reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ojjj bo Krzysiu to po mamusi taki mądry jest, a co!;**Kochany;*
A Krzysiu lubi czytac bajeczki? też one super rozwijają dzieci, no i opowiadania na dobranoc;)) Mój synek uwielbia książęczki nieraz aż życ nie daje nimi;)))

A skąd Kochana wiedziałaś, że miałaś wtedy owu? chodziłaś na monitoring? Ja chyba będe działać gdy zmieni mi się śluz.... ale to pewnie w następnym cyklu... Bo ciężko określić ten moment samej cholerka jakie to trudneeee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
natusia, uwielbia jak mu czytam książeczki i co chwilę mi jakieś przynosi :-) Ja monitoringu nie miałam ale identyczny ból pojawiał się u mnie w każdym cyklu 24h po pozytywnym teście. Ból był bardzo specyficzny i tylko przez ten jeden moment w cyklu go odczuwałam, bolało bardzo specyficznie podbrzusze przy poruszaniu się i zmianie pozycji a potem wyczytałam, że taki ból wywołuje podrażnienie otrzewnej przez płyn z pękniętego pęcherzyka ...no i zawsze mniej więcej dobę po tym bólu tempka wskakiwała na wyższy poziom. Ano metoda O+12 jest dość trudna w realizacji.

Truskafffko, zapomniałam Ci napisać, że ten bociek na pewno stał tam nie bez powodu, zapewne już szykuje dla Ciebie jakaś paczuszkę
t8303.gif
 
Piranha, no masz rację trudna jest...a żebym miała spróbować 2,3 dni przed owu też nie da rady przez ten śluz...wiec super ...
Przed chwilą mierzyłam ph mam ok 4,5 a śluz juz się zmiania jest nadal ciągnący, ale juz nie tak, staje się lepki i gęsty a nie przezroczysty więc pewnie owu była może wcześniej(bo mam takie kłucia w jajnikach nie wiem czemu b.często).

Buźka i obyś sie wyspała, bo ja z wrażenia nie mogę jakoś...bo mnie kusi żeby sprobowac, a z drugiej strony czuję się wgl nie przygotowana...

Kurcze teraz sprawdziłam ten kalendarz Johanson, czy jakoś tak co Kate mi podała no i w czerwcu mam girl a w lipcu juz boy...:tak:i znowu znaki na niebie mówią, że przyszły cykl to klapa:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natusia, ja tam bym się skusiła na działania dziś późnym wieczorem (tzn. raczej dziś wczesną nocą bo mamy już piątek ;-)) albo rano przed wyjściem M do pracy :-D (pH masz idealne a ta zmiana śluzu dobrze wróży i pewnie zaczyna się już strefa "O+12", niskie pH unieruchomi męskie plemniki, one nie dotrą od razu do komórki jajowej gdyż podobno muszą kilka godzin dojrzeć w śluzie szyjkowym macicy przed zapłodnieniem) ...ale rozumiem Twoje dylematy i obawy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, wstawać nie spać śpiochy:-) u mnie dziś nastrój lepiej.
Gal kochana znowu dołki:-(kochana przytulam
Andziak i mam kolejną pomyłkę na USG- mojej szwagierce m-c temu powiedzieli że na 90 % dziewucha a pare dni temu na 99% chłopak.

Smacznej kawki:-)
 
witam sie i ja...
juz nie śpię bo mam dzieci w domu a mąż pojechał do pracy ,ale po 13.00 już będzie..

u nas wczoraj było pięknie i dzień miło spędziliśmy ..dzis też jest ciepło ,ale slonka nie ma i ma padać:confused2:

a chciałam dziś w ogrodzie robić-jechać po korę ,po kamienie....no nic może sie uda..


Pirania,Natusia :****

Pirania -myślę ,że przez to moje endo w zeszłym cyklu to ta @ co była trwała...4 dni-2 dni krwawienia na maxa i 2 dni plamienia...i pomyślałam ,że pomierzę tempkę w tym cyklu ,ale zapomniałam ..zaczęłam trochę później...i oczywiście sie wkurzam bo się najarałam....

oto mój wykres:sorry:


g.png



co myślisz o tym??
nie mierze szyjki ,miałam 1 test owu i zrobiłam w 13d.c. koło 16.00 i wyszedł na +
testy ph robiłam bo mam od Martiki i były 4,5 ..użyłam sylku bo cos lipa w tym cyklu ze śluzem(a przy nim jest super poślizg)..i zmierzyłam po działaniu z orgazmo i miałam 5,5-nie za niskie dla plemniorów???
mam masę białego śluzu-takiego mlecznego od 2,3 dni.


Truskaffcia- mega !!!&&&&&!!! za działania !!!!


Martika???????????????

Tusia- jak tam brwi,zrobiłaś ???


Agulek również smakowitej kawki i cudnego humorro:tak:
 
witam was

nie wiem od czego zacząć, mam zaległości przez moją pracę
ale teraz 4dni wolnego od wczoraj! :) odpocznę w końcu.
Mieliśmy jechać na domek letniskowy ale odwołaliśmy bo pogoda do niczego wiec pojedziemy w lipcu.
W zamian za to jutro impreza domowa u nas na 8 ludków:)) bedzie sie działo pewnie.

