reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia, śliczne imię wybrałaś dla synka!

Andziak, to zależy pod jakim kątem tam zajrzy, jeśli równolegle do plecków to nub u dziewczynki będzie jak najbardziej sterczał w górę, jeśli prostopadle to będzie miał długość przyprostokątnej trójkąta prostokątnego, którego przeciwprostokątną stanowi nub :-D

Mama, u mnie też kiepsko z samopoczuciem, pokłóciłam się z M, stał się od jakiegoś czasu mrukowaty i ironiczny, ciężko mi się z nim ostatnio dogadać :-( Co do lutki to bardzo dobry plan faktycznie by po prostu brać ją dłużej :tak:

MissBella, śliczna dzidzia! ...też mi się wydaje, że widzę dziewczynkowego nuba :-)

merylin, będę jutro o 11 trzymać mocno kciuki by dzidzia była zdrowa i przesyłam porcyjkę różowych fluidków:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ewcik, dzięki wielkie, chyba faktycznie wezmę na kółkach, ma to zalety które opisałaś no i nie przyzwyczaję małej do bujania :-)

natusia, dzięki kochana! Krzysiu dziś nawet nie dokazywał zbyt mocno :-) Ja łykałam aptekowy NeoMag Forte.

samana, śliczne imię dla córeczki! A z tym 50% w 17 tygodniu ciąży to według mnie bzdura, wtedy widać już płeć jak na dłoni i bardzo rzadko zdarzają się pomyłki ...tak więc jest Ula i koniec kropka! :-)

Gal, ale ten ból barku ma związek z uciskiem na nerw? ...pewnie tak skoro się tak męczysz :-( Co do dupka to bardzo dobrze, że wzięłaś 2 tabletki! Przy odstawianiu nie musisz się nic stresować, test 10 mIU/ml w 12-13 dpo powinien już coś wykazać, na pewno zwiększyłaś ogromnie swoje szanse na zajście w ciążę. Oprócz tabletkowego progesteronu Twój organizm produkuje własny i jeśli ta ilość własnego progesteronu jest wystarczająca do utrzymania ciąży to taki sam efekt będzie po odstawieniu 1 czy 2 tabletek - będziesz mieć progesteron w wystarczającej ilości by utrzymać ciążę. Tak więc nic się nie martw, zrobiłaś najlepiej jak mogłaś a ja czekam teraz na fotkę 2 kresek na teście :tak:

Daria, według mnie te białe kółka to części stópek synka, on ma nóżki zagięte pod kątem prostym więc łydki skierowane są w naszą stronę :-)
 
reklama
Dzieki pirania na moje patrzyl pomiedzy nogi jak na nocniku ale pewna nie jestem/Dzidzia ulozona jest glowkowo teraz wiec bylo trudno uchwycic jej koniec i nuba.
Ja mysle ze jest chlopak jak juz cos widzieli to widzieli.Troche przykro ze z 4 ciaz ani razu corka nie jest i nie doswiadcze innego macierzynstwa ale trudno.Takie jest zycie.
 
Witam. Od jakiegoś czasu was podczytuje i postanowiłam do was dołaczyć:sorry2: Jestem mama małego łobuziaka, a teraz marzy mi się córeczka i w tym miesiacu rozpoczeliśmy staranka. Dzisiaj mam owulacje, a przytulanki były 2 dni temu. Teraz pozostaje nam czekać czy w tym miesiacu się udało. Pozdrawiam!​
 
ilaczek, ale słooooodkie Córeczki;**** Chcę choć jedną taka pieknisię;)))

Piranha, ale ten magnez ma 100mg starczy? czy moze brac 2 tabl.?:)))
Oby z M sie ułozyło....Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;*

Gal, to muszą być II nie ma bata!!!

Mama, czyli w pon testujesz???

Lena_no witaj kochana!!! napisz cos wiecej o sobie?:) Bierzesz jakies suplementy?wspomagasz jakoś powstanie "córeczki?;))
Tomuś przesłodki;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natusia301 coś więcej o mnie... Mieszkam od 6 lat w Norwegii. Ukończylam tu liceum i od 2 lat pracuje w restauracji. Obecnie na stanowisku aystent kucharza choć mam też obowiazki kelnerki. Marzy mi się być druga Magda Gessler jako, że gotowanie i pieczenie to moja pasja ;) Co do zmajstrowania córeczki to niczym się nie wspomagamy. Jedynie co to stosujemy sie do rady na przytulanki na kilka dni przed owu. Podchodzimy do tego bardziej na luzie więc jak się uda to będziemy szczęśliwi.
 
mmmm brzmi pysznie-czyli kolejna mamuska bedzie kusić pysznosciami ;DD hehe
Super masz myslenie.... jak sie nie uda Synek bedzie mial braciszka:))
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za córcie;*
 
Jasne, że drugi i kolejny synek jest super;)) Nasz to wgl cudaczek;D
No mamy zamiar sie starac, tzn mam nadz ze z tego mies nie bedzie wpadki-owu przyzla szybciej;// bo mialam zamiar zaczac tak od czerwca, lipca. Zobaczymy jak jeszcze z praca...ehhh cięzkie sa takie decyzje:))
 
ilaczek, masz cudne córeczki!

Lena
, witaj i kciuki za 2 kreski na teście! Twój synuś jest prześliczny!

natusia
, ja ten NeoMag forte łykałam 3 razy dziennie ale teraz wybrałabym coś innego. Najsłabiej przyswaja się magnez z węglanu i tlenku ponieważ są one prawie nie rozpuszczalne w wodzie a NeoMag to chyba magnez w postaci węglanu. Godny polecenia jest Magnesol - zawiera on 150 mg jonów Mg w postaci cytrynianu magnezu, przyjmowałabym 2 tabletki dziennie.
 
reklama
Piranha Słonce Dziękuję:** No i oczywiście PAMIETAŁAŚ, że mam problem z przełykaniem gigantycznych tabl, to wybrałaś mi musujące;)) Dziekowac! A ile dziennie?:))
 
Do góry