reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

test.jpgtrochę powiększyłam, ale faktycznie chyba źle ustawiłam pod światło. No cóż jakaś tam druga kreska jest, natomiast nie wiem o co chodziło z tym porannym testem, bo ten zrobiłam dopiero o 11 no i nie z porannego moczu. No nic na razie będę czekać spokojnie, w poniedziałek zadzwonię do ginka i ustalę termin na za 2 tygodnie i zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
pirania dziękuję Słońce, ja wcześniej widziałam te linki, ale jakoś z roztargnienia zapomniałam je zapisać, wybacz:zawstydzona/y: ostatnio często kłócę się z M, nie dość, że myślę o straconym dzieciątku ciągle, to jeszcze on mnie dobija...

mama cudna z Was rodzinka, miło by było Was poznać osobiście, bo podejrzewam, że spotkanie z Wami byłoby bardzo optymistyczne i wesołe ;)

kate ajj, właśnie piję kawkę /inke/, przydałby się kawałeczek ciacha ;)

natusia kochana, jaka Ty stara, nie bluźnij ;P

edit moim zdaniem widać drugą krechę, po cichu gratuluję :) idź na betę w poniedziałek

myszka tak, to ten sylk

mama napisz mi proszę kochana, co brałaś na poprawę endometrium?

truskafcia jak się czułaś biorąc ten femoston? były jakieś efekty uboczne? trochę strach go brać, bo w ulotce pisze, że nie stosować w ciąży.. a jednak ja dojdzie do zapłodnienia, to nadal sie go bierze,tak?
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :)

trochę poczytałam, coś kiepsko się czuję, lenia mam ...:baffled:

Mama obrazek Zuzy mnie powalił hahaha dzieciaki wiesz, że masz udane :D i kartka super :D

Ja używałam Sylk, przy każdym stosunku, przed, w trakcie i po, czasem też rano, jeśli ph było wyższe. Przede wszystkim trzeba sprawdzić na sobie czy Sylk faktycznie obniża ph, na mnie fajnie działał :)
Myszka ja mam ten sylk z pierwszego linku

Edi
są II kreseczki :) u mnie na początku też były takie jasne, a potem ciemniały :) Powodzenia :)
Ewcik pogadajcie z M, to ciężki czas, potrzebujecie siebie nawzajem, tulę...
Natusia no jasne, że próbujcie!!!!Uda się :D

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu :)
 
truskafcia a skąd te złe samopoczucie, mdłości Cię męczą? z M rozmowy kończą się zawsze tak samo-bezowocnie.. na szczęście poszedł na nockę do pracy.. wolę być sama...
 
witaj u nas myszko ! truskawka jest w 9 tc , to początek :)

kurka wodna ! chyba coś się zaczyna bo boli mnie brzuch , wieczorem zrobie test owu

ach ! dziekuje wam wszystkim za &&&&
 
hehe no pięknie Dziewczyny sprostowały :) tak tak...to dopiero i już :p 9 tydzień :)
Obstawiam że w brzuszku rośnie nam mały jajcarz:-p a jak będzie, to czas pokaże ;)


Ewcik Słońce ty moje...a może potrzebujecie jakiegoś wspólnego wyjścia, skupienia się na sobie, może jak się rozluźnicie, rozmowa będzie łatwiejsza...tak bardzo bym chciała żeby już było dobrze...


aaa i ja właśnie lipnie się czuję, bo w żołądku wierci, spanie znów męczy, choć spałam do 10:30:baffled: i ogólnie mi tak nijak dzisiaj...takie tam jojczenie zwykłe...
 
reklama
natusia, truskafcia niestety, lekko nie jest z tymi chłopami.. dzisiaj takim tekstem mi rzucił, ze miałam ochotę mu w twarz strzelić.. szkoda słów.. kolejny weekend, kiedy się do siebie nie odzywamy. Zaraz mu napiszę takiego smsa, żeby mu w pięty poszło, a co.. o ile go to ruszy w ogóle...
 
Do góry