reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha dzięki, tak właśnie myślałam żeby zrobić.:-)
Tusia po tych suplementach ślużu mam mniej stanowczo w tym cyklu prawie wcale , kiedyś bez wkładki z domu się nie ruszałam, a w dni płodne po kilka dziennie bo pływałam teraz wcale nie muszę uzywać, ph też chyba niższe .

Ale niestety czekam na @, trochę mi smutno z tego powodu.
 
reklama
Agulek-tule z powodu nadchodzącej cholery i dalej &&&&&&&&&&&&
a powiec jeszcze jak z dietą jesz po prostu więcej mleka czy bardziej radykalna ta dietka??
a i jeszcze otreby owsiane mozna jeść na dziołszkę ????

a ja własnie widziałm taka dalsza znajoma i ma czwarte dziecko ,nawet nie wiedziałam ,ze w ciąży byla a dziecko juz siedzi :-D
i to nazywa się szczęście przeplataniec
dziewczynka
chłopiec
dziewczynka\chłopiec
tylko jak to ma się do planowania????????????kurcze :confused2:
 
tusia, bez planowania mamy te 50% więc znajoma jest na to świetnym przykładem hehehe :-D

agulek, dość często w ciąży są plamienia w okolicy terminu @, który dziś masz dpo? A suplementy i dieta świetnie na Ciebie działają, będzie córcia jak nic :tak:
 
Tusia po suplementach czuje sie dobrze jedyne co dziwne że cycole bolą bardziej. Dieta bez przesady ale ograniczyłam sól, pomidory, ziemniaki, mięso, owoce a jem dużo nabiału, serów, mleka, kefirki, ale obiady jem normalne. W każdym bądź razie nie zwariowałam z dietą całkowicie:-)
 
Piranha kochana jesteś ale to niemozliwe, ja nie plamie tylko mam nitki krwi w śluzie a to tak przed okresem jest, owulka była 1-2 maja,
 
agulek, czasem w ciąży przez około pierwsze 3 miesiące pojawia się nawet skąpe krwawienie w terminach @, dziś masz zatem 12-13 dpo, nie kusił Ciebie test ciążowy? :-) ...no bo w razie co to warto lecieć do gina po dupka czy lutkę. Trzymam kciuki by jednak @ nie przylazła! &&&&&&&&&&&
 
hej dziewczynki:-)

u mnie nadal czarna magia, jeśli chodzi o cykl..już 7 dzień mija, jak nie biorę Dupka i czekam na @:confused2: a tu od 3 dni tempka poszła w górę i jest 36,7 ; gdzie cały cykl skakała 36,3/36,4/36,5. W ogóle nie wiem, o co chodzi.. ale podbrzusze boli jak na @, więc lada dzień się muszę spodziewać.

pirania byłam u endokrynologa, super ta moja lekarka jest, dała mi 2 skierowania na badania-między 3-5dcEstriadiol, fsh,lh,testosteron i SHBG /?/,a progesteron i prl w 2 połowie cyklu. Także te drugie idę chyba jutro zrobić.

kate chyba się nie załapałam na zdjęcia Alanka:sorry:

daria ale Ty szczuplutka jesteś:szok:

kasia śliczne z Was dziewczyny, córcia skóra zdjęta z Ciebie:tak:

truskawcia ale działacie, aż iskry lecą:-Dtrzymam mocno, musi się udać teraz &&&&&&&&&&&&&&&&&

pirania ciekawe, jak Twoje KTG wyjdzie, czy jakieś skurczybyki pokaże;-)

pirania, tasha ależ Wam zazdroszczę tych różowych wyprawek:tak: co do kosza mojżesza, to miałam taki i super mi się sprawdził, Mały leżał całą noc przy nas w tym koszu i na karmienia go wyciągałam.. dzięki temu nie przyzwyczaił się do spania z nami w łóżku;-)

gal nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Piranha ja czuję tę @ że juz blisko i stawiam że dziś w nocy jutro rano przylizie, ja zawsze prze okresem mam taki śluz podbarwiony więc nieunikniona. Trudno.
 
Agulek ja bardzo podobnie, śluzu bardzo mało-dobrze że sylk mam ;)
z suplementami też podobnie będę robić..bo też długo już wcinam
i z dietą też podobnie hehe
tak żeby nie dać się zwariować...ale co można ograniczyć, co trzeba wcinać więcej ;)
 
reklama
witam moje słoneczka ;)))



Agulek mimo wszystko jeszcze &&&&&&&&&&& trzymam ...

Pirania fajnie,że znalazłaś tą platformę do wózka;)

Daria &&&&&&&&&&&& za jutro:))

Tasha dzięki za &&&&

Truskaffka ależ pieknie działacie :tak:

Czarodziejka -mmmmmmmmmmmmm...jaka pyszna kawencja była-senkju:-D:-D


Kasia kurcze,mogłaś sobie trochę słonka zostawic faktycznie:sorry:u mnie od rana pięknie i mimo ,że zapowiadali po południu deszcz to jest jeszcze piekniej ;)
ale podzielę się z Toba i trochę wysyłam:tak:

Patrysia* mega &&&&&&&&&&& za środowe usg!!

Patrysiak-przyjemności na wyjeździe i pewnie ,że pokupuj jedzonka tu..
my jak jechaliśmy w góry to kupiam dzieciom gofry(w Lidlu) kilka paczek,dżem,kilka paczek płatków,pistacje,orzechy i inne przegryzki na wieczór do piwa,keczupy,nutellę,sok do rozcięczania,konserwy,tuńczyki w puszkach-do sałatek na szybko i masę innych rzeczy:tak:


uściski dla wszystkich i przytulaski hahahahaaaa
 
Do góry