reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
PIRANHA GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA
WITAJ NA ŚWIECIE KAJUSIU

KURCZE JAKA DORODNA PANNA
RETY JAK JA SIĘ CIESZĘ ŻE JEST NASZA KOCHANA PIRANIA, ŻE JEST KAJA, ŻE JEST FORUM, ZE WY JESTEŚCIE BBABECZKI, ŻE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK PLANOWANIE PŁCI - JA PRZYNAJMNIEJ W TO WIERZĘ (WIERZĘ ŻE DOCZEKAM SIĘ WYMARZONEGO WOJTUSIA) W OGÓLE Z WSZYSTKIEGO SIĘ CIESZĘ

 
patrysiak , ja mam bliznę tak ok 6cm długą i naprawde nisko , więc nie widać w bieliźnie

andziak , ja myślę że może warto jeszcze z chłopcami porozmawiać , wytłumaczyć że mimo że czekaliście na córeczkę , to bardzo was cieszy synek , ważne że jest zdrowy i że cała czwórka jest tak samo kochana przez was . Ja zawsze mówie moim dziewczynom że ranią mnie pewnymi odzywkami czy zachowaniem , wyraźnie im mówię że jest mi przykro.
Na pytania znajomych : czy nie chciałybyście mieć rodzeństwa? moje córki ostatnio odpowiadają że nie , ja nic nie mówie i nie komentuje , ale nie lubie jak ktoś tak wprost pyta moje córki .
 
GRATU!LACJE DLA PIRANI napewno jest szczesliwa!!!:) no i duzo zdrowia dla niej bo wiem ze bala sie o zakrzepy!!!! oby bylo wszystko dobrze!:))

zazdroszcze tez wam ze juz sobie odliczacie te dni do porodu ze jestescie w tej ciazy:))):tak::tak::tak:

pierogatka ja tez wierze:)) jak najbardziej ma to sens:) tym bardziej jak przypomne sobie jak odzywialam sie przed zajsciem w ciaze z moim synkiem to duzo sie zgadza!:) w sumie prawie wszystko bylo na synka!:) teraz wszystko zmienilam w swoim zyciu wiec moze bedzie coreczka!:)a jezeli nie no to naprawde rozpaczac nie bede liczy sie dla mnie zdrowie!:))
 
Witajcie dziewczynki!

Piranha- ogromne gratulacje!!! Cieszę się, że masz już swojego drugiego Skarba przy sobie!
Witaj Kaju na świecie!


Kosmo- kciuki za szybki poród!
Trzymam kciuki za mamę05 i za resztę dziewczyn, które niedługo będą testować.

U mnie spokojnie w wiadomym temacie, pewno @ niedługo przylezie, coraz mniej o tym myślę, jak na razie, zobaczymy czy tek będzie dalej.


Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!
 
Nie opuszcze.Choc tak jak pisala merlin mniej sie bede udzielac bo.smutno czasem ze sie nie udalo.Ja w moim przypadku w planowanie nie wierze.Juz dwa razy niby na corke bylo.
Teraz szyje suknie bo.w sobote wesele
 
reklama
Pierogatka ja tez sie ciesze ze jest tyle osob z ktorymi moge pogadac na tematy , Ktore niestety sa nudne dla mojego meza :-D
a znalazlam to forum zupelnie przez przypadek, jak szukalam informacji na temat planowania :tak:
Mama a ty gdzie?
Natusia nadal czekam na wiesci od ciebie :tak:
Andziak nie uciekaj od nas, my cie tutaj bedziemy wsperac dniami i nocami ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry