reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu gratuluje zdrowego chłopczyka.Fajnie że masz już to za sobą.
Mnie dziś czeka bezsenna noc.
Miss szkoda że nie poznałaś płci,ale bobasek ślicznie się prezentuje.Powiedz mi proszę jak się ruszał? Machał rączkami i otwierał buzie?Nasze bobasy w tym samym wieku.
U mnie kilka stresowych dni pod rząd,nieoczekiwane zmiany organizacyjne w szkolę.Popłakałam sobie trochę.Po 1 roku zmiana nauczyciela-szok.:zawstydzona/y:
Ja jutro usg gentyczne mam o 11 ale napiszę wam dopiero wieczorem jak wrócę,także proszę o kciuki przede wszystkim żeby dzidziuś był zdrowy reszta w rękach Boga.Aczkolwiek kilka różowych fluidków nie zaszkodzi.Narazie czuje dziwny spokój wewnętrzny,ale stresior napewno mnie dopadnie:eek:

Maluszek machał rączkami i nóżkami, otwierał buzię, machał paluszkami u rączek i stópek i przekręcał się z boku na plecki i odwrotnie.
Radziłyście żeby przed USG zjeść coś słodkiego żeby dzidzia była ruchliwa a ja oczywiście zapomniałam ale na szczęście moja dzidiza nie potrzebuje słodyczy ;-)

Powodzenia na jutrzejszym USG, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Missbella gratuluję zdrowej i ślicznej dzidziuni:tak:

Pirania ja miałam kosz mojżesza na kółkach, Mały leżał w nim ok.3-4 miesiące, potem powędrował do swojego pokoju, do swojego łóżeczka:tak: ale nie ukrywam, że z tym koszem było mi bardzo wygodnie-w nocy prawie z łóżka nie musiałam wychodzić, żeby wyjąć Małego, ciągle był obok:tak: tym bardziej, jeśli masz duży dom, to na pewno będzie Ci lepiej z kółkami, bo będziesz mogła ze sobą brać Niunię wszędzie, do kuchni itd.
 
daria GRATULACJĘ SYNKA!!!!:*** Oj niejedna chciałaby mić parkę ty szczęściaro!;)

Patrysia :))) ale jesteś pozytywnna sobą!:)) GRATULUJĘ SŁOŃCE ZDROWEGO SYNECZKA;***Śliczne imię-synek ma misia o takim imieniu;)))

Miss, też wydaje mi się, że będzie girls;))) Trzymam &&&&& ale najw.ze dzidzia zdrowa!!!

Samana, super!!! GRATULUJĘ CÓRCI!!!!Imię wybrane?

Mama, czyżby już obajwy?:) Kochana oby oby! trzymam &&&&&&&&&&&&&& ;****

Merlyn, za jutrzejsza wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

jej ale sie dzieje!!!!:)))

Gal, to kiedy testujesz?

Piranha, &&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoja wizyte :))) Jak dziś Krzysiu?:)
Tak łykam żurawine (urinal), a jaki magnez polecasz? Czy wiesz moze jaki mozna w aptece zakupic?:)

Andziak, Kinga, Czarodziejka, Ewcik i reszta babeczke milego wieczorku;****

Buziaki;*****
 
Patrysia serdeczne GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak imię już wybraliśmy dawno.Dla dziewczynki nie mieliśmy problemu, dla chłopca nie miałam w ogóle pomysłu (zupełnie odwrotnie niż w poprzedniej ciąży). Nasza córcia będzie się nazywać ULA:-)
Jejku dziewczyny, straszne wątpliwości mnie teraz naszły naczytałam się w necie,że diagnoza płci w 17 tyg jest trafna w 50%:szok:Jak sądzicie po tym zdjęciu jest jeszcze możliwość żeby wyrósł siusiak??????????????????:szok:
 
tasha a ja mam kochana do Ciebie pytanko:-)otóż pisałaś, że miałaś cykle nieregularne, ale w tym szczęśliwym owu się przesunęłam i współżyliście 2 dni przed i O+12. Powiedz mi, skąd wiedziałaś dokładnie, kiedy owu no i przede wszystkim te 12 godzin po? bo ja przy moich cyklach chyba nie jestem w stanie tego tak rozplanować:-(
 
samana , nic już nie czytaj !!!! pipka tam jest !

ilaczek , jesteś ? ale zazdrościmy tych synków co? jak Twoje pociechy zdrowe?
 
