reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria, ale śliczna dzidzia:)))

Piranha, to prosze Cie kochana jeśli twoja sis bedzie miala te matujace podkl.czy puder daj znac! na pewno cos wezme cho na poczatek pobke i chetnie zobacze jak moja skóra wyglada po nałożeniu;)) No a wybór kolorków...szok!!!:) ekstra naprawde ja tez lubie kolorki wpadające pod żółty odcień a nie pomaracncz i czerwien;) Także BARDZO DZIĘKUJĘ;*********

Mama, misiek dostał lek oby ta noc była spokojniejsza...

Idę się kąpać i spać padam ta noc była masakryczna. Buziaki:*****
 
Hej dziewczyny :-) Czy możecie mi przypomnieć w jakich dawkach i od którego dnia cyklu bierze sie acard i witaminę E? Chodzi mi o poprawę endometrium. dziękuje :-)
 
natusia, próbkę tego Complexion Perfector możesz sobie już zamówić (dobrze jakbyś miała ten specjalny pędzel do nakładania), siostra będzie u mnie w niedzielę to podpytam ją kiedy w sprzedaży będą te jej pudry matujące - są naprawdę boskie :-) (ja używam podkład mineralny i jak zależy mi na długim macie to jeszcze na to nakładam puder). Oby ta nocka była lepsza a synuś jutro całkowicie zdrowy!

myna, ja witaminę E łykałam cały cykl. Co do Acardu to też słyszałam by brać przez cały cykl (najlepiej po @ gdyż rozrzedza krew) ale chyba najlepiej na to pytanie odpowie Ci Mama05 :-)

Ja właśnie szukam jakiegoś fajnego zestawu ubranek na Allegro dla córci :-) a potem mykam spać. Gal, wracaj do nas!
 
Dzień dobry w środę z kawką

Dziewczyny, które biorą B-Complex też Was tak mocno piersi bolą?? Ja wieczorami to się wręcz męcze bo są tak tkliwe na dotyk a poza tym urosły !!!
Nie wiem co się dzieje ale podejrzewam, że to właśnie przez wit. B. bo poza tym nic więcej nie biorę oprócz kwasu foliowego i dupka od 4 dni.

A tak przy okazji: kończy mi się B-Complex 50, mam tabletki jeszcze na 3 dni. Kupiłabym nowe opakowanie ale to koszt 50 zł a jeśli ten cykl będzie udany to bez sensu kupować 100 tabletek skoro mogą być mi niepotrzebne. Jeśli dostanę @ to bez zastanowienia to kupię ale teraz nie wiem co mam robić... Może ma któraś z Was do odsprzedania kilka tabletek (ok 12 szt.) żebym nie musiała kupować całego opakowania ?? ??

Co myślicie o moim wykresie kochane ?? ?? Jest szansa aby zakończył się II kreseczkami ??


Piranho a co to za cuda w postaci podkładów mineralnych tworzy Twoja siostra?? Jakoś przegapiłam tą informację. Ja tez użwyam mineralnych kosmetyków firmy LilyLolo, szczególnie uwielbiam róże do policzków tej firmy.
lilylolo_home_roze.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry Porannie:))))
Miss- i ja KawKuje Od rana mam takiego powera
Rano wyszlam wypuscic psa na dwór i w powietrzu czuć wiosne...ahhhhh
Miss a co do Twojego wyKresu....Oczywiscie ze jest szansa na II kreseczki
zawsze to raźniej w kupie:D ale nie zmowilysmy się tak wyszlo:):)
ja planowalam dzidzie, ale nie konkretną płec :):)
ale przeogromnie cieszę się, ze to siurak:):)
Sebcio bedzie mial brata mlodszego o 2 lata i miesiąc:)
[/CENTER]
Pajkaa i slusznie ze sie cieszysz bo to super sprawa....ja nie chciala bym miec tylko parKi...ale zestawienie dwoch synkow i corcia ..jak zreszta wiekszosc dziewczyn tutaj:)))) Dla Twojego synka braciszek to bedzie cos najwspanialszego...no i jeszcze nie duza roznica wieKu wiec chlopcy beda razem "konie kraśc". Sama obserwuje jak sie moje czpioty bawia jak porozumiewaja...Za nic na swiecie nie zamienila bym tego...
Co do Usg ...ja nie byla bym przeKonana ze to chlopiec...bardzo wczesna ocena...mysle ze nadal masz 50/50
 
Cześć dziewczynki!

Dzisiaj szybko nadrobiłam Was, dziękuję Wam serdecznie, że pamiętałyście o mnie!

Ja niestety miałam kłopoty rodzinne, ale juz jest lepiej i będę z Wami pisała, ale jeszcze ze 2 dni może mnie być mało.

Piranha- ale jesteście ciekawymi osobami i TY i Twoja siostra! Jejku, zadziwiłaś mnie, że Twoja sis produkuje kosmetyki. JA na pewno też skorzystam, bo uwielbiam naturalne produkty, tylko musze mieć trochę wiecej czasu, aby się z nimi zaznajomić i na pewno Cie jeszcze o to pomęczę.

Mama05-piekna dziołszko! Super praca, też mi by sie podobała pracować w kosmetyce! Trzymam mocno za Ciebie kciuki skarbie!

MissBella- ja się nie zanm za dobrze na cyklach, ale wg mnie jak najbardziej z tego może być dzidzia!:tak:

Daria- gratuluję zdrowej dzidzi! :-)

Przepraszam, że juz Was innych nie wymienię, ale zaraz muszę wychodzić, ale Was mocno pozdrawiam, bo wszystkie jesteście suuuuuuuuuuuuuuuuuper!
 
reklama
Do góry