reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

POLSKA DO BOJUUUUU!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

<oczywiście mecz będziemy WSZYSCY w domku oglądać:tak:>


Ale mnie od rana głowa napitala ;// ciśnienie?? Masakra...

Mama, oj a Ty znowu pekniejesz:) Tez chcę zaraz zrobić piling na twarz :) Super, że dzi s wszystcy w domku jestescie, tylko pogoda nie taka jak powinna...
A JAKI WYKRES!!!! &&&&&&&&&&&&&&:*******

Patrysia, no te porody wywoływane są makabryczne, obyś teraz przeszla szybki i bez "wspomagaczy";***

Daria, ja uzywałam różnych balsamów, ale lepiej jakieś nawilżające lub pilęgnujące dla kobiet w ciąży niż ujędrniające-ale to moje zdanie;))
Jak Nadia? Lepiej?

Agulek, co tam chciałaś porobić? henne? A co z włoskami? No jestem ciekawa jak wyglądasz i jaka bedzie metamorfoza;))

Piranha, u mnie ten ból głowy chyba jest z powodu braku sexu:-D wczoraj po 24-sie połozyłam , m sie tuli, a ja NIE DZIŚ NIE -JUTRO ....bo się bałam....:sorry:a dziś mam typowo śluz po owu.... ale ze mnie głupolllll :wściekła/y: dziś się poprzytulamy, ale tylko dla przyjemności....trudno....
A jak się czujesz? Jak nocka?

Marzycielko
, tak jak myślałam pszła w górę tempka...a działań brak(przez mój strach, że za blisko owu...)
Ale jaki u Ciebie pekny skok , na bank owu była!!! Czemu Ci te testy owu nie wychodzą???

ladies,
ja od października robię pomiary temp i się obserwuje, od 2 tyg biorę suplementy , ale nie chciałam wcześniej bo na czerwiec-lipiec zaplanowałam początek staranek, ale już widze ze b-com wydłuzył mi cykl (bynajmniej 1 faze), i ją biorę przez cały cykl, a po @ wszytsko do skoku tempki(ale dziś jeszcze wezme), no a od jutra samą b-comp-mam nadz.ze coś zrozumiałas;))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mama, wykres niesamowity, tak śliczny, że zaraz go sobie chyba wydrukuję :-D Na objawy jeszcze za wcześnie, do momentu implantacji zarodka nasz organizm nie ma o nim bladego pojęcia. Jejku, kochana, zaciskam kciuki z całych sił, testujesz zaraz po moim CC więc mam nadzieję, że Twoja Poleńka (albo Filipek) wskoczy na miejsce Kai :tak: Zapewne owulka była w 13 dc a test był już pozytywny w 12 dc (mierzyłaś wtedy?). No to będziesz testować jak będę już wracać z Kają do domu (o ile nie przypałęta się jakaś żółtaczka, oby nie bo ja bez Krzysia długo nie wytrzymam :-)).
 
MAMA łap łap :D

Ja tak czytam te 7 zasad na dziewuszkę i ja gdybym wpadki nie miała a chciałabym się starać na dziewuszkę to pewnie w sumie bankowo bym nie zastosowała się do zasad co do joty bo ja aż etraz czytam to dla mnie za duże kongo :p

Dieta oj ja bez miesa czy potraw solonych itd.?to nei dal mnie hehe ale nabiał itp.to tak...
Wit.jej ile teog jest moja kieszen by ucierpiała:p
Itd.no ciężkie wyzwanie z tymi zasadami na dziewuszkę hehe takz epodziw dla kobitek które się tak dobrze stosują do nich :))
 
Natusia aaaaahahahahahahaahahaa

no Polska do bojuuuuu-niech dadzą czadu:-D:-D:-D

pogoda nie halo -u nas pada....
dzieci kleją wydzieranki w jadalni a ja złozyłam pranie i idę w końcu tą maseczkę zmyć bo jeszcze mi za bardzo włosy nawilży:-p

Pirania tak właśnie mi się wydaje ,że była w 13d.c...
a działania w odpowiednie dni były??
oooooo-i tak właśnie działa na mnie mierzenie tempki..potem rozkładam wszystko na czynniki pierwsze:-D
a co do testu owu to zrobiłam 1 w niedzielę bo miałam tylko 1...nie kupowałam bo liczyłam na usg a tu ginka ma urlop i po ptokach...
 
Ostatnia edycja:
mama, ale żeś wyczuła ten moment owulki - skoro miałaś 1 test w domku i trafiłaś.... no to ładnie;))) Ja nieraz 5 potrzebuje w cyklu tak mi skacze owu...
Ale teraz sie releksuj, nie stresuj i już nie myśl;-)choć wiem, ze tak się nie da:-D
Ale z naszymi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i z wolnym miejscem po Naszej Piranhi, Pola musi wskoczyć:tak:
 
natusia no to ja tez tak jak ty lipiec zaczynam starania:)czyli po miesiaczce az do owulacji lykasz zurawinke tak?:) dobrze zrozumialam:?:)))
 
Kate, co u Was???

Kinga, no i jak rower? Jaki to model? Mogłabyś zarzucić linkiem?
I super plany na wieczór:tak:

Reszta Babeczek meldować się!:tak::-)
 
Natusia dziękuję kochana !!!!!!!
a co do testu owu to zrobiłam go w 13d.c. bo sugerowałam sie ostatnim cyklem a po usg w 17d.c. ginka powiedziała,że owu była kilka dni temu czyli tak w 13,14d.c...
a że teraz @ miałam dłuższą to i owu później niż w 11d.c. i udało się w 13d.c. zobaczyć II krechy na teście owu..

a co do zwolnionych miejsc to jeszcze nasza Kosmo zwalnia niedługo wiec ....dziewczyny do BOJUUUUUUUUUUUU:-D
 
Ladies, tak po @do owu łykam:
- wit C
- żurawinę
- wapń
- magnez
Przez cały cykl:
-B-comp

;-)

Ale zauważyłam OGROMNĄ zmianę w śluzie i ph :tak:
 
reklama
Mama, no ja odstąpię miejsce, które zwalnia Kosmo dziewczyną, które już dłuuuugo walczą:tak: A co:-D Ale mam nadzieję, że za długo nie będę musiała satć w tej kolejce:-)hihi
 
Do góry