reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria- ja w sobotę. Wiesz co,ja to sobie pomyślałam,jeżeli to tak się sprawdza, to ja jej zadam pytanie,czy jeszcze będę mieć córkę,jeżeli powie, że nie, to chyba zrezygnuję, bo po się tak męczyć, stresować,ciagle odamawiać sobie jedzenia, kasa przestanie idzie na te wszystkie dodatki do planowania....

ja u prawie kazdej co zapytalam to kazda ze syn jedna ze corka ale ona mowila ze to na energii dziala dziecka i ze moze byc chlopiec tylko ze grzeczny :) a wykupywalam co chwile u kogos innego i zawsze ta sama odpowiedz:)
 
reklama
Daria- z drugiej strony trochę głupie to co napisała ta jedna co powiedziała ,że córka. Po pierwsze, że córka, ale może być syn, więc żadna odpowiedź, tyle to i Ty wiedziałaś bez niej, a po drugie, to córka też może być niegrzeczna równie dobrze jak syn, jakaś naciągaczka... Tyle co powiedziała, że będzie grzeczne, to trochę przesada...
 
Daria- z drugiej strony trochę głupie to co napisała ta jedna co powiedziała ,że córka. Po pierwsze, że córka, ale może być syn, więc żadna odpowiedź, tyle to i Ty wiedziałaś bez niej, a po drugie, to córka też może być niegrzeczna równie dobrze jak syn, jakaś naciągaczka... Tyle co powiedziała, że będzie grzeczne, to trochę przesada...


kazdy pisze ze to jest na energii dziecka ale nawet jak wzielam wrozby na sms to tez mowili ze chlopak :)
 
heh nie wytrzymałam i oto moja odpowiedz :szok::szok::szok::szok::szok:

3 BUŁAWY--KRÓLOWA DENARÓW--poz odwrócona RYCERZ MIECZY

Będzie dziecko w przeciągu najbliższych tygodni widać przy
pani ciąże a płeć ukazuje się bardzo wyraźnie w karcie dziewczynki.
 
Tusia- nie żartuj!!!:-) No po taką wrózbę to warto, ale co by było jak by napisała, że będzie chłopak,albo brak ciązy? Też sięzastanawiam,czy nie napisać, ale jak odpisze nie po mysli, to wtedy będę o tym mysleć...

A czy napisałas do tej co Daria polecała? I ile pytań dałaś? Dwa? O ciąż, a drugie o płeć?
 
Ostatnia edycja:
Tusia- no to w ciąże zachodzisz w tym cyklu, nie masz wyjścia!:-D

Dziewczyny, Daria, Tusia- a na podstawie czego daje ona odpowiedź, czy podaje sie swoją np.datę urodzenia,imię i tym podobne?
 
Ostatnia edycja:
Własnie z jej odpowiedzi wynika ze w ciaze musislabym zajsc w tym cyklu-ale jasie nie staram:nerd:
tak pisalam do tej co Daria linka dała.
Odp.niemal natychmkiast-dziewne troche ?
A spytalam czy bendzie dziecko jesli tak to jakiej plci?
A drugie pyt to miejsce zamieszkania.
Trzeba podac imie i date urodzenia.
 
reklama
Własnie z jej odpowiedzi wynika ze w ciaze musislabym zajsc w tym cyklu-ale jasie nie staram:nerd:
tak pisalam do tej co Daria linka dała.
Odp.niemal natychmkiast-dziewne troche ?
A spytalam czy bendzie dziecko jesli tak to jakiej plci?
A drugie pyt to miejsce zamieszkania.
Trzeba podac imie i date urodzenia.

ja zazwyczaj czekalam kilka godzin albo nawet caly dzien.. jedna pani wrozy plec jesli sie juz ma dzieci bo to wazne zeby npisac ze sie ma i ona wrozyla z godziny i miejsca urodzenia i daty :)
 
Do góry