reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem póżną wieczorową porą, ale jakoś dzień mi zleciał, ze nawet nie wiem kiedy. A to najpierw z młodszym na zakupy, potem starszego odwieźć na angielski, potem M przyszedł z pracy i pojechaliśmy na kilka godzin do centrum handlowego, a jak przyjechaliśmy, to wiadomo, obowiązków full.
No i czytam Was, a to trochę mi zajmuje.

Merylin- myslę, że te paski są super, tylko strasznie drogie, za 15 szt aż 72 zł. Ja polecam paski mercka (w opkowaniu 100szt), wg mnie bardzo dobre, tylko jest jakiś problem z ich zakupem.

Ja kupowałam u tych i nie polecam ich jako sprzedawców, kłamią bezczelnie w żywe oczy, że wysłali, a nie wysyłali i przez te ich oszustwo nie miałam pasków w tym cyklu
Testy medyczne i diagnostyczne | Testy paskowe - Paski ph - do badania pH pochwy, pH 4.0-7.0 100 szt MERCK -

Jeżeli nie zależy Ci na czasie to możesz zamówić za pobraniem, wtedy nie ryzykujesz.
Widziałam też takie paski potem w jakiś dwóch aptekach internetowych, cena trochę wyższa.

Mama05- trzymam kciuki za jutrzejszą tempkę i super wyniki!

Piranha- mam nadzieję, że Krzyś grzecznie zasnął, a do M zadzwonią niedługo z super wieściami!:tak::-)

Truskaffko- dzięki za dobre słowo, życzę Ci aby wszystko się szybko unormowało i szybko ujrzała II kreseczki!

Myszko- dużo w tym prawdy co piszesz, ja to nikomu nie mówię, oprócz Was, że staram się o trzecie dziecko, z tych względów co piszesz!

I już nie wiem co miałam jeszcze napisać, chyba tylko Dobranoc!:-)
 
reklama
Dzień dobryyyy w piątek :-)

Jak ja się cieszę, że do weeknedu zostało kilka godzin bo zmęczona jestem i kompletnie nie chce mi się siedzieć w pracy ...

Mama dawaj tempke bo &&&&&&&&&&&&& zaciskam i kawy pić nie mogę

Mam nadzieję, że dzisiejsze wyniki będą ok, wierzę w to :-)


Babeczki życzę miłęgo dnia a tym co siedzą w pracy żeby szybko czas minął
:-D
 
Witam

Ja też zajrzałam przed przedszkolem z ciekawości jak Twoja tempka mama. Ależ jestem ciekawa :)

U mnie w poprzednim cyklu owu była 13dc a dziś już 17 a owu nie było :(
Wszystko mi się popieprzyło i jak tu zrobić badania ???
 
Cześć Wam,

Missbella, nullka- helooooł

Mama05- dawaj swoją tempkę, może Twoja będzie lepsza niż moja. I ja dzisiaj w dołku przez tą tempkę, zreguły 5dpo miałam już 37, albo 36,95, a tu 36,80, nie wiem co się dzieje, pewno te mega stresy, które miałam przed owu, przez te cholerne paski, buuuuuuuuuuu

Mama05- przypomnij mi jeszcze z tą Twoją owsianka, zagotowuję mleko szklankę, do tego wsypuję 3 łyżki otrąb owsianych sante, trochę cynamonu, i coś jeszcze? i gotuję ok. 5 min.
Bo jakos wczesniej ciągle zapominałam kupić tych otrąb.
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka a ja Ci zazdroszczę wagi. Też bym chciała tyle ważyć bo przez moją niską wagę nie mogłam zajść w ciąże mąż się śmieje że po trzecim dziecku nic już ze mnie nie zostanie :no: Przed pierwszym synem ważyłam tak koło 55 kilo po ciąży spadło mi do 52 a później do 48 nie wiem czy stres czy co zmiana klimatu chyba bo przyjeździe do FR zaczęło mi spadać. Przytyłam w pierwszej ciąży jakoś 15 kilo ważyłam koło 69 kilo. Teraz przed zajściem w ciąże ważyłam 48 ale podczas staranek ze stresu przytyłam do 52 więc w ciąży tej przytyłam do 63kg po porodzie ważyłam już 55 a a tydzień po 52 i cholera teraz ważę 49 i mnie to wkurza bo znowu mniej jak przed ciążą. Czytałam że tak może się dziać przez tarczyce a ja miałam z nią problemy.Musze jakoś się podtuczyć bo mi @ zaniknie po pierwszym synku nie miałam 6 miesięcy potem dostałam i potem znowu nic nawet myślałam że jestem w ciąży moja gin też twierdzi że to mogło być spowodowane tą wagą i tarczycą :crazy: muszę się wybrać do lekarza niech mi sprawdzą tarczyce to chyba nad czynność tarczycy...no ale mam te pół roku na unormowanie.

powiem ci ze ja tez mialam badania na tarczyce bo sadzili ze za malo waze 45 kg ale badania wszystkie ok taka moja natura .
ale uwiez ze 48 to nie malo moja kolezanka urodzila synka i wazy 30 kg :szok: to jest waga niepokoju;/
 
Daria- jak Wy mało ważycie:tak::-) Ja jak miałam dwadzieścia parę lat to wżyłam 55 kilo, a teraz niestety duuuuuuużo wiecej po 2 dzieci, nie wiem o co chodzi ale strasznie tyję. Od przyszłego tygodnia idę na fitness, bo z tego cyklu też pewno nici, ja tu ciągle nie chodzę na gimnastykę, żeby nić tej ciąży nie zaszkodziło, a i tak ciązy brak i kilogramy ciągle lecą do przodu.
 
Kinga, co u Ciebie? Mam nadzieję, że dołki i smutki poszły już sobie precz!
nic ciekawego u mnie...

Dziś nie poszłam do pracy
nie jestem w stanie się skupić. Wczoraj nic mi nie szło i myliłam się na każdym kroku z pieczątkami. o mały włos a wysłałabym klientowi nie te pieczątki co trzeba:zawstydzona/y: i jeszcze komórkę szukałam pół dnia a okazało się że została w firmie:confused2: meksyk.
Do niczego jestem.
Jutro Filip idzie na kinder party do koleżanki z zerówki wiec bede miała pół dnia dla siebie,pośpie.
Pozdrawiam was wszystkie.
Widzę że mama główny temat i teoretycznie już w ciaży jest! wiec brawo i powodzenia. kciiki trzymać trzeba racja.
 
Kinguś- przecież Ty taka silna dziewczyna jesteś! To minie i Ty wiesz o tym i za chwilę się podniesiesz!
Rozumiem Ciebie co czujesz, naprwdę, ale ja w Ciebie mocno wierzę! Dasz radę!
 
Kinguś- przecież Ty taka silna dziewczyna jesteś! To minie i Ty wiesz o tym i za chwilę się podniesiesz!
Rozumiem Ciebie co czujesz, naprwdę, ale ja w Ciebie mocno wierzę! Dasz radę!
czasami nawet silna osoba a się załamie... ;/
w końcu to wszystko pierdzielnę i powiem dosyć. ile można. Ok młoda jestem mam 27 lat ale mam jedno dziecko i ta świadomość że może być on jedynakiem mnie dobija. Ty Gal masz już dwójkę, mama ma dwójkę,Piranha bedzie miała, Miss na pewno uda się szybko to kwestia witamin jak widać. Truskaweczka tak samo szybko jej sie uda jestem tego pewna przeczucie mnie nie zawodzi. A ja zostane tu nadal sama...nadal starająca się o to drugie wymarzone. Ten wątek znam od dawna, ile tu już dziewczyn się przewineło od 2009roku... to jest bardzo smutne.

nie jecze.
ide poleżeć
popłakać..
 
reklama
witajcie ;)

Gal do owsianki jeszcze pół łyżeczki cukru :)) a mleka daj troche wiecej niż szklankę ;))

Nullka,Bella,Pirania ,Gal i reszta ekipy tempka nie poszła do góry ,ale też nie spadła -chociaz to cieszy;)

Kinga smutki won..mam nadzieje,że znowu złapiesz wiatr w żagle..


jadę zaraz na małe zakupy-pomagamy z dziewczynami p.Zbyszkowi -poprosił o pomoc dla swojego 2 m-cznego synka...dla siebie nie prosił o jedzenie ,ale też kupimy..zaraz jadę kupić i od razu wyślę..
 
Do góry