reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysia gratuluje!!!! dla mnie jestes dla mega wzorem do nasladowania jezeli chodzi o nastawienie! brawo!!!!! :tak::tak::tak:

andziak mi lekarz w tej ciazy w 13tc tez zajrzal centrralnie pomiedyz nogi i tez powiedzial ze to prawdopodobnie synek. z jednej strony powiedzial ze wszystko mozliwe jak zapytalam czy moze byc z tego dziewczynka , a z drugiej strony jak mlody pieknie sie wystawil to pokazywal ten obraz i mowil "no prosze zobaczyc, no prosze!" - jakby nie mial zadnych watpliwosci ze syn.
z pierwszej ciazy jak bylam w 12tc to lekarz mi pwoiedzial ze syn, ale jeszcze nie kazal sie chwalic bo wszystko mozliwe. kolejny lekarz juz w 13tc powiedzial ze nie ma watoliwosci ze synek.

moim zdaniem jak jest dobry specjalista i dobry sprzet to w 13tc mozna juz z duzym prawdopodobienstwem okrelic plec. juz Wam pisalam ze na innym forym gdzie udzielaly sie mamusie dzieci w wieku mojego starszego synka to prawie wszystkie dowiedzialy sie wlasnie na tym wczesnym etapie ciazy ze synek- wlasnie w 13-14tc. za to mamusie coreczek dowiadywaly sie pozniej bo wczesniej lekarze nie byli pewni. no i dodam ze z tamtego grona nie bylo zadnej pomylki.

andziak moje ph moczu caly czas jest wysokie. betrty nie robilam ani w pierwszej ani drugiej ciazy. obraczka caly czas kreci sie dookola. test z kapusty i z sody - dziewczynowy. wlosy na nogach rosna zdecydowanie wolniej a z pierwszym synkiem mega szybko. w pierwszej ciazy mialam straszne migreny co czesto podobno jest przypadocia przt chlopcach a teraz w ogole. w pierwszej ciazy mialam mdlosci caly czas az do 5 miesiaca, a teraz tylko 3 tygodnie. w pierwszej ciazy czulam sie ciagel zle, a w tej doskonale (pomijajac te zmeczenie). w pierwszej ciazy mialam linie na brzuchu a teraz nie mam. w pierwszej ciazy piersi rosly mi powoli, a w tej od razu zrobily sie duze, co podobne wrozy dziewczynke;-)
ze wszystkich kalendarzy wychodzi mi coreczka. chyba tylko z jonasa wychodzi mi synek, ale u mnie i tak sie nie pokryly te niebieskie krateczki z moja owulacja.
dodam ze nie mialam w ogole sluzu, odstep od owu 3 dni, brak orgazmu, zakwaszanie globulkami, dieta ale nie tak restrykcyjna jak teraz prowadza dziewczyny, no o wapno i magnez- ale tez nie zwracalam uwagi na dawki bo nie wiedzialam nic na ten temat. dodam ze jadlam duzo zurawiny bo uwielbiam.
no i naprawde od samego poczatku czulam ze to coreczka pomimo ze z reguly jestem bardziej pesymistka niz optymistka.
dodam ze wszyscy (oprocz tesciowej ) wrozyli mi coreczke .
takze tak to u mnie wyglada.
 
reklama
Patrysia - gratki zdrowego syneczka!!!
Miss - to jeszcze dziś na Ciebie czekamy!!!
Merylin - o której masz jutro wizytę???
 
cześć i czołem ,kluski z rosołem i tak dalej:sorry2:
jestem jakas taka wypluta....moja energia zrobiła sobie wolne a dobre samopoczucie wzięło urlop na żądanie:eek:
jestem do niczego...


Mama dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, poprostu mam skrócić cykle żebym miała odpowiednią długość a potem dupka zacząć brać w trakcie staranek parę dni później czyli po owu i wtedy powinnam utrzymać ładną długość cyklu:-) mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam;-)

Noemi -tak ,dokładnie tak-dobrze zrozumiałaś :tak:


Mama05- jak to uważasz, że 12dpo to za wcześnie? To ja w takim razie też nie powinnam testować 12dpo....................
Poczekać oczywiście można, ale co z dupkiem , biorę go od ubiegłej środy wieczorem...

Gal kochana ..ja jak juz miałam owu to w 11d.c. i gdyby teraz tak było to testowałabym w piątek ,ale ...miałam owu 3 dni później niż myślałam ,że bedzie i dlatego myślę ,że w piątek będzie za wcześnie...
ale Ty sikaj-mną sie nie sugeruj ;-)

Pirania a ja właśnie planuję brac lutkę do niedzieli...do 14dpo..

