reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia, marzycielka każda z nas ma takie myśli czasami, nie jesteście osamotnione. Ja jednego dnia jestem pewna że się uda, szczerze w to wierzę a drugiego myślę, kurde na pewno mi się nie uda, niby skąd miałabym mieć tyle szczęścia.;-)
myślę że dziewczyny którym się udały też miały takie zmienne nastroje,. Najlepiej byłoby się odstresować, zapomnieć, ale jak to zrobić jak siedzi to w głowie 24 na dobę.
Sprawdziłam Jonasa i w miesiącach jak zaszłam z chłopakami miałam niebieskie pola.
Ten Selnas drogi strasznie, ja n apewnosię nie skusze, ale pamiętam że eatce w miesiącu jak zaszła w ciąże pola chłopczykowe pokryły się z jonasem, tak mi się wydaje przynajmniej.
Patrysiak właśnie z wpadek często jest to co chcemy, moja koleżanka ma termin na 19.02. i po dwóch córkach ma mieć wpadkowego synka
 
Ostatnia edycja:
reklama
agulek, Beatce Jonas się nie zgodził, zaszła w ciążę dokładnie w czasie 3 dni oznaczonych w tym kalendarzu jako chłopiec :-) ...ale zdaje się, że wspominała o skuteczności metody Selnas, nie pamiętam jednak czy sama wykupiła ten kalendarz.
 
jak dobrze pamietam to beata go wukupila i w tym cyklu co zaszla to chyba miala dni neutralne czy jakos tak ze na ta i na ta plec ... ale moge sie mylic:)
patrysiak pewnie szykuje sie na wizyte :-)trzymam kciuki :)
 
Mi się wydaje że ona wykupowała a w miesiącu jak zaszła to nie wykupiła, ale potem wykupiła na ten miesiąc i okazało się że przytulanka były dokładnie w dni na chłopca ale owulacja parę dni potem i to nie było już na chłopca, tak coś czaje:-D
Ja tak myslę że jakbym chciała to wszystko połączyć i zaplanować płeć to nawet ciązy by nie było, bo tak np jak w lutym w chińskim jest u mnie dziewczyna to w jonasie chłopak ,a jeszcze patrząc na pełnie to owulacja w jej okolicy, w marcu odwrotnie natomiast, więc dać trzeba trochę na luz i zaufać diecie i ph, .........chyba?.................. tak myślę
Patrysiak, masz wizytę, no to kciuki &&&&&&&
 
Przykładowy kalendarz Selnas dla dziewczynki:
Example of a Baby Girl Gender Selection Calendar

Przykładowy kalendarz Selnas dla chłopca:
Example of a Double Gender Selection Calendar

Czyli więcej tam tych kolorowych pól w danym miesiącu, w Jonasie miałam tylko 3 dni w każdym miesiącu więc chyba trzeba by było czekać nie wiadomo ile by akurat tak trafić z owulką ;-) Z ciekawości poczytam potem o skuteczności tej metody na in-gender :-) ...ale nie wierzę jakoś w podawaną procentowo skuteczność ;-)
 
Ostatnia edycja:
Patrysak - jestem podobnego zdania ze niekiedy wcale nie trzeba planowac zeby udala sie wymarzona plec!!!
Mocno trzymam za Ciebie kciuki bo domyslam sie jak bardzo pragniesz po dwoch synusiach dziewczynki...zapewne gdybym byla w podobnej sytuacji tez chciala bym coreczki:)
Ale ja z tych co sie boja ryzykowac w kwestii dzieci:)
...jakis czas temu pamietam jak mowilam mezowi ze zaloze sie ze gdybym wpadla..totalnie nie planujac plci to znajac zycie byla by corka/....i tego Ci zycze z serca!!!!!!
a robilas ktorys z testow na plec????

_________________________________________
Nadia - mi na mdlosci bardzo pomagala herbata z imbirem!
Kupilam ja w jednym ze sklepow gdzie maja herbate na gramy wazoną..no i nie w torebkach.
Czytalam tez ze mozna kupic zwykly imbir i dodawac plasterek lub dwa do herbaty,
Niestety jak juz wymiotowalam cale dnie (bo i taki okres w pierwszej ciazy mialam) to wzielam te czopki co gin przepisuje...nie pamietam nazwy ale ostatnio dziewczyny o nich tu pisaly.
niestety wiem ze te czopki sa bardzo silne i niekoniecznie dobrze wplywaja na dziecko bo ginka mi mowila wtedy ze brac jak juz naprawde dramat.
ja wzielam w sumie 2 czopki jak nie moglam wyjsc do pracy bo wciaz wymiotowalam...potem juz odkrylam te herbate z imbirem..
no ale wiadomo ze to co jednemu pomoze nie koniecznie drugiemu,.
 
Daria-tu w Niemczech na mdlosci lekarz mi przepisal czopki-jak dobrze pamietam nazywaly sie Vomex A.
A w daleko podroz najlepiej jechac noca.
Ja teraz jak bylam w 11 tyg.ciazy jechalam na wesele do Polski ponad 1000km.
Tam jechalismy w nocy i bylo ok.A z Polski wracalismy przez dzien i bylo strasznie.Cala droge wymiotywalam.Zatrzymywalismy sie z 20 razy.

Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&& za wizyty,bo ktores to dzis maja.
Ale nie pamietam ktore.:zawstydzona/y:

No to nasza Aneczka bedzie musiala jeszcze troszke poczekac na Ninke.
 
cześć babeczki.
ja się grzecznie przywitam po pracy...

koleżanka kosmetyczka zrobiła mi dzis rzęsy- 1 do 1 ..czyli do 1rzęsy doklejała pojedynczą sztuczną :) i teraz mam piekny wachlarzyk:)) nie muszę tuszować-na miesiąc spokój.

w piatek mamy imprezę...zaraz dzwonie do dziweczyny która mi sie dziecmi zajmowała w wakacje jak pracowałam.


ściskam Was wszystkie kochane...tęskniłam;):)
 
Hej kochane! Nie nadrobie bo nie dam rady. Wrocilam juz do domu i czekamy co dalej. Strasznie mi przykro bylo bo juz mialam taka nadzieje ,ze za kilka godzin zobacze niunie.
Przesylam w takim razie jeszcze moc ciazowych fluidkow dla was ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Aneczka-dzięki ,nałapałam :))
no a co do wizyty w szpitalu to wiem jak się czujesz....
ja z Zuza pojechałam w niedziele bo zaczęłam krwawić..
urodziłam w środe i to po indukcji...
w sobotę do domu..tak wiec tydzień w szpitalu---tyle że wyszłam juz z Zunią..
 
Do góry