reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

..ciężko co prawda utrafić z tym powyższym planem jeśli owulka nie występuje zawsze w mniej więcej tym samym dniu cyklu, w poprzednim cyklu się u Ciebie opóźniła ale w którym zazwyczaj dc ja masz?
...wiesz u mnie cykle są 30-31 wiec owulacja przypada mi prawidłowo tak jak w takim cyklu około 17-18dc.
zanim zaczniemy starania typowo boboseksowe to chcę zrobić 4dni przerwy aby plemniczków bylo dużo i miały swoją moc. potem już co drugi dzień. Źle tak? :sorry: u nas co dziennie nie zdaje egzaminu... nie ma co.
 
reklama
Noemi, podałam Ci wcześniej tego samego linka :-), Tamara poleca Saw Palmetto (i dziewczyny na in-gender to łykają) w dawce 320 mg dziennie do owulacji.

Matik
, u mnie nieludzka senność w pierwszym trymestrze to była norma w 1 i 2 ciąży :-)

patrysiak, super wieści!!! To prawda, że to miły szok gdy 2 wizycie dzidziuś z małej kropeczki zmienia się w machającą raczkami istotkę :-) ...w drugiej ciąży przeżywam te zmiany i rozwój dzidziusia na ekranie USG równie mocno jak w pierwszej :-)
 
witam wszystkich ja juz po wizycie :-)
bylo super odrazu pobrali mi krew i mocz oddalm.
z dzieckiem wszystko ok serduszko bil krew jest:) pani miala taka wyrabana plazme na scianie i ja sobie tam ogladalam i sluchalam jak serce bilo:-)
kazala mi przyjsc za 2 tygodnie ale ja bede w polsce to kazala najszybciej jak przyjade. i mam na marzec kolejna wizyte :-) dala mi taka kartke i tam pisze o jakims badaniu zeby zobaczyc czy dziecko jest zdrowe kosztuje to 160 e i robi sie w 12-14 tygodnia siostra bedzie mi tlumaczyc bo nie wiem co to ;/ jutro wkleje zdjecie bo teraz musze isc :) a jutro przeczytam jak tam u patrysi:)
a zapomnialam dziecko ma 7 tygodni i 3 dni :)
 
Ostatnia edycja:
Kinga, jeśli owulka będzie w 17-18 dc to zrobiłabym tak: 6 dc (czyli dziś
t2008.gif
), 11 dc, 16 dc i 17 dc ...jeśli test w 16 dc będzie negatywny to odpuściłabym staranka w tym dniu i przesunęła to na 17 i 18 dc. Wiadomo, że nikt nie będzie tak odliczał bo przytulanka stracą swój urok ale tak pi razy drzwi trzymałabym się takiego planu ;-) (czyli żeby nie było długiej abstynencji przed okolicą owulki i potem codziennych staranek dzień po dniu w dniach płodnych). Twój plan też jest jak najbardziej w porządeczku! :-)

Noemi, ta żurawina jak najbardziej może być :-), łykałabym 2-3 tabletki dziennie.
 
daria :) i kolejne dobre wieści! :-) ciesze się i czekamy jutro na zdjecie :)))))

ah dziewczynki fajnie macie zazdroszczę pozytywnie;-)
 
reklama
Do góry