Patrysia* gratki zdrowego Marcelka- rośnij kochana i pogłaszcz brzusia :)
jesteś królową wśród rycerzy:-)
tyle męskich serc Cię kocha-pozazdrościć ;)))

Bella-&&&&&&&&&&&&!!

Axarai wszelki duch...
dobrze,że u Ciebie si..internetu życzę :)


coś to jeszcze miałam ,ale wena też odeszła..........

aaaaa- Truskaffka przybij leniwie piątkę z samopoczuciem.......
 
Patrysiu meeega Wielkie GRATULACJE.
Dotrwajcie szczesliwe do Konca ciazy a potem badzcie szczsliwi:)))
316255_299048713439797_169274433083893_1282190_1373962156_n.jpg
 
Melduje się po wizycie :-)

Wszystko OK, ciąża rozwija się prawidłowo, Maluszek również. Teraz czekam 3 tygodnie na wyniki krwi i bedzie już napewno wiadomo, że nic złego się nie dzieje.

Niestety ginka płci nie rozpoznała, powiedziała że za wcześnie. Szkoda...

Wrzucam kilka fotek Mojego Maluszka, kręcił i wiercił się na tym USG tak, że pani doktor nie mogła wszystkich pomiarów zrobić i musiałyśmy czekać aż się uspokoi :-)
P1040300.jpgP1040301.jpgP1040302.jpg




Patrysiu wielkie gratulacje !!!! :-)
 
Melduje się po wizycie :-)

Wszystko OK, ciąża rozwija się prawidłowo, Maluszek również. Teraz czekam 3 tygodnie na wyniki krwi i bedzie już napewno wiadomo, że nic złego się nie dzieje.

Niestety ginka płci nie rozpoznała, powiedziała że za wcześnie. Szkoda...

Wrzucam kilka fotek Mojego Maluszka, kręcił i wiercił się na tym USG tak, że pani doktor nie mogła wszystkich pomiarów zrobić i musiałyśmy czekać aż się uspokoi :-)
Zobacz załącznik 465482Zobacz załącznik 465483Zobacz załącznik 465484




Patrysiu wielkie gratulacje !!!! :-)

jak dla mnie to dziewczynka na tym ostatnim zdjeciu jest chyba nub :)
 
patrysia , gratuluje i synusia i radości z niego :)
mama , no i dobrze że jesteś wypluta .... na początku ciąży tak jest:-D a spać ci się nie chce ???
samana , to teraz "różowo mi " ? Gratuluje !
Missbella , nie nastawiaj się , ale.... jak nic nie widać to może być dziewuszka ! mnie dopiero ok 18-20 tc potwierdzono córki , wcześniej też było "za wcześnie na płeć "
Gal , jak samopoczucie ?
 
czesc dziewczyny :-)
Patrysia* serdecznie gratuluje Marcelka:-) podziwiam cie bardzo za twoje pozytywne nastawienie :tak: wszystkie powinnysmy brac z ciebie przyklad :tak: wielki uklon dla ciebie ;-)
Missbella tobie rowniez gratuluje ze wszystko oki z dzidzia. a jeszcze pamietam jak sie cieszylas z testu pozytywnego a to juz 12 tydzien :szok:. ale ten czas szybko leci.
Samana gratuluje coreczki :-)
 
reklama
Patrysiu gratuluje zdrowego chłopczyka.Fajnie że masz już to za sobą.
Mnie dziś czeka bezsenna noc.
Miss szkoda że nie poznałaś płci,ale bobasek ślicznie się prezentuje.Powiedz mi proszę jak się ruszał? Machał rączkami i otwierał buzie?Nasze bobasy w tym samym wieku.
U mnie kilka stresowych dni pod rząd,nieoczekiwane zmiany organizacyjne w szkolę.Popłakałam sobie trochę.Po 1 roku zmiana nauczyciela-szok.:zawstydzona/y:
Ja jutro usg gentyczne mam o 11 ale napiszę wam dopiero wieczorem jak wrócę,także proszę o kciuki przede wszystkim żeby dzidziuś był zdrowy reszta w rękach Boga.Aczkolwiek kilka różowych fluidków nie zaszkodzi.Narazie czuje dziwny spokój wewnętrzny,ale stresior napewno mnie dopadnie:eek:
 
Do góry