reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej babeczki;)))

Ja dawno nie spie, ale nie miałam chwilki żeby wpaść, a juz mały mnie wola do budowania toru;))

Baaardzo dziekuję za wszystkie kciuki;**** jestescie kochane;****

Dzis tempka w dół..... ale i tak test zrobiłam, niby negatywny, ale po godz.pod światło ja niby cos tam widzę, ale chyba tam nic nie ma i ja chce to zobaczyc.... Bo naprawde trzeba sie wpatrzec żeby cos zobaczyc.... ale zaliczam jako neg. bo temp w dół, podbrzusze rwie wiec czekam na @..... ale jeszcze jeden cykl mi został wiec moze sie uda .....

u mnie tez nie bylo prawie nic widac po czasie troszke cienia bylo a za dwa dni bylo lepiej widac:) to trzymam kciuki :)Zobacz załącznik 492979 to ten test nie wiem czy tam cos zauwazysz a jednak sie udalo :)
 
reklama
natusia, a to "coś" ma różowawe zabarwienie czy jest bezbarwne (evaporation line)? :-) Tempka w dól ale nadal wysoka bo powyżej linii pomocniczej, trzymam kciuki! Szkoda, że nie masz lutki bądź dupka by na wszelki wypadek wziąć.

kate, może gdybym nie miała tych przebojów w dzień to narzekałabym na brak snu :-D ...choć chyba ciąża przygotowała mnie do deficytu w kwestii godzin snu ;-) Pamiętam, że przy Krzysiu strasznie przeszkadzał mi brak snu i czułam ogromne zmęczenie z tego powodu.

Daria, ja widzę cień kreseczki na teście :-) U mnie w 12 dpo to był taki cień cienia widoczny jedynie pod światło :-)
 
natusia, szkoda, że ten cień cienia nie ma różowawego zabarwienia bo może to być po prostu "evaporation line" czyli ślad po odparowaniu. Trzymam jednak nadal mocno kciuki, dziś już 13 dpo więc piękna i długa faza lutealna! Buziaki!
 
Dziewczyny, ja póki co tylko na chwilkę.
Chciałam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia!!!

Później napiszę więcej, bo już mnie obowiązki wzywają:baffled:

Trzymajcie się!
 
Tusia więc się odzywam:-D ale u mnie ani widu ani słychu dzidzi, co miesiąc mnie zalewa @ i powoli powątpiewam że sie uda. Teraz mnie dopadła dzień przed wyjazdem nad morze a po cichu liczyłam że się udało a ty doooopa...
Tasha napisz mi proszę bo gdzieś zgubiłam zapiski ty globulki stosowała cały czas do owulki czy jakaś przerwa była, a i na noc czy rano przed przytulankami, a mała sama słodycz, boska słodycz;-)

Mama lubię cię czytać, jakoś tak na mnie kojąco działasz:-Dfajnie że jesteś tu.

Fajnie że niektórym się udało i mają swoje fasolki ale mam nadzieję że i mi i reszcie babeczek się uda wkrótce.


A wogóle to miałam sen że byłam w szpitalu dają mi moje urodzone dziecko ja zaglądam w pieluchę a tam siusial, więc może to jakiś znak.
 
Ostatnia edycja:
Martucha witaj u nas :)
powodzenia w staraniach ..

Tasha pilnuje,pilnuje ;)
śliczna kruszynka:))

Agulek dziękuję :**
fajnie,że wleciałaś ..brakuje staraczek ...wlatuj częściej --->trza się wspierać:tak:
mówisz ,że kojąco działam na Cię:cool2:
milusio


Czarodziejka !! gdzieś Ty??


OGŁASZAM WYKONANIE ZADANIA :))
Piękna elewacja zrobiona ..chłopaki skończyli 20 min temu..wszystko już posprzątane ..Tomi się rozliczył i piją kawę na ogrodzie..
jesteśmy meeega zadowoleni!!
 
witajcie:-)
o widzisz mama jacy ekspresowi malarze:-Dpochwalisz się zdjęciami swojego nowego domku?
natusia trzymam kciuki nadal, tempka nadal wysoko więc dalej jest szansa.
madzia_uk za Twoje usg w środę też trzymam ogromnie kciuki, za zdrowego dzidziusia i chłopczyka oczywiście.
ja też z tych planujących się starać o synusia. jestem już zaopatrzona w suplementy, testu owu, ph i inne pomocne rzeczy, dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę hormonalną i zaczynam naturalne obserwacje, suplementy od października i staranka od stycznia.
boję się nieziemsko, bo to czwarte dziecko i nie powiem jak bardzo liczę na powodzenia staraczek, martika też niedługo będzie wiedzieć czy udało się zaplanować. pisze niedługo, bo to chyba jeszcze miesiąc,a czas zasuwa mi bardzo szybko, niedawno pamietam jak tu sie pojawiłam, Pirania była w ciąży, a już Kajusia ma przekroczone 2 miesiące.
martiko dziękuję za resztki suplementów, doszły wczoraj:-) jesteś wielka:-D
naprawdę wspaniała to RODZINKA na tym forum:tak:
moje kobietki bardzo dokazują, Emilka zaraz do pierwszej klasy, już plecak chce pakować, nie może się doczekać, a Zosia do przedszkola, więc zostaję z Kasią w domku, bedzie więcej swobody.
ale i tak ostatnio jest lepiej, moje panienki rosną, stają się samodzielniejsze, a ja zadowolona, bo od tygodnia moje najmłodsze córeczki dzielą z sobą pokój i zasypiają razem, więc sypialnia wolna, tylko dla nas:happy:
miłego dnia życzę, ja zaraz lecę na zakupy, bo w piatek mamy wielką imprezę, albowiem jesteśmy szefostwem gospodarstwa rolnego i skończyliśmy żniwa, rzepak zasialiśmy i teraz dożynki się szykują, grill i popijawka:szok:
więc mam trochę latania:-)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry