reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafka ja nie wyparzam ale myje porządnie. Smacznego......
Merylin a urinal intesiv obniża ci ph do 4,5 z jakiego i po jakim czasie?
 
reklama
dzięki agulek :)


Czy ktoś ma do odsprzedania calcium citrate???
kończy mi się a nie mogę nigdzie dostać...ma być dopiero pod koniec miesiąca dostępny... :(

Piranha masz jakiś pomysł w razie gdybym nie mogła zdobyć tego clacium citrate, co w zamian??
 
Truskafffka-no tak własnie się zastanawiałam ....siedzę w pracy z herbatką-patrzę za okno a tam sie kuuuuuuuuuuurzy ,że hoho-myslę -matko i córko co się dzieje??????
wracam do domu ,nadrabiam bb i juz wszystko wiem.....leciałaś po spodnie hahahahahaaa
dzięki w imieniu Domina-dałam nurofen i heviran-licze na przespana noc...

Ewcik-kurka postaram sie Toma namówic na wstawienie bo ja ciemna masa i nie umiem wstawiac ;/


piję herbatkę na owu i ide moczyc stópki w krówce ;)) mąż obiecał masaż :)
 
mama "moczyć stópki w krówce"? a cóż to takiego?

truskafffka jak Twoje staranka? jakie suplementy przyjmujesz?

u mnie szpital w domu:-( Marcepan ma jelitówkę, a M bierze choroba.. tylko czekać, kiedy ja się zarażę:no:
 
Ostatnia edycja:
własnie własnie mama mnie też ta krówka zaciekawiła :-)

mama wiem że było z 1000 razy ale kochana przypomnij mi od kiedy do kiedy pije sie ziółka na owu???
Zakupiłam dziś i bede niebawem mieszać :-)
 
Nr345.jpgNr347.jpgNr348.jpg


oto i moje łupy :))
 
Agulek no właśnie jak dostałam paski merca to już brałam urinal więc o ile obniża to niewiem.Biorę 1 tab dziennie w okresach około starankowych i ph jest ok.No chyba że mam takie zawsze.Od kilku dni nie biorę a ph nadal ok.:tak:
 
hahahaha Nullka ,Ewcik-mam taką sól do moczenia stóp o zapachu krówki-tych cukierków...generalnie bardziej jak tofi pachnie ,ale nazywa sie krówka ;)


Nulla zioła na owu pijesz od 2,3 d.c. do owu-czyli jak mierzysz tempkę to po skoku przestajesz pić ..jak robisz testy owu to 2 dni po pozytywnym odstawiasz..
 
reklama
Do góry