reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
tusia, dzięki wielki! Mój niestety nie daje sobie nic przy włosach zrobić, nawet podcięcie grzywki to katorga, muszę poczekać aż sobie da więcej przetłumaczyć i nie będzie się tak bał ;-)
 
Pirania moj Kuba tez boi sie fryzjera.
Ollena gratuluje .Jezu jak ja bym chciala miec taka niespodzianke po tych wszystkich smutkach.
Pamietam jak bylas zla ze owu sie przesunela.Tak jak ja z tej wpadki.
 
Witajcie:-)
Patrysia gratuluje zdrowego synka,
MissBella fajnie że dzidziuś sobie sprytnie fika
Olena gratulacje córeczki.
Z tego co pamiętam Andzik, to Ollenie też sugerował lekarz we wczesnej ciązy że to chłopczyk na pierwszym Usg i sie nastawiła a potem już nie chciała wiedzieć, jak się ni mylę oczywiście
 
Agulek chyba dobrze pamiętasz bo mi tez tak coś się przypomina ;)

Piranha-Ja tez tak myslałam w domu mały szalał na widok nożyczek a poszłam ze starszym do fryzjera
i mały posadzony na próbę nawet nie drgnął >>>:-p jakież było moje zdziwienie :eek:
 
agulek, tusia, mi też coś świta, że tak było i właśnie udało mi się znaleźć post Olleny z 16 listopada:

"Bylam na usg i widzialam siurka, bylo widac czarno na bialym, nie ma sie juz co ludzic:( jest mi bardzo, bardz smutno, chyba sobie dzis poplacze :(((((( Miala byc niespodzianka a tu dupa...odechcialo mi sie wszystkiego:((( zadna atrakcja rodzic wiedzac co bedzie:("

Tak więc Andziak sama widzisz, że i u Ciebie może być Zosia, w końcu obie płcie mają na tym etapie "siurki" :tak: Policzyłam i było to 6 miesięcy temu, a więc okolice 13 tygodnia ciąży, czyli dokładnie tak jak u Ciebie ...o ile się nie pomyliłam w obliczeniu ;-)

Ollena, raz jeszcze gratuluję różowej niespodzianki i zdrowej córeczki!

merylin, czekamy na radosne wieści!

martika, ja bym chyba przesunęła granicę wyższych tempek na 13 dc :-), ładny wykresik, kciuki zaciśnięte!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem zawiedziona,bo niewiem dosłownie nic:rofl2:.
Trafiłam akurat na takiego lekarza,który nie mówi,nawet nie chciał sprawdzić.Powiedział że za wcześnie.Dziecko zdrowe i duże jak na wiek ciąży.Tętno 166,długość ciała 6,48.Znowu mogę się łudzić że to dziewczynka przez następne 2 miesiące.Dziękuje za kciuki i fluidki ale niestety ,dziwnie mi jakoś...
 
reklama
Do góry