reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama to widze podobnie idziemy wagowo..ja przed dziecmi tez 53 kg a teraz 63 ale jestem na diecie....Kuwa na wiecznej diecie:)
Patrysiak - faktycznie co z Toba????
Piranha synio spi?
 
reklama
Pirania pewnieze nie bedę miała za złe..no coś Ty-wspierasz mnie na duchu-ciastka Ci za to wysłałam hahaha to zła nie będę
oki-dupka łyknę..

Czarodziejka-pięknie,dzieci śpią ,wieczór dla siebie..moje też chrapią od godziny..

Merylin jeśli Ci bardzo zależy na córci to kup..Daria i Gal stosowały...jak Gal sie pojawi na pewno Ci pomoze..
 
Czarodziejak ja po porodzie z Domisiem szybko bo już w 2 m-ce wróciłam do rozmiaru 36...

ale w tamtym roku poległam po hormonach na endo Estrofem brałam i do 70kg doszłam:((
udało się zrzucić do tej wagi co mam teraz ...też się czuję jak na wiecznej diecie...
 
Czarodziejka a ja Ci zazdroszczę wagi. Też bym chciała tyle ważyć bo przez moją niską wagę nie mogłam zajść w ciąże mąż się śmieje że po trzecim dziecku nic już ze mnie nie zostanie :no: Przed pierwszym synem ważyłam tak koło 55 kilo po ciąży spadło mi do 52 a później do 48 nie wiem czy stres czy co zmiana klimatu chyba bo przyjeździe do FR zaczęło mi spadać. Przytyłam w pierwszej ciąży jakoś 15 kilo ważyłam koło 69 kilo. Teraz przed zajściem w ciąże ważyłam 48 ale podczas staranek ze stresu przytyłam do 52 więc w ciąży tej przytyłam do 63kg po porodzie ważyłam już 55 a a tydzień po 52 i cholera teraz ważę 49 i mnie to wkurza bo znowu mniej jak przed ciążą. Czytałam że tak może się dziać przez tarczyce a ja miałam z nią problemy.Musze jakoś się podtuczyć bo mi @ zaniknie po pierwszym synku nie miałam 6 miesięcy potem dostałam i potem znowu nic nawet myślałam że jestem w ciąży moja gin też twierdzi że to mogło być spowodowane tą wagą i tarczycą :crazy: muszę się wybrać do lekarza niech mi sprawdzą tarczyce to chyba nad czynność tarczycy...no ale mam te pół roku na unormowanie.
 
mama dobranoc.
I ja idę dzieci położone więc trzeba teraz z M pobyć bo on cały dzień w robocie i nie ma kiedy nawet pogadać ;-)
Dobrej nocki wszystkim życzę :) PS. Fajnie tu u Was :rofl2:
 
Czarodziejko, zaraz rozpocznie się rytuał usypiania :-D, teraz puszczam mu kołysanki na kolanach :-)

Mama, no to kamień z serca :-) ...ja naprawdę nie piszę tego by Ciebie jedynie pocieszyć, po prostu na razie to naprawdę dobrze i obiecująco wygląda :tak:, żeby tak jeszcze tempka jutro skoczyła do góry za co od rana trzymam kochana kciuki!

Myszka, Mama - kolorowych snów i dobrej nocki!
 
Truskafffka Ty nasza pozytywna energio:)))
ściskaj wszystkich po kolei:))
miłej imprezki u Matika-się chłopak zakręcił i w środku tyg.imprezę zmajstrował:))

czasem ja mam pozytywną energię, a niektórzy dołki, czasem odwrotnie, grunt że możemy się wzajemnie wspierać :tak:

a z młodym nam się szykuje ciekawa przyszłość, uwielbia rysować (i swoją drogą ładnie mu to wychodzi :) ) po sobie też uwielbia rysować..ciągle jakieś dziary ma na ciele, dosłownie wszędzie, raz nawet na plecach...nie wiem jak tam rysował:-D
i oznajmił nam, że jak będzie duży to będzie miał tatuaże "takie naa zaaawseee":-p no i to zamiłowanie do imprezek:-p ALE co się dziwić rozrywkowy facet pojawił się na świecie w piątkowy wieczór:-D
 
reklama
Mama, tak czytam i wiele dziewczyn pisze, że zawroty głowy i omdlenia były jednym z pierwszych objawów, tak mi się jeszcze przypomniało, że moja mama opowiadała iż miała właśnie taką dolegliwość na samym początku ciąży, mdlała jak tylko dłużej postała (np. w sklepie w kolejce) ...ja nigdy w życiu na szczęście nie straciłam przytomności. Tak więc czekam jutro na śliczny wzrost tempki na wykresie i ładniutki progesteron!
t2027.gif


Truskafffko
, udanej imprezki u Matika!!!
t3431.gif
hihi dzięki, imprezka udana. Organizator zapewnił zabawy z piłką, autami, zrobił przedstawienie, grał na organach, gitarze, śpiewał-czyt. wył rockowo, szał ciał:-D a teraz grzecznie śpi:-D


a co do Mamy...
no to pięknie nakręcasz....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry