reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama, kochana, nie jest za wcześnie, zarodek bardzo często zagnieżdża się właśnie w okolicy 7 dpo, trzymam zatem kciuki za jutrzejszy skok tempki!
t2014.gif
Co do blokad to ja mam blokadę w tej ciąży na przytulanki dlatego, że w poprzedniej bardzo często po nich pojawiały się dziwne krwawienia.
 
reklama
Truskafffka Ty nasza pozytywna energio:)))
ściskaj wszystkich po kolei:))
miłej imprezki u Matika-się chłopak zakręcił i w środku tyg.imprezę zmajstrował:))


Pirania no toś mnie nakręciła.........
ja tez miałam plamienia w ciążach i zakaz seksu...tylko robótki ręczna z zalecenia gina:)
no to tearz czekam na jutrzejszą tempkę i na wyniki progesteronu..
 
Mama, tak czytam i wiele dziewczyn pisze, że zawroty głowy i omdlenia były jednym z pierwszych objawów, tak mi się jeszcze przypomniało, że moja mama opowiadała iż miała właśnie taką dolegliwość na samym początku ciąży, mdlała jak tylko dłużej postała (np. w sklepie w kolejce) ...ja nigdy w życiu na szczęście nie straciłam przytomności. Tak więc czekam jutro na śliczny wzrost tempki na wykresie i ładniutki progesteron!
t2027.gif


Truskafffko
, udanej imprezki u Matika!!!
t3431.gif
 
mama Jej współczuję Ci takiego porodu, jak sobie pomyśle jaki był mój pierwszy poród to aż mi się płakać chce. Dlatego nasz drugi synek jest tak późno. Ja miałam uraz przez rok a do pół roku nie mogłam siadać na zadek kuźwa ile ja się wycierpiałam zamiast cieszyć się synkiem:angry: a pierwszy seksik był chyba po roku. Gdy poszłam do kontroli to ginka spojrzała i spytała ze :baffled:zdziwkiem kto poród odbierał a ja do niej że pani i się zamknęła. To był koszmar nacięli mnie od dziury do dziury na dodatek synek ważył 4050 a ja chudzina jestem...Przy drugim to do dzisiaj dziękuję Bogu że tak się dobrze czułam że siadałam bez problemu a po wypisie wysprzątałam cały dom wszędzie mnie pełno nic nie bolało chociaż pękłam troszkę i mnie szyła. Tu u nas nigdy nie tną nie to co w PL drugi synek ważył 4070 i miał o 1,5 cm większy obwód główki od brata to pewnie dlatego to pęknięcie. Teraz po 2 ciąży dopiero wiem jak powinien wyglądać poród. Powinnam wręcz pozwać ich do sądu o to spapranie i o odszkodowanie się ubiegać poza tym nikt nie pytał czy może ciąć :wściekła/y: karygodne to.
Ah przepraszam ale mnie troszkę poniosło jak sobie o tamtym pomyśle żeby pół roku z płaczem siadać na dupę to przesada i potem się dziwią że kobiety nie chcą więcej dzieci. A jak ja się bałam przez tą drugą ciąże tego porodu, że znowu będzie to samo :szok: ile ja się stresu najadłam. Sorki za zanudzanie, chciałam tylko powiedzieć że naprawdę wiem co czułaś i ja też miałam taki uraz...
 
A ja zauważyłam w dwóch swoich ciążach że po owulce jeszcze przed @ czułam się jakby mnie grypa brała wszystko mnie bolało i jak bym miała gorączkę a pod koniec cyklu strasznie bolała mnie głowa to dało mi dużo do myślenia bo ta pseudo grypa trwała dzień dwa i koniec...
 
Mama, podobno przed implantacją jest często wzrost estrogenu - potwierdza to na Twoim wykresie spadek tempki oraz odczucia co do śluzu
t2014.gif


Myszka, współczuję takich przeżyć :-(
 
Myszka aaauuuaaaaa
tak Cie nacięli???
masakra!!współczuję..mnie w obu porodach nacięli na prawą nogę..córka miała 3720g i 53cm urodzona w 38t.c.
syn 4100 i 58cm urodzony w 40t.c.
jak zachodziłam w obie ciąże miałam 53 kg więc też szczupła byłam a dzieci spore..
dobrze,że teraz poród miło wspominasz..

Pirania oj Ty moja kochana...potrafisz człowieka na nogi postawić..
 
Ostatnia edycja:
Chyba faktycznie śluz ma dużo do znaczenia bo fakt np. nasza Ewik z cafe tyle przed owu i synek i jest sporo takich przypadków. Ja zawsze myślałam że w taki kiepski śluz tzn biały lepki lub wodnisty nie można zajść w ciążę że tylko gdy śluz jest JB i do tego rozciągliwy. U mnie jest kiepsko z tym śluzem praktycznie JB mam tylko w dzień owulki ja brałam magnez z witaminą B6 przed ciążą ale wapń ma tu chyba większe znaczenie. A czy Wy starające się o córcie osłabiacie plemniki i czy bierzecie wiesiołek na poprawę śluzu ?
 
reklama
Do góry