reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem!

Kurcze, nie wiem co robić, jeszcze nie mam pozytywu owu, a śluzik sie poprawia, jest go sporo, ale mniej niż w ubiegłym miesiacu, ale ph mam aż 6-6,5.
I nie wiem co robić czy teraz zbijać irygacją np. z 1 ml, a i tak później staranka?
Bo zastanawiam sie nad tym, że takie wysokie ph ładuje mi nie tak komórkę jajową.
Piranha- poradź coś, bo mam stresa:-(

Tusia- dzieki ci kochana, a co do sylku, to na razie nie chcę się go pozbywać, moze jeszcze coś się zmieni?
Ale jak ujrzę II kreseczki, to oddam za darmo:tak:

Agulek- też Ci dzieki, mam mętlik i nie wiem co teraz robić...
 
reklama
Gal, ja bym zbijała pH żeby właśnie zapobiec ujemnej polaryzacji komórki jajowej :-) ...jak ktoś niewtajemniczony poczyta to z boku to pomyśli, że ze mnie jakaś wariatka hehehe :-D
 
Dzięki Piranha jesteś wielka:-) czyli uważasz że replens nie utrudni poruszania się plemnikom jak zaaplikuje po, zgodnie z tym co kiedyś sobie wydrukowałam. A i myślisz że lepsze irygacje czy rephresh przed i replens po. Ja to myślałam żeby represh z wodą rozrobić byłby rzadszy, ale to nie dobry pomysł chyba.
Jeszcze jedno pytałam wczesniej o wit c bo kończy mi się stosujecie tę z firmy Now?
 
Ostatnia edycja:
agulek, cieszę się jeśli w czymkolwiek pomogłam :-) Dziewczyny używają Replens po w ilości tyle ile się zmieści na koniuszku palca. Co do tego co lepsze to każdy musi to niestety przetestować na sobie, są osoby, które wychwalają Replens pod niebiosa ;-) ale są też takie co twierdzą, że podniósł im pH. Co do witaminy C to mam całe opakowanie (ponad 250 tabletek, jest jednak otwarte, termin ważności do kwietnia 2014 r.) C-1000 firmy Puritan's Pride (tej co ja używałam), jeśli chcesz to Ci wyślę :-)
 
jestem...dostałam cynka od kumpeli ,że w Claire's są mega wyprzedaże -a ,że potrzebowałam portfel to pojechałam...
kupiłam za 28zł a wcześniej 76 kosztował-kolor brązowy z dodatkami żółtego i turkusu:))
i torebkę żółtą jak jasny gwint hahahaha ze 110zł na 28 zł w środku podszewkę ma białą w czarne kropy-taka typowo letnia:))
a że latem maja być modne ostre kolory no to będę modna ;)))


witam wieczornie aktywne babeczki:)
 
Dzięki ale właśnie przed chwilą kliknęłam i kupiłam NOW tę co miałam, a zastanawiałam się nad tą co ty masz, trudno już zakupiłam chyba są do siebie podobne wszystkie.
Na mnie rephresh działa replens sprawdzę jak zakupię . Boję się tych irygacji bo to jednak spora ingerencja i ciągłe wysuszanie a to nie najlepsze dla flory, a ja już ich tyle zrobiłam boje się że czegoś się nabawie a takie środki mają przynajmniej korzystny wpływa i odbudowują , skoro inni stosowali to moje obawy są troche mniejsze.Dzięki jeszcze raz złota kobieto.
Mój mąz przed chwilą stwierdził jak zamówiłam kolejne leki przed chwilą że lekomanką już prawie zostałam.... no i chyba to prawda o zgrozo:-D
 
Merylin ja też chciałam kupić ten intense bo ma końską dawkę żurawiny,
Piranha a i jeszcze jedno ten replens po to głęboko wpychać?
 
pirania kochana, czy jeśli Agulek nie reflektuje na tą vit. C to czy ja mogłabym ją prosić??:-)

mama wklej zdjęcie portfelika, bo ja też planuje zakup :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze ciężki dzień w pracy...ale udało się wszystko elegancko załatwić:cool2:

głowa mnie boli...więc czeka mnie dziś seks hiehiehie nie ma zlituj :-p

Agulek dzęki wielkie :) do tego drineczka, pomarańcze wcześniej wyparzasz?
dam przepis D, niech robi żonce dobrze:-D
Nulka Gal dzięki, własnie tak myślałam że paski mercka najlepsze ;)
Mama zdrówka dla Dominika. Piękne okajze upolowałaś :tak:
no ja też sobie młodego z tymi spodenkami do kostek wyobraziłam na zdjęciu...leciałam po spodnie aż się kurzyło za mną:-D
Tusia potwierdzam, oliwka na okolice paznokci super sprawa. Tylko trzeba systematycznie stosować ;)
 
Do góry