reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Noemi sylk i replens aplikuję się pół godz przed staraniami i chyba wtedy badasz ph bo wtedy jest najważniejsze w sumie ja tak przynajmniej robiłam. Wiem że masz infekcje więc dlatego uważam ze z irygacjami trzeba ostroznie bo one wypłukują własnie florę i kwas mlekowy i powoduja infekcje takze żebyś się nie zapędziła w błędne koło. J A ph masz ładne -dziewczynkowe póki co. Także trzymam kciuki za staranka. Dietę stosujesz, suplementy bierzesz więc ja bym obstała na tych globulkach i sylku. Tylko pamietam kiedyś Piranha pisała że skład niektórych globulek i żeli wyklucza łączne stosowanie nie wiem jak te globulki i sylk. A masz dużo płodnego śluzu, czy raczej sucho?A


po staraniach ph po pól godz się sprawdza i ewentualnie koryguje, tak przez 2 godziny.
 
reklama
Tasha, ale wiesz jak mi serducho waliło na rozmowie czekało nas 8.... 4 Zatrudnili a 4 nie...szok... Ale kupiłam aż szampana z radości;))hihi

Ide bąbelka położyc jest strasznie marudny....
 
No to natusia Niech szampan się leje za pracę i dobrą płacę.


Bardzo jestem, ale to bardzo ciekawa co u naszej GALuni.
 
Ostatnia edycja:
Mama ale ci zazdroszcze tych wszystkich zabiegow ;-) fajnie tak czasami zrobic cos dla samej siebie. odrazu buzka usmiechnieta :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsza bete :tak:

Kinga a u ciebie ktory dzien cyklu? moze tez zrobisz nam niespodzianke tak jak Martika :-)

Ewcik dzieki. mam nadzieje ze to nie jest to :no:

Daria jak sie czujesz? bole przeszly? odezwij sie, bo sie martwimy.

Natusia gratuluje!!! :-) mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz mogla sie nam pochwalic rowniez ciaza ;-)
 
ja na momencik, bo padam na pyszczek, włączamy film i będziemy się relaksować:-p
aa moja mama mi dziś powiedziała że śniło jej się że jestem w ciąży...moja czarownica, oby się spełniło:-)

Natusia
ogromne gratki!!! teraz już śmiało, spokojnie możecie płodzić :D
dla synka zdrówka, biedaczysko, strasznie was choróbska męczą
Mama ty wiesz, ja z tobą całym sercem...
Czarodziejka &&&& za lepszy dzień jutro
Piranha Kaja jak aniołek rozkoszna :)

Dziewczyny owocnego wieczoru, snów słodkich ;)
 
Dobry wieczór

Kochane, od kiedy wychodzi beta??? Owu byla w zeszły piątek, mam ponad 37 stopni i różne inne - nie wiem, czy się nie przeziębiłam w weekend. Tylko jak to coś łyknąć, jeśli to może być ciąża. W poprzedniej też miałam objawy bardzo wcześnie, już sama nie wiem...


Natusia, gratulacje przedłużonej umowy:-) Zdrówka dla małego, też przechodziliśmy takie infekcje
Piranha, z dwójką i z tak małą różnicą wieku jest po prostu ciężko:no: Trzymaj się, tul dzieciaczki i nie daj się zwariować "podręcznikowymi" metodami usypiania dzieci. Teraz jest najgorszy okres, potem będzie lepiej. Życzę Ci dużo cierpliwości i powodzenia... Karm bez wzgędu na temperaturę, dziecku na pewno nie zaszkodzi a brak karmienia Twoim piersiom na pewno.

Marzycielko, nie martw się, masz dzieciaczki więc wszystko będzie dobrze. Moja koleżanka nie ma żadnego, a stara się 5 lat... To jest dopiero problem. Trzymaj się i nie daj się panice:happy:

Inne dziewczyny, czytam Was i pozdrawiam, czytam wyłącznie wieczorami i po takiej dziennej dawce już nie pamiętam wszystkich wpisów.
 
Ostatnia edycja:
tasha szczerze mówiąc o tych tabletkach nie słyszałam, zwykłe ziółka są też ok:tak: rozumiem, ze w ogóle nie dopuszczasz myśli o możliwości karmienia?

całuję Was dziewczynki i żegnam się na dziś :*:*:*:
 
Agulek ja póki co mam narazie sucho a nawet bardzo bo nawet jak badam ph to pasek muszę dać do środa bo jak chcę zmierzyć paskiem to tylko taki zwilżony mam i nie da się na pasek nic dać...

Tasha ja jeszcze kupię replens, jeżeli go dostanę a jak nie to niech się dzieje co chce, ja za bardzo się tym wszystkim denerwuję, oczekuję praktycznie o niczym innym nie myślę, tylko o Was o starankach i ph....teraz tak naprawdę nastawiam się na 2 synka
 
Teraz zbadałam ph globulka już się całkiem rozpuściła i mam ph takie pewne 4,7 więc jak na 1 globulkę po infekcji chyba nie jest źle??
 
reklama
Do góry