reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pajkaa ale sie ciesze ze sie odezwalas:)))) No i Gratuluje DzidzioszKa!!! Chyba sie z Patrysia zmówiłyscie na to wspolne "noszenie brzuszKa" Sczesliwych miesiecy ciazy...:) Ahh i pozdrowienia dla dziewczyn z "poufne only frend"



zawsze to raźniej w kupie:D ale nie zmowilysmy się tak wyszlo:):)
ja planowalam dzidzie, ale nie konkretną płec :):)
ale przeogromnie cieszę się, ze to siurak:):)
Sebcio bedzie mial brata mlodszego o 2 lata i miesiąc:)
 
natusia, jest aż 84 odcieni tego podkładu (wejdź na aukcję z podkładem i zjedź troszkę na dół), siostrze dziewczyny wysyłają zdjęcia i ona pomaga dobrać odcień zdalnie :-D Ja stosuję oliwkowe odcienie Ayperi, Tinkerbell oraz neutralne Breena, Ailive, Calista, używam nr 1 i 2, też kiedyś używałam Revlon ColorStay i teraz w życiu bym go nie nałożyła - czułabym się jakbym nakładała na twarz nieprzepuszczalną farbę, podkład spływał i utleniał się (żółknął na twarzy), w życiu bym już nie wróciła do płynnych, chemicznych i zapychających "tapet". Jeśli się zdecydujesz to siostra na pewno pomoże Ci wybrać właściwy kolorek :-) Szykuje ona teraz matujące pudry - są naprawdę boskie (też mam mieszaną cerę :-(, teraz w ciąży wygląda jak marzenie ale poza ciążą niestety toczę z nią wieczne boje), podpytam kiedy będą w sprzedaży (teraz pracuje nad jakimś z domieszką glinki amazońskiej czy czymś takim :-)).

Ewcik, ceny wysokie ale to dlatego, że składniki do nich trochę kosztują, na szczęście starczają na bardzo długo, na pędzel nakłada się dosłownie ociupinkę proszku :-) Tak myślałam, że @ tuż tuż, ważne że wykresik jest owulacyjny i owulka raczej na pewno była!

Daria, to nie nub a nóżka, dzidzia odwróciła się do nas bardziej pleckami (jest pod kątem) i nuba zasłoniła nóżkami :-) Ale lipę Ci ten dentysta odwalił :-( Ja też czułam, że chłopiec na 99% i sama widzisz co z tych moich przeczuć wyszło :-D

Mama
, faktycznie Zuza ma diabelską datę w suwaczku dziś hehehe :-D Zapomniałam na śmierć, że wczoraj pytałaś o imię - pertraktacje z M utknęły w martwym punkcie i nadal jest Zuzia vel Kaja :-D A z przesyłeczką spieszy się, spieszy :-) bo mogłabyś jeden składnik już łykać z M. Też się martwię o Gal :-(
 
jak lekarka mi pokazywala nozki tak od tylu i z boku to tam nic nie bylo;/ nie moglam tego nuba wyszukac;p
ale mowi ze na następnej wizycie(03.04) powie mi co jest :)ale mi sie wydaje ze to chlopiec nie wiem jakos tak czuje:-)

u mnie w 12 tc tak wygląda synus:)


Uploaded with ImageShack.us

strzałeczką jest zaznaczony siurak. Tylko na tym etapie ciaży narządy wyglądają identycznie ale ich kąt jest inny u facecików bardziej stoi u dziewczynek jest pod kątem 30 % :) także to, ze nie widzialaś, nie oznacza dziewczynki:) u mnie stwierdzila synka po kącie ułożenia narządów:)


nie wiem czy widziałaś, ale tutaj jest super stronka i pokazane narządy

http://translate.google.pl/translat...ww.baby2see.com/gender/external_genitals.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Daria o rany, współczuję problemów z zębem :no:

mama no to lipa, że dziś musieliście przełożyć staranka.. za to jutro będziecie działać ze zdwojoną siłą:-D

piranha mam nadzieję, że owulka była tak, jak mówisz, Nasza Specjalistko

pajka ślicznie widać siusiaka;-)
 
Ewcik ja biore B-Complex , wit c 1000, calcium citrate oraz żurawinę

Daria super że z dzidzia ok a na zdjęciu też wydaje mi się że nuba nie widać
A z tym zębem to masakra. Partacze jacyś tam pracują
 
u mnie w 12 tc tak wygląda synus:)


Uploaded with ImageShack.us

strzałeczką jest zaznaczony siurak. Tylko na tym etapie ciaży narządy wyglądają identycznie ale ich kąt jest inny u facecików bardziej stoi u dziewczynek jest pod kątem 30 % :) także to, ze nie widzialaś, nie oznacza dziewczynki:) u mnie stwierdzila synka po kącie ułożenia narządów:)


nie wiem czy widziałaś, ale tutaj jest super stronka i pokazane narządy

Google Tłumacz
no u mnie wlasnie nie blo nic widac moze rzeczywiscie zle sie ulozylo dzieciatko;p
 
reklama
natusia, jest aż 84 odcieni tego podkładu (wejdź na aukcję z podkładem i zjedź troszkę na dół), siostrze dziewczyny wysyłają zdjęcia i ona pomaga dobrać odcień zdalnie :-D Ja stosuję oliwkowe odcienie Ayperi, Tinkerbell oraz neutralne Breena, Ailive, Calista, używam nr 1 i 2, też kiedyś używałam Revlon ColorStay i teraz w życiu bym go nie nałożyła - czułabym się jakbym nakładała na twarz nieprzepuszczalną farbę, podkład spływał i utleniał się (żółknął na twarzy), w życiu bym już nie wróciła do płynnych, chemicznych i zapychających "tapet". Jeśli się zdecydujesz to siostra na pewno pomoże Ci wybrać właściwy kolorek :-) Szykuje ona teraz matujące pudry - są naprawdę boskie (też mam mieszaną cerę :-(, teraz w ciąży wygląda jak marzenie ale poza ciążą niestety toczę z nią wieczne boje), podpytam kiedy będą w sprzedaży (teraz pracuje nad jakimś z domieszką glinki amazońskiej czy czymś takim :-)).

Ewcik, ceny wysokie ale to dlatego, że składniki do nich trochę kosztują, na szczęście starczają na bardzo długo, na pędzel nakłada się dosłownie ociupinkę proszku :-) Tak myślałam, że @ tuż tuż, ważne że wykresik jest owulacyjny i owulka raczej na pewno była!

Daria, to nie nub a nóżka, dzidzia odwróciła się do nas bardziej pleckami (jest pod kątem) i nuba zasłoniła nóżkami :-) Ale lipę Ci ten dentysta odwalił :-( Ja też czułam, że chłopiec na 99% i sama widzisz co z tych moich przeczuć wyszło :-D

Mama
, faktycznie Zuza ma diabelską datę w suwaczku dziś hehehe :-D Zapomniałam na śmierć, że wczoraj pytałaś o imię - pertraktacje z M utknęły w martwym punkcie i nadal jest Zuzia vel Kaja :-D A z przesyłeczką spieszy się, spieszy :-) bo mogłabyś jeden składnik już łykać z M. Też się martwię o Gal :-(

moze bym nie czula ze to chlopiec ale moja siora mi wmawia ze to na bank syn i mi tak jakos weszlo to w glowe;p okaze sie za miesiac :)
 
Do góry