reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria wozek jest super, moja kolezanka ma podobny, wozila zima w nim coreczke, na kolka nie narzekala... tylko u nas nie ma takich sniegow...jestem pewna ze podejmiesz dobra decyzje i wozeczek bedzie przepiekny
 
reklama
ja do nadii mialam wozek z przodu z malymi kolkami a z tylu duze pompowane ale te male byly wieksze od tego a zima poleglam;p

ten oyster wozek to nasz polski navington cadet ale on nie ma dobrych opini ;/
 
witam się dziewczynki!!!
już jestem po badaniu krwi, piłam pyszny napój z glukozą:-D, aż mnie wykręcało!!! miałam 3 razy pobieraną krew a w międzyczasie wyskoczyłam na zakupy i już potem nie marnowałam czasu

Andziak - ja się na becie nie znam, miałam dużo niższą od Ciebie, ale może warto by zapytać gina na najbliższej wizycie? ja bym chyba tak zrobiła, bo też jak mnie coś nurtuje to staram się dowiedzieć
Mama - rozumiem, że musisz psychicznie odpocząć od poczęcia, ale ja bardzo bardzo bardzo Cię proszę: spróbuj jeszcze ten cykl z CLO i bez fochów do Toma, jeśli to możliwe to właśnie z tym nastawieniem uda się - super, nie uda - trudno, ale i tak mam fajne życie, ale przytulaj się ile wlezie:-), proszę!!!
Gal - udanej wizyty rodzinki, niech Cię nie wymęczą i pozwolą na nocne przytulanki z M
Truskafffka ????????????????????????
Smerfetka - witaj i rozgość się!!!
Pirania - mój synuś jest strasznie zazdrosny a to przecież "stary koń", więc co się dziwić Krzysiowi??? a jak Krzysiu reagował do tej pory jak mu mówiłaś, że będzie miał malutką siostrę?

wszystkie babyboomki serdecznie ściskam i pozdrawiam!!!
 
CZARODZIEJKA doczytałam o koleżance i zgrzytałabym nieźle zebami gdyby mi kumpela tak zrobiła...ok "szmatki"bym odpuściła ale ty kupowałąś firmowe nie za małą kase i od tak se je wydac dalej albo az tak zniszczyć że do wyrzucenia?już bym zdala od niej była jeśli chodzi o pożyczki bo widac że nie warto jej ufac...
TASHA hehe ja 11 czerwca będe poiła sie tą glukoza :p
 
Patrysia prosze cie napisz swoj magiczny przepis na chlopcow, oj,,, ja tez bym chciala chlopca, no ale narazie to nie dane mi miec kolejne dziecko, dlatego dziekuje Bogu ze mam choc coreczke
 
Patrysia prosze cie napisz swoj magiczny przepis na chlopcow, oj,,, ja tez bym chciala chlopca, no ale narazie to nie dane mi miec kolejne dziecko, dlatego dziekuje Bogu ze mam choc coreczke
w tym rzecz ze ja nie wiem jak to jest że będe miałą 3 synka :D może ph mam wysokie?któż to wie :p nie przygladałam się jak o dzidzi się staraliśmy...tyle ze Domis z owulki Alanek 2 dni przed owulka a Marcelek hmm to jest pytanie bo nie wiem kiedy owulke miałam gdyż nawet sluzu nie miałam ani bólu ani nic hehe

M się śmieje że ma silne żołnierzyki :D
 
Patrysia ty to jestes szczesciara!!!!! Moj M gra w pilke, tak wiec radosc bylaby wielka gdyby pojawil sie w naszej rodzinie chlopak, a teraz cora nadrabia za chlopca i dziewczynke. Mama zaklada sukienusie a tata kupuje tylko dresy, mama wysyla na kurs tanca a tata kupil "korki" i zapisal do football-owej druzyny dziewczynek. Najwazniejsze ze mala sie jeszcze nie burzy...i uwielbia grac w pilke, tylko ja krzycze ze kazdy kto gra w pilke ma krzywe nogi....
 
Andziak - ja w tą Bętę nie wierzę.

U mnie było tak:

1 syn - 5w4d - Beta 2 000, 5w6d 4 000, ale synek był mniejszy i wyglądał na USG na 4w5d
2 syn - 5w5d - Beta 21 000, 6w2d 49 000, ale synek był większy na USG o jakieś 4 dni
teraz - 5w5d - Beta 23 000, 6w2d 46 000, a dzidzia idelanie wielkościowo jest.

ewidentnie widać, że wg teorii o wyższej Becie II syn powinien być córką :-)
Może też trzeba brać pod uwagę wielkośc dziecka, bo to jednak tydzień czasu dla Bety to bardzo duża różnica.
Tak, czy siak - moim zdaniem na dwoje babka wrózyła :-)
Nie rozpamiętuj, tylko zajmij się codziennością, i tak nie zmienisz tego, co już się wydarzyło...

a dla pocieszenia - niedawno się dowiedziałam, że mojej przyjaciółki 5 letnia córka do 27 tygodnia ciąży była wg pana doktora z USG 3D chłopcem :-)
 
reklama
Mama05, Kasia uk- dzieki dziewczynki za przepisy, na pewno skorzystam, myslę ciągle jak tu pogodzić to jedzenie moje z ugoszczeniem rodzinki, a przecież nie powiem im, że stosuję taką dietę, bo się staram o dziecko, bo by się pewno popukali w głowę, nie chcę ich gadania...

Czarodziejko- dzięki bardzo , będę studiowoać:tak:

Tasha- też o tym myslę, i chyba muszę się zapisać do cyrku, jak my to zrobimy;-)

Truskafffka- czekamy na dobre wieści:tak: Rozumiem, że nie będziesz uzywać testu Acon, bo masz o czułości 25?
 
Do góry