U mnie okej ogólnie.
Fiol ma już nowy rower:tak: i jeździ na nim elegancko. cieszy się bardzo,sam wybierał kolor swojego bmx-a ;))) Myślę że na 3 latka mu styknie ten a potem kupi się nowy i jeszcze lepszy.

Mama,Gal,Truskaffka,Natusia mocno za was kciuki 3mam i liczę że czerwiec bedzie bogaty w pozytywne testy!:tak:

Pozdrawiam mocno całą resztę dziewczyn! sorka że mało pisałam ale nie dało się poprostu... życie. ;)BUZIAKI i udanego weekendu!
 
Hejka Dziewczyny !!
Ale żeście naskrobały :-)czytanka było sporo hehehe Ja dzisiaj w pracy :-)a po pracy bede z moimi chłopakami mecz oglądać - kurka jak nic dziewczynka by się przydała żeby robić coś innego niż oglądać mecze hehehe wiecie ja obejrzę kilka meczy ale żeby być super kibicem to niee ale czego się nie robi dla swoich dzieci :-D:-)
Teraz to czekam na @ mam 20dc więc nie długo powinna przyjść no chyba że się udało ale wątpię zobaczymy :-)
Pozdrawiam Gorąco i Miłego Dzionka Życzę Wszystkim :-):-D:-):-D:-)
 
Kinga ja też chce kciuki, ja też:-)
Dodatkowo błagam o jakieś fluidki w kolorze róż:-)proszę, proszę ......

Piranha a czy to możliwe tak sobie gdybam hipotetycznie , jak wczoraj był 10 dzień po owulacji i miłam jeden raz tę żywą krew na papierze że to mogła być implantacja, bo tak myslę że na @ to za wcześnie, wczoraj wieczorem tak gdybałam. Brzuch mnie bolał wczoraj, spać mi się chciało okropnie i siły nie miałam , dziś lepiej jest.
Wszystkie staraczki i oczekujące na II krechy macie moje kcukasy.
 
reklama
WITAM:)

Dzisiaj pierwsze mecze EURO!tylko pogoda nie teges!

Ja lubię ogladać takowe mecze :))klubowe nie ale juz takie jak EURO MŚ tak:))

Kciuki dla was kochane mocne!!&&&!!!aby fasolinki się posypały w tym miesiącu :))


PIRANHA u mnie było tak że z Domisiem od razu dostałam kroplówki jenda po drugiej aby wywołac mi go bo jednak ja byłam po terminie(zaczynałam 42 tc)a skurczy brak:/i jak mi dali tą dawke o 8 to juz o 9 zaczęłam czuć mocniejsze skurcze a o 10 "umierałam"i tak do końca:/ z Alankiem było już inaczej bo byłam po cc a miałam sn rodzić(miałam juz 2 cm rozwarcia jak się wstawiłam)i żeby pobudzić trochę macicę to dostałam kroplówkę tylko ze wolniutko leciałą aby dała macicy malutkiego kopa bo jak to powiedzieli"aby z raną się nic nie działo po cc" no i był to lajcik w takich bólach mogłam se siedzieć i siedziec :D a dokłądnie jak się wstawiłam o 8 to cos ok 9 podłączono mnie i do 12 siedziałam i dumałam jak mi sprawdzano ze tak fajnie rozwarcie się robi a ja BÓLU nie czułam!!tzn.owszem czułąm ale co to był za ból?jednym słowem jak na @ i to nie na mocna tylko zwykły ból menstruacyjny z mocnym twardnieniem brzuszka ale to dla mnie na prawdę był lajcik taki ze sobie siedziałam i czekałam na wieści jakie rozwarcie już jest ze aż położnew mówia no takie pacjentki mieć to super hehe :D ale jak przebito mi wody coś trochę po tej 12 to wtedy już zaczeło się kongo :/ból że HO HO no ale wiadome tez ze ja bez znieczulenia a jakoś urodizć trzeba hehe tyle ze do 14:10 się pomeczyłam bo juz o tej godzinie Alanek na świecie:))co chce tym powiedziec ze wywoływany boli strasznie ale zalezy jaki wywoływany?jak podają oxy czy tylko aby trochę pobudzić macicę i np.po cc aby na cc czy tak jak mi na sn ale żeby tylko ta macice trochę ruszyć czy po prostu wywołać poród na sn i to juz mocno wywołac bo juz czas a mało co sie tam dzieje ze szyjka itd.?bo jak tylko aby macice pobudzić to nie dowalają tej oxy i ten ból jest duzo lzejszy takze nie powinnas sie obawiać bo jednak jesteś po cc i pobudza macice również na to cc aby maleństwo i w ogóle przygotować to będzie słaba oxy i nie będzie mocny ból :)
KOSMO kurka dobrze by było gdyby ciebie samo ruszyło...ale wiemy jak z tym bywa i tu ładnie wypisano co może pomóc :)oby sie udało przed wyjazdem :))

Ok a kto chce fluidków chłopczykowych? :D mam ich pod dostatkiem :D
 
Do góry