reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Noemi, na pewno Was nie opuszczę :-) ale pewnie po porodzie będę dużo rzadziej zaglądać do Was z braku czasu :-( i dopóki jakoś nie poukładam na nowo wywróconego znów do góry nogami życia ;-)

MissBella, tempka bardzo wysoka czyli pewnie masz wysoki poziom progesteronu (a im większy progesteron tym większe szanse na ciążę ....i córcię :-)) ...a może nawet z 5 na 6 dc był drugi skok (implantacyjny)?
t2014.gif
Trzymamy kciuki!!! ...tylko nie testuj cichaczem :-D bo my chcemy Ciebie maksymalnie wesprzeć naszymi kciukami! :-)

Kinga, nie ma za co kochana! Starajcie się w dniu pozytywa (najpłodniejszy dzień cyklu) i potem zróbcie poprawiny do 24h od poprzednich staranek
t2030.gif
 
reklama
Kinga, kochanie nie testuje niestety, bo mi ten cyklik psikusa strzelił i owulka jak była zawsze punktualnie 14-15 dc to teraz postanowiła sobie zrobić urlop i się przesunęła , testy mi się skończyły wcześnie więc dokładnie nie wiem ale na moje odczucie była 19-20 dc , a staranek wtedy nie było bo męża niet, także totalna poracha w pierwszym cyklu starań. Może luty będzie lepszy. Chodź teraz to nawet nie wiem kiedy @ się spodziewać , na pewno dużo dalej jak planowałam.Także cierpliwości Aga...:-D
Ale za MissBelle trzymam kciuki, w końcu to jej prezent imieninowy.
Daria, Patrysiak dobrze że wszystko, ok.
Muszę zmykać i ustąpić miejsca bo mój młody mnie atakuje o komputer. Pa, potem zajrzę, jak uśnie.
 
Ostatnia edycja:
Daria, może po prostu niedokładnie zmierzyła dzidziusia (takie klikanie mniej więcej od ciemienia do pupy jest obarczone często dużym błędem) i stąd komputer wyliczył o kilka dni młodszą ciążę.

Truskafffko, może w końcu owulka się zbliża skoro tempka leci ładnie w dół? :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuję Wam bardzo Kochane, że tak wierzycie w ten mój cykl bo ja jestem tym razem nastawiona na porażkę chociaż jak Was czytam to nadzieja powraca...

Piranho obiecuję, że po cichaczu nie zrobię ani jednego testu :-) Zresztą wyjeżdżam w piątek rano i wracam w niedzielę wieczorem także nawet nie będzie kiedy, i bardzo dobrze bo ja z tych niecierpliwych.

Ja już się pożegnam, mój M w pracy także spokojnie poczytam książkę w łóżku, co uwielbiam ale jak On jest w domu to wolę posiedzieć z Nim niż zamykać się w sypialni z książką.

Dobranoc :-)
 
popijam desperadska i klikam do was...miły relaks na koniec dnia:cool2:

Mama ale masz fajowo z tymi kosmetycznymi bajerami:-p
u nas weekend też imprezowy, znajomi przyjeżdżają z dzieciarnią..dzieci poimprezują, my poimprezujemy i wszyscy będą zadowoleni...choć zapewne niewyspani buhaha
Aneczka witaj, szkoda że tak wyszło...ale już bliżej niż dalej, wytrzymasz;-)
Kinga ale ty młoda dupka jesteś:cool2: zdrówka dla całej rodzinki!!
Matik hehe dopadło cię spanie ciążowe:-D
Patrysiak no suuuper, szkrabik ładnie się z mamusią przywitał. Niech sobie zdrowo i wesoło rośnie:happy:
Daria inaczej być nie mogło, superowe wieści, tak trzymać:happy:
MissBella wykresik piękny bo tempka wysoka, obserwujemy co dalej i trzymamy na maksa &&&&&
Piranaha hehe to mnie zastrzeliłaś...ja ten spadek tempki za zbliżający @ wzięłam...:eek:
 
truskaffka a no młoda jestem młoda!!! :-) dzieci mogę robić mam czas haha :-p:cool2:;-)
a u ciebie jak to jest z tym cyklem? owu była czy nie? hmmm? :sorry:

Aga rozumiem... no ale może akurat co? czy myslisz że na 99% nic w tym cyklu? kurde że tak sie ta owu potrafi przesunąć.
A ja mam tylko 10 testów OWU mam nadzieje że mi styknie heh

JAK JA MAM TERAZ NA NASZEJ LISCIE ZMIANY POROBIĆ? dziewczynki!!! :confused: są znaki zapytania u co niektórych bo nie wiem co wpisać...
 
Kinga... któż to wie, jak to moje ciało fiksuje...ja obstawiałam, że owu nie było i że @ się zbliża
cholernie utrudnia mi sprawę brak czucia...na owu/na @..ehh
liczę że w następnym cyklu będzie nieco jaśniej

ja też przed 30tką...ostatni rok :-p
 
Jakbym tempke mierzyła to może bym coś wyczytała w tym cyklu bo tak to nie wiem czego się spodziewać. Jakiś ten miesiąc pokręcony nie tylko u mnie widzę cuda. Mnie Kinga możesz na 1000% zlikwidować z listy w tym cyklu, daje ci przyzwolenie, cyklik ze mnie zażartował
Piranha
a jakbym miała cykl bezowulacyjny to on trwałby tak jak normalny, tylko bez owulacji? Bo ten mój ból też nie był do końca przekonywujący,nie był tak silny jak zawsze odczuwałam przy owulacji, że też testy musiały mi się skończyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga ale ja tak nie chce :( do puki sie nie wyjaśni to nie robie nic.
truskaffka kiedy masz urodzinki? :) U ciebie monitoring by wyjaśnił sytuacje cyklu. Myslałaś o tym? bo widzę że mierzenie tempki i testy owu ci nie pomogły jakoś co... :/ Ciekawe... może byc u ciebie jeszcze owu tak jak Piranha pisze. czekamy...

dziewczynki ja znikam
odpalam film "epidemia strachu" nie ma to jak dobry dramat do poduchy ;-)
Bajj..
 
Do góry