reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

merylin, najważniejsze, że dzidzia zdrowa a że to córeczka to w to nie wątpię, Twoje staranka były bardzo dziewczynkowe. Dopiero za 2 miesiące masz kolejną wizytę? Ja bym chyba nie wytrzymała i poleciała za miesiąc na USG, wtedy płeć będzie już widać :tak: A nie masz jakiegoś zdjęcia USG, na którym byłoby widać nuba?

Andziak, Ollenie lekarz nic nie mówił bo ona nie chciała znać płci dzidziusia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ollena Gratuluje coreczki :-)

Piranha dziekuje przesunelam :-)
Merylin najwazniejsze, ze wszystko z maluszkiem dobrze :-) a mysle, ze lepiej jak lekarz nie zgaduje ;-)
 
Ollena GRATULACJE!!!!!
Od poczatku jakos ten chlopczyk mi nie pasowal:))))))
Super niespodzianka!!!!!!!!
Okazuje sie ze wtedy wszystkim starajacym sie o coreczki-udalo sie zaplanowac..Szok!

Merylin- najwaznijesze ze wszystko ok..ale tak szczerze ja tez nie koniecznie lubie takich ginow...tzw "cicho ciemnych"
No nic musisz poczekac albo pojsc jeszcze raz...tyle ze trzeba kaske wydac
Tusiu przyznaje bez bicia ze zapomnialam zapytac meza czy mozna skopiowac..Dzis zapytam
 
Ostatnia edycja:
MERYLIN mi tez nie chciał mówic a dokładnie"nie będziemy zgadywac to za wczesnie"i w sumie miał rację...gratuluję zdrowego dzidziusia :)

Każda kobitka która dowiaduje się o płci w tak szybkim tc to tak czy siak nie jest pewna bądź zdarzają sie pomyłki i ogólnie nie jest to 100% takż epo co wiedizec??nie lepiej poczekac do tc juz takiego pewniejszego?


ANDZIAK na wrześniówka jest również wysyp chłopaczków:))
 
OLLENA GRATULUJE !!!!!!!!!!! szczesciaro!!!! to jest dopiero niespodzianka- byc przekonanym ze synek i smucic sie z tego powodu, a na porodowce zobaczyc coreczke! super!

piranho ja tez juz mam bole "okresowe". pare razy zdarzylo mi sie w nocy, raz to bardzo konkretnie brzuch mnie bolal jak na okres.
 
reklama
PIRANHA KOSMO jej bo wy niedługo rodzicie:))ba już nawet możecie :d tak patrze teraz na wasze suwaczki :0 :D

Też bym już chciałą mieć Marcelka przy sobie ;))jak mysle o zakupach to od razu już bym chciała z nich korzystac :p no ale ja jeszcze mam tzn.synuś ma jeszcze duuzo czasu :))
 
Do góry