reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kate , tobie ten jonas się zgadza dokładnie co do dnia z dniem poczęcia i płcią?
Kinga zlituj się tylko nie dramat, nie katuj się na noc.
Dziewczynki szybko wracać spod i opowiadać co słychać, bo dobrych wieści nam trzeba.
Czarodziejka strzeliłabyś coś pozytywnego do poduszki, ty taka dobra duszyczka od pozytywnych nastroi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam późno wieczorową porą!

Nie odzywałam się dzisiaj długo, ale kiepsko się dzisiaj czuję, @ mi wczoraj wieczorem zawitał i mnie męczy.

Patrysiak, Daria- super, że wizyty tak pozytywnie wypadły!:-)

mama05- oczekuj jutro ziółek, bo wysłane przed południem, no chyba, że poczta zawali:tak:

MissBella-PW

Trusskafffka-Pw

Tak Was trochę wieczorem podczytywałam co pisałyście, i zastanawiam się z tym Saw Palmetto. Mam go w domu od tygodnia, bo chciałam go brać od @, ale ostatnio Piranha pisała, że może dawać dużo skutków ubocznych i że lepiej go nie brać. Dzisiaj czytam, że dziewczyny na in-gender go łykają. Kurcze mętlik mam w głowie. Piranha, czy orientujesz się o jakich skutkach ubocznych Tamara pisała? I co byś mi radziła, łykać to czy nie.

A ten licorie jeszcze nie doszedł i wkurzam się na to, bo za przesyłke zapłaciłam tyle samo, a idzie dwa razy dłużej:wściekła/y:
 
No to Gal aby ten cykl był lepszy, masz już wprawę w zakwaszaniu więc do dzieła. Masz zamiar stosować Rephresh, bo ja się zastanawiam czy kupować skoro i tak irygacje muszę robić?
 
kate dzięki , mi żeby owulka się nie przesunęła pokryłby się dokładnie i to na różowo, a tak trudno.
Mama a ty jak mężusiowi potrzepocesz tymi rzęsiorami to nie ma opcji żeby co z tego nie wyszło, mówię ci i gwarantuje.
Widzę że chyba wszystkie padłyście więc do jutra.Karaluchy pod poduchy.
 
Ostatnia edycja:
Gal pw :happy:
no ziółka w ruch i byle do II kresek :tak:
Kinga w lipcu kończę 29 latek :cool2:
na monitorowanie jestem umówiona z moja gin na marzec i kwiecień, już gadałyśmy o tym. Tyle że ona przyjmuje tylko w środy, więc nie wiadomo jak mi sie trafi...wolałabym do tego czasu mieć nieco obczajony wykres, a monitorowaniem się wspomagać...no ale plany planami, zobaczymy jak wyjdzie.

Przy staraniach o Matika, cykle miałam różnej długości, może faktycznie czeka mnie powtórka z rozrywki..

Agulek coś te nasze ciałka nie współpracują z naszymi planami
 
Agulek- dzięki i u Ciebie coby owulka lepiej dała się namierzyć i wcelować celująco na dziewuszkę!
Jakos na razie nie myślę o tym zakwaszaniu, bo jeszcze trochę czasu do staranek a i pasków nie mam, ale tego rephresha to chyba nie będę stosować.
 
Truskafffko, owulacji raczej nie było, w sumie ciężko powiedzieć czy to będzie cykl bezowulacyjny czy też ze spóźnioną bardzo owulacją, trzeba poczekać.

agulek, cykle bezowulacyjne mogą być w stosunku do prawidłowych cykli skrócone, wydłużone lub mogą mieć zwykły czas trwania. A bólem się kompletnie nie sugeruj - miałam zarówno odczuwalne owulacje jak i takie, podczas których nie czułam nic (a wykres wyraźnie wskazywał na przebytą owulkę) :-)

Gal, ja bym na Twoim miejscu odpuściła to Saw Palmetto (skutki uboczne nie są jakieś straszne, np. nie można tego łykać jak się zażywa Clomid albo jak się ma problemy z cholesterolem, pewnie dużo więcej wyczyta się w ulotce, preparat jest szkodliwy w ciąży ale jak się łyka tylko do owulki to nie ma problemu) z tego powodu, ze podobno może podwyższać prolaktynę ...jakaś dziewczyna też pisała, że jej opóźnił ten preparat bardzo owulację (prolaktyna może opóźnić owulkę lub nawet spowodować cykl bezowulacyjny).
 
Ostatnia edycja:
Piranha- bardzo Ci dziekuję nasza niezawodna ekspertko:-) Mówisz i masz, Ty wiesz wszystko!
A ja jakiś dziwny ten @ mam , wczoraj wieczorem się zaczał nieśmiało, dzisiaj był w dzień taki normalny, a wieczorem taki skąpy, jakby miał się kończyć, a endometrium miałam przecież 9mm. Wszystko to dziwne.
 
reklama
Heloooo wieczornie:)Zawsze tyle piszecie wieczorem,jak ja juz nie mam dostępu do neta (teraz M pod prysznicem)ja z @ siedzę wiec nie mogę do niego isc pod prysznic:-D:-D.Daria i patrysiak super wiesci ....my tez wszystkie dołączymy do was i bedziemy sie chwalic a co...:tak:
mama czailam sie na takie rzęski,ale pewnie dopiero na wiosnę sobie zrobie a ty musisz być piękna ....
Mowię juz dobranoc ,bo zaraz i tak mi zabierze kompa jutro odezwę sie ....trzymajcie kciuki za wyniki pewnie będą po południu....papa
 
Do góry