reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05- witaj, bedę robić twój sernik, ciekawe jak mi wyjdzie, a Ty to mam nadzieję, że tak całkiem sobie nie odpuszczasz, będziesz chyba w dni płodne z M się przytualać Skarbie, co?

Dziewczyny, a może Wy macie też jakieś przepisy na ugoszczenie, np. sałatki, ale najlepiej, aby nie było za dużo pomidorów, wiecie tak pod katem bardziej naszej diety dziewczynkowej, bo będzie znowu głupio, jak zrobię i nie będę jesć, cholerka , mam z tym problem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andziak- beta wysoka bo ciąża zdrowa....a może jednak jest ta dziewuszka.....poczekamy do połówkowego..


Pirania dzięki za zrozumienie i usciski przekazane synkowi:)pogłaskać Kaję proszę :)

Tasha a Ty Sonie pogłaskaj i wypoczywaj na hamaku :-)

Gal kochana,na pewno sernik wyjdzie :tak:
a co do sałatek to ja często na szybko robie taką:
kapusta pekińska-kroję
pomidorki koktajlowe-kroję na pół
4 jajka na twardo -kroję w kostkę
kawałek sera żółtego-kroję w kostkę
majonez-ze 2,3 łyżki + vegeta,pieprz
mieszam i gotowe..Ty możesz sobie tak nałozyc ,żeby było mniej pomidorków:))

a co do działań to na ten cykl sie nie nastawiam ,nie planuje -jak będą to będą a jak nie to też dobrze:-p
dziś mam 3 d.c. i juz tylko plamię...więc @ zbliża sie do końca..

Misia-miłego dnia..

Martika i Truskaffka-nadal &&&&&&&&&&&& zaciskam :)
 
No tak ale wy tez mialyscie zdrowa ciaze i bete po kilka tysiecy.Wiem ze na usg nic lekarz nie znalazl i niby ok ale sie martwie.Bo w ta Zosie jakos nie wierze jak lejarz taki pewien byl.
 
Hejka, przeczytałam te stronkę:tak: i ulotkę też:zawstydzona/y:. Wiec zaczynam robić testy 26, mam nadzieje ze to pomoże, a co do owulki to nie mam zielonego pojecia kiedy mam . A tak wogóle to mam synka Simonka, który ma już 5lat i tak mi sie marzy córcia AMELCIA :-). No cóż zobaczymy co bedzie, ale jestem dobrej myśli
 
witam wszystkich mam do was takie pytanie czy ktos mial moze doczynienia z tym wozyczkiem
Untitled Document

bardzo sie na niego napaliłam;/ ale boje sie tych kolek ;/
truskaffa trzymam kciuki za jutro!!!!!!!:-)
 
WITAM:)

Dzisiaj TRUSKAFFFKA testuje czy jutro?


DARIA super wózek:)ale racja my na jesień/zime rodzimy i te kółka hmm...ogólnie ja moja spacerówką ujechałam i w śniegu a kółka na tej zasadzie...ale wiadomo trochę się potrudzić musiałąm a tu noworodek/gondola...
 
Daria nie miałam do czynienie z takim wózkiem ale wygląda naprawe dobrze oglągałam taką wersje też na allegro i na youtubie naprawdę fajny wózeczek a propo kółek to jest chyba możliwość blokady wtedy nie ma problemu z zimą - tak mi się wydaje .Ja miałam przy drógim synku chicco i tam była blokada na skrętne koła.
 
czesc dziewczynki

Witam sie z wami w piekny i
pogoda26.gif
dzionek

kawusie sobie zrobilam, lapka odpalilam i na BB weszlam, a co tam... poplotkowac z wami to sama przyjemnosc:-):-):-)

Piranha, Kosmopolitan wow, dziewczyny wy juz lecicie na samej koncowce, tak wiec juz nie dlugo zostaniemy " cioteczkami"
Czarodziejko trzymam mocno kciuki o 18-stej, jak cos to wolaj a my przypedzimy z pomoca :-)

Gal sernik Mamy napewno ci wyjdzie, ja go robilam dwa razy. Pierwszy raz cos skopalam, no ale na komunii byl juz rewelka
Co do salatek to ja polecam
  • szyneczka pokrojona w kosteczke
  • ser zolty w kosteczke
  • 3 kolory papryki w kosteczke
  • puszka kukurydzy
doprawiam sola, pieprzem i dodaje majo
polecam jeszcze jedna
  • kukurydza
  • ananas z puszki w kosteczke
  • czerwona fasola z puszki
  • 1 por
  • 3 lyzki startego zoltego sera
wymieszac dodac majo

Tryskaffka caly czas trzymam kciuki,

Martika, Mama, Kinga, Misia, Smerfetka, Patrysia, Daria..... i reszta dziewczyn milego popoludnia
 
reklama
Do góry