reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej, hej!

Piranha-dziekuję Ci serdecznie za to co napisałaś, dajesz mi nadzieję, ale pewno jutro, pojutrze już wszystko się wyjaśni. Powiedz mi, czy jak jutro będzie spadek tempki i w sobotę i oczywiście test będzie negatywny- to już pewno mogę odstawiać dupka, tak ? Bo wtedy to już chyba nie będzie sensu go w sobotę brać, niestety...
No tak, w tych czasach jeżeli jedna osoba utrzymuje cztero osobową rodzinę ( u Ciebie też już można tak powiedzieć), a często jeszcze z kredytem na dom, mieszkanie, to lekko nie może być, bo przecież wszędzie drożyzna, a żyć jakoś trzeba.
A co do barku dzisiaj w dzień trochę lepiej,staram się prawej ręki nie przeciążać, nie dźwigać nią, zobaczymy jaka nocka będzie.
A co do mojego synala, to dzisiaj grzeczniutki jest, zobaczymy jak dalej,ale zauważa powoli moją konsekwencję. A w szkole, to sobie grał na j. angielskim, bo podobno się nudził, zrobił szybko co pani zadała a że jego angielski jest na poziomie gimnazjum, więc dla niego zajęcia z tego języka są bardzo monotonne, bo przerabia materiał, który umie. No i widzisz nie ma róży bez kolców,jak coś jest dobrze, to inne niekoniecznie.

Piranha- oj,słodki ten Twój synek, przystojniaczek, ale w oczkach ma ten błysk małego rozrabiaki:-)
A co do włosków, to mi sie właśnie podoba jak mały chłopczyk ma takiej długości włoski.

Czarodziejko -piekne zdjęcia,a najbardziej podoba mi się to zdjęcie,na którym masz upięte włosy i jesteś z córką kuzynki i swoim ślicznym Maksiem. Fajny jest ci on, słodziak:-)

Truskafffka- dzieki , tez tak myslę,ale nieraz łatwo nie jest.A Ty skoro juz masz 3 synów, to córcia należy się z urzędu:-D

Ollena- gratuleję :-)córci!

Merylin- gratuluję :-)zdrowej dzidzi! Oj, z takich starań to musi być dziewczynka!:)

Mama05- kochanie,a gdzie Ty?
 
reklama
ja na allegro wukupilam u3 wrozek wrozbe i kazda mowia ze bedzie syn :) i sie srawdzilo..tam jedna chyba mowila ze corka ale ona mowi ze to dziala na zasadzie energi dziecka:)
 
No nie dolujcie mnie/Piszecie jak poradzicie sobie z dwojka a ja bede sobie radzic z 4 lobuziakow i ....mama.
Dwojka z nich nadpobudliwa.
Moja dzidzia miala tetno 160 teraz nie mierzyl w Poznaniu.Tzn nie powiedzial ile.
Nawet o tych sukienkach nie piszcie /Bylam wczoraj u kuzynki ma polroczna klaudie.Nie moglam oczu oderwac od tych rozowych ciuszkow.
Chlopcy nie chca slyszec o bracie.Probuje ich nastawic i nic.Siosre chca/Bartek sie pyta jak ta dziewczynka bedzie wygladac.Ciezka sprawa.
 
Ostatnia edycja:
piranha no pewnie ze poradzimy!:tak: musimy- wyboru nie mamy;-)

moj pierwszy synek mial tętno ok 120, a ten drugi zawsze wysokie- powyzej 150. takze to nie ma jak widac znaczenia
 
Daria- ja w sobotę. Wiesz co,ja to sobie pomyślałam,jeżeli to tak się sprawdza, to ja jej zadam pytanie,czy jeszcze będę mieć córkę,jeżeli powie, że nie, to chyba zrezygnuję, bo po się tak męczyć, stresować,ciagle odamawiać sobie jedzenia, kasa przestanie idzie na te wszystkie dodatki do planowania....
 
reklama
patrysia oj ozbaczysz jak szybko minie. mi sie wydaje ze ja dopiero stresowalam sie pierwszym usg a juz jestem na finiszu:tak:
przyznam szczerze ze dopiero teraz zaczynaja dopadac mnie leki- jak ja sobie poradze??? moj synek jest taki "mamusiowy", nie odpuszzca mnie na krok, liczy sie tylko mama, jest zazdrosny o kazde dziecko, o braciszku nie chce slyszec i mowi ze go wyrzuci do kosza:-(
w ogole strasznie sie boje ze moje zycie przewroci sie do gory nogami. momentami mysle sobie co ja najlepszego zrobilam, bylo mi tak dobrze;-)
serio w tym momencie to nikt by mnie nie namowil na 3 dziecko, nawet gdyby to bla coreczka, naprawde.
Czytam ..i jakbym siebie slyszala sprzed ponad 2 lat:)))))
Mialam wiele wiele obaw...Tym bardziej ze wykanczalismy dom, mieszkalismy u rodzicow w bloku, kaska sie konczyla, Maciej jeszcze byl maly i absorbujacy...itd...ale tak szczerze...Jak juz nastal ten czas to poczawszy od porodu skonczywszy na dzisiejszym dniu bylo naprawde dobrze.
osobiscie uwazam ze z dwojka dzieci jest lzej...nie od razu ale z czasem jak to mlodsze podrosnie.
Maks jak tylko zaczal raczkowac wszedzie za bratem..w wakacje jak pojechalismy z nimi do Grecji naprawde bylo super bo maksio bawil sie z maciejem...
Z jedym maciusiem bylo mi ciezej niz z dwojka po porodzie!!!!!
jasne ze se trzeba zorganozowac, poukladac na nowo zycie ale to jst do zrobienia:)))))))
Glowa do gory dziewczyny!!!!!!!!!!!

dzieciarnia mi zasnela..ide sie szorowac
 
Ostatnia edycja:
Do góry