Cześć Wam!

U mnie jakoś dzisiaj leci, ale oczywiście bark cały czas mi dokucza, a najgorsze są noce, nie mam takiej pozycji, aby mnie nie bolało, więc cały czas się budziłam i przekręcałam w nadziei, że przestanie boleć, ale i tak nic to nie dawało. zarejestrowałam się na wtorek do ortopedy, wcześniej to pewno by mi jakieś masci przeciwzapalne przepisał i może prześwietlenie, a to raczej do końca tego cyklu wykluczone.

Patrysia- wielkie gratulacje zdrowego synusia!!!, fajnie, że się cieszysz od razu bez dochodzenia do siebie po wiadomości o kolejnym synku. Super , że tak do tego podchodzisz! Pięknie !:tak:

Missbella- też gratuluję zdrowej dzidzi! Nie ma nic ważniejszego, niż to!

Merylin- a za Ciebie jutro zaciskam mega kciuki!!!! Ciekawe, czy już coś się uda podpatrzeć:-)

Pirnaha- dzieki za pamieć kochana, ano tak jak pisałam wczęsniej, dalej dokucza, cały czas zachodzę w głowę co to się stało. i strasznie się męczę z tym...
Trochę też myślę o tym dupku, i chyba jednak niepotrzebnie wzięłam 2 tabletki, zamiast 1, bo na pewno mniej stresu z odstawianiem, bo trzeba w miarę szybko decydować o odstawieniu, a nie spokojnie czekać na termin @ i pewno po 2 tabletkach tak szybko mi się @ nie pojawi , jak pewno po 1 tabletce. I nawet jakby ciąza była to po odstawieniu 1 tabletki nie byłby taki szok dla organizmu jak po 2 i jest szansa na utrzymanie ciaży.

Mama05- no ja będę testować 12 dpo, może to nawet będzie 11dpo, ale zrobię to mimo, że pewnie zobaczę I kreskę...

Czarna- Słońce moje dziękuje, że o mnie pamiętałaś:tak: Samopoczucie, jakieś takie nijakie, jakoś cudów się nie spodziewam, ale będę testować i w sobotę i w niedzielę, ze względu na tego dupka.

Natusia- dzieki, to już wiesz!:-D

Samana- gratuluję córci!!! Fajnie masz!:-)
 
samana , nic już nie czytaj !!!! pipka tam jest !

ilaczek , jesteś ? ale zazdrościmy tych synków co? jak Twoje pociechy zdrowe?

jestem:-)
oj...zazdrościmy:-D
wielkie Gratulacje!!!!
czarna76
jak przyjdzie na nas pora to mam nadzieję, że też taki wysyp płci męskiej będzie:szok:
dziewczynki zdrowe, aż za zdrowe....hehehe...moja Kasia teraz zaczyna słówka sypać i chodzi cały czas mówiąc: "moje moje moje"...nasłuchała się od siostrzyczek i też walczy o swoje:-D
poza tym ziąb na dworzu...ale od piątku ma w końcu przyjść ocieplenie!
pozdrawiam wszystkie babyboomki:-)
a oto moje Księżniczki! zdjęcie z lutego.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewcik - już Ci perełko odpowiadam:-) - seksik miał być dla przyjemności i osłabienia męskich żołnierzyków, dlatego codziennie, ale w szczęśliwym cyklu miałam monitoring i oprócz tego sama kontrolowałam testami owu, więc jak wieczorem wyszedł test pozytywny to już było stop, bo wiedziałam, że za ok 24 godz będzie owu, czyli mówiąc krótko seks był do pozytywnego testu owu, monitoring potwierdził moment owu, więc łatwo było obliczyć te 12 godz...co prawda nie z zegarkiem w ręku, ale tak pi razy drzwi:-), może było 11 godz a może 13...
Miss - gratuluję zdrowej dzidzi!!!
Samana - nie czytaj tych wiadomości, bo zbzikujesz!!! mi ginka powiedziała w 15-16 tyg, że stawia na dziewuszkę, w 19 tyg lekarz nie miał już wątpliwości, w 22-23 tyg ponownie usłyszałam, że dziewczynka a mimo to gdy czytałam te historie to też spanikowałam:-), więc lepiej nie czytaj, czekaj spokojnie na usg połówkowe, na pewno lekarz potwierdzi płeć
 
Do góry