reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny jestem zawiedziona,bo niewiem dosłownie nic:rofl2:.
Trafiłam akurat na takiego lekarza,który nie mówi,nawet nie chciał sprawdzić.Powiedział że za wcześnie.Dziecko zdrowe i duże jak na wiek ciąży.Tętno 166,długość ciała 6,48.Znowu mogę się łudzić że to dziewczynka przez następne 2 miesiące.Dziękuje za kciuki i fluidki ale niestety ,dziwnie mi jakoś...

Czyli jesteśmy w tej samej sytuacji :-) Moja ginka też nie chciała nic powiedzieć o płci i nawet nie oglądała "tamtych rejonów". Szkoda bo też szłam na to USG z nadzieję, że dowiem się jakiej płci jest mój Maluszek.
Całym sercem chciałabym córeczkę ale rozum mówi mi że będzie syn...

Mimo to gratuluję zdrowego dzidziusia :tak:

Pozostało nam czekać do następnego USG, ja prawdopodobnie będę miała dopiero pod koniec czerwca :confused2:
 
reklama
patrysia oj ozbaczysz jak szybko minie. mi sie wydaje ze ja dopiero stresowalam sie pierwszym usg a juz jestem na finiszu:tak:
przyznam szczerze ze dopiero teraz zaczynaja dopadac mnie leki- jak ja sobie poradze??? moj synek jest taki "mamusiowy", nie odpuszzca mnie na krok, liczy sie tylko mama, jest zazdrosny o kazde dziecko, o braciszku nie chce slyszec i mowi ze go wyrzuci do kosza:-(
w ogole strasznie sie boje ze moje zycie przewroci sie do gory nogami. momentami mysle sobie co ja najlepszego zrobilam, bylo mi tak dobrze;-)
serio w tym momencie to nikt by mnie nie namowil na 3 dziecko, nawet gdyby to bla coreczka, naprawde.
 
Cześć Bella no właśnie ja mam to samo przeczucie że to jednak synuś.
następne genetyczne mam 13 lipca więc kupa czasu,napewno nie wytrzymam i pójdę gdzieś wcześniej.Ja te badania robiłam właśnie w Szczecinie na ul połabskiej i z tego co teraz wiem to miałam pecha do tego lekarza bo inny mówi i to z wysoką sprawdzalnością.Mam zdjęcia ale nie potrafie ich wtawić.Na takich w pozycji jakby właśnie siedzącej przodem do mnie nawet dopatruje się jajeczek i siusiaczka ale może to moja wizja.
Dziewczyny a jakie tętno jest przy dziewczynkach?
 
Kosmo, normalnie jakbyś zacytowała moje myśli i obawy, damy radę kochana, prawda? No powiedz, ze tak :-D bo ja naprawdę się boję jak to będzie! Mój synek wypisz wymaluj taki jak Twój tylko jeszcze mówić w moim języku nie potrafi ;-)

Patrysia, zleci ani się obejrzysz, mi się wydaje, że to dopiero tydzień temu zobaczyłam 2 kreski na teście :-)

MissBella, no ale u Ciebie na fotce chyba widać dziewczynkowego nuba choć głowy nie daję :-)
 
KOSMO pokocha braciszka pokocha od razu jak go zobaczy :)hehe też sie zastanawiam niekiedy 3 dziecko jej po co mi :D też sie stresuję jak to będzie z moją trójeczką:))ale wiem jedno ciesze sie bardzo:))
PIRANHA to prawda czas leci bo tak w ogóle to ja na połówce a przeciez co ledwo wam pisąłam ze wpadka :D
 
merylin, na pewno masz córeczkę z takim przygotowaniem jakie zrobiłaś :tak: Moja córka w 16t4d miała tętno 144, teraz na KTG wykres oscylował koło linii 160. Co do fotek to jak już masz je na kompie to naciśnij ikonę obrazka (na prawo od ikony kuli ziemskiej z czerwonym krzyżykiem), tam kliknij zakładkę "From Computer", wciśnij "Wybierz pliki", podaj ścieżkę dostępu do plików ze zdjęciami a następnie naciśnij "Wgraj pliki". Czekamy zatem na fotkę :-) ..choć najlepsza byłaby z boku z widocznym nubem, na tym etapie ciąży nie określa się płci zaglądając centralnie między nogi :-)
 
Piranho kochana obyś miała rację !!! :-)

Jak oglądam w sklepach te śliczne malutkie sukieneczki to aż łza mi się w oku kręci, że może nie będę mogła takich śliczności kupować...Jakoś jestem pesymistycznie nastawiona i wydaje mi się, że będzie chłopak. Oczywiście cieszę się, że wszystko z ciążą dobrze, że Maluszek prawidłowo się rozwija ale gdzieś tam to ciche marzenie jest i to bardzo silne dlatego boję się rozczarowania...
 
Piranho kochana obyś miała rację !!! :-)

Jak oglądam w sklepach te śliczne malutkie sukieneczki to aż łza mi się w oku kręci, że może nie będę mogła takich śliczności kupować...Jakoś jestem pesymistycznie nastawiona i wydaje mi się, że będzie chłopak. Oczywiście cieszę się, że wszystko z ciążą dobrze, że Maluszek prawidłowo się rozwija ale gdzieś tam to ciche marzenie jest i to bardzo silne dlatego boję się rozczarowania...

to twoje pierwsze maleństwo tak?to co się obawiasz hehe zawsze możesz próbować chociażby do 3 razy :D
 
Cześć Bella no właśnie ja mam to samo przeczucie że to jednak synuś.
następne genetyczne mam 13 lipca więc kupa czasu,napewno nie wytrzymam i pójdę gdzieś wcześniej.Ja te badania robiłam właśnie w Szczecinie na ul połabskiej i z tego co teraz wiem to miałam pecha do tego lekarza bo inny mówi i to z wysoką sprawdzalnością.Mam zdjęcia ale nie potrafie ich wtawić.Na takich w pozycji jakby właśnie siedzącej przodem do mnie nawet dopatruje się jajeczek i siusiaczka ale może to moja wizja.
Dziewczyny a jakie tętno jest przy dziewczynkach?


Ja wczorajsze USG prenatalne robiłam w szpitalu w Zdrojach. Miałam nadzieję, że na tak dobrym sprzęcie ginka określi płeć bez problemu. No ale pozostało mi jeszcze poczekać na tę nowinę niestety...
 
reklama
Do góry