reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

marzycielko nie dołuj sie tak ,ja mysle ze trzeba duzo samozaparcia i na pewno sie uda ,jak pisze Pirania jak zastosujemy wszystkie zasady dziewczynkowe ,to da nam to ogromną szansę na dziewczynkę a jakby nie wyszło to bedzie wiadomo,ze my na tym swiecie mamy miec chłopców .Uszy do góry:-)
 
reklama
MArzycielka dawaj dziuba do całowania i tulenia
po pierwsze...wszyscy mają szanse na córeczki i syneczków
po drugie ...my mamy większe szanse na córeczki bo dzięki naszemu specowi posiadłyśmy wiedzę tajemną
po trzecie...marzenia się spełniają
po czwarte.doła czasem trzeba mieć ..dla równowagi psychicznej, ale należy też z niego szybko wychodzić..więc wyłaź :cool2:
 
dzieki Juliana. napewno postaram sie zrobic jak najwiecej w tym kierunku zeby zwiekszyc szanse. ale jestem zla na siebie ze to wszystko znowu do mnie wrocilo. kiedys tez ciagle myslalam zeby miec corke,a potem popukalam sie w glowe jaka jestem glupia. przeciez sa pary ktore wogole nie maja dzieci a ja mam dwoch wspanialych synkow. no i wtedy cieszylam sie ze troche mi przeszlo. ale to trwalo tylko przez moment...
 
Dziewczynki bylyscie dzis z dziecmi na dworze ? U nas nareszcie mozna wyjsc -7 stopni i sloneczko..naprawde fajnie,,
t118015.gif

Nie polozylam dzis maksia w dzen spac ciekawe jak mi wytrwa do wieczora:)))))

Patrysiak, nadia trzymam kciukasy za wizyty,,

Monico...super plany przed porodem...ja bym tez poszla sie odwiezyc i zrelaksowac:)))
 
Daria, ja na mdłości niestety nie pomogę, nie mam choroby lok, ani w ogóle mdłości ciążowych. Zapytaj gin ona na pewno coś cie doradzi.
Marzycielko, głowa do góry, zobacz jak wielu wielu dziewczynom tutaj udało się zaplanować córki, i to właśnie tym co mają już dwóch synków (Monico, Dido, Aneczka, Beatka) plus oczywiście Piranha. Dlaczego więc Tobie mialoby się nie udać?!
Ja jestem w gorszej sytuacji, zaliczyłam wpadkę, nie stosując żadnych dziewczynkowych metod i być może tym samym odebrałam sobie ostatnią szansę na córeczkę, bo więcej dzieci na 100% mieć nie będę. Ale wciąż mam nadzieję, że może jednak się udało.
Kate, dzięki za odp to ja pytałam, nie Piranha. Trochę mnie pocieszyłaś z tym chinskim kalendarzem, bo wg niego wychodzi mi chłopak:no:
 
patrysiak faktycznie pomyliłam, a co tych kalendarzy to wydaje mi się, że trzeba to traktowac z przymróżeniem oka, ten Jonasa mi sie sprawdził ale nie wiem jak innym dziewczynom. Faktycznie troche mi sie dłuzy, ale pocieszam się, że juz niedługo.
Daria zapytaj gin o te czopki Torecan,
 
Daria, ja na mdłości niestety nie pomogę, nie mam choroby lok, ani w ogóle mdłości ciążowych. Zapytaj gin ona na pewno coś cie doradzi.
Marzycielko, głowa do góry, zobacz jak wielu wielu dziewczynom tutaj udało się zaplanować córki, i to właśnie tym co mają już dwóch synków (Monico, Dido, Aneczka, Beatka) plus oczywiście Piranha. Dlaczego więc Tobie mialoby się nie udać?!
Ja jestem w gorszej sytuacji, zaliczyłam wpadkę, nie stosując żadnych dziewczynkowych metod i być może tym samym odebrałam sobie ostatnią szansę na córeczkę, bo więcej dzieci na 100% mieć nie będę. Ale wciąż mam nadzieję, że może jednak się udało.
Kate, dzięki za odp to ja pytałam, nie Piranha. Trochę mnie pocieszyłaś z tym chinskim kalendarzem, bo wg niego wychodzi mi chłopak:no:


Patrysiak... a wiesz że często z wpadek wychodzi nasza wymarzona płeć :) :)
co do kalendarza moja koleżanka miała dwóch synów, w chińskim wychodził jej chłopak
akurat w tym miesiacu zaszła, załamała się a tu na USG CÓRECZKA :-D
dziewczyny nie ma co z góry przesądzać czy załamywać się
 
Marzycielko, dlaczego niemożliwe? Masz takie same szanse jak każda inna z nas (wzięcie pod uwagę tych wszystkich czynników daje ponad 90%). Będziesz mieć córeczkę, zobaczysz, już my tego przypilnujemy by wszystko się udało! :-)

A może jeśli komuś ogromnie zależy to połakomi się na kalendarz Selnas? :-)

Została opracowana jeszcze jedna metoda oparta na naukowym odkryciu, że plemniki X i Y mają różny potencjał elektryczny. Natomiast potencjał elektryczny komórki zmienia się cyklicznie, więc raz przyciąga plemniki X innym razem Y.
By ustalić indywidualny kalendarz płodności należy ustalić datę urodzenia kobiety, jej grupę krwi, datę pierwszej miesiączki i przebieg cyklu menstruacyjnego. Skuteczność tej metody to około 98,7 procent. Jest to metoda cykliczna (Selnas).


Czy Beatka nie korzystała czasem z kalendarza Selnas? Tu można go zamówic Find your natural conception days for a girl or a boy with a calendar ...a tu ceny w złotówkach Baby Gender Selection - Conception Calendar fees (na 1 płeć na 12 miesięcy to aż 799 zł, na 6 miesięcy 499 zł, 3 miesiące 399 zł, 1 miesiąc 149 zł, 1 dzień 29 zł).
 
reklama
czesc dziewczyny.
a ja dzisiaj mam dola
unhappy.gif
wlasnie dotarlo do mnie ze mi wogole nie przeszla ogromna chec posiadania coreczki
no.gif
staralam sie skupic na tym ze bez wzgledu na wszystko chce trzeciego dziecka. a teraz wydaje mi sie ze to jest niemozliwe zeby mi sie udalo zaplanowac coreczke
no.gif

chce mi sie ryczec
sad9cd.gif

w kolko slysze ze rodza sie same coreczki i pewnie jak zajde w ciaze to bedzie "sezon" na chlopakow
unhappy.gif

myslalam ze juz sie z tego wyleczylam...
przepraszam ze przynudzam ale musialam sie komus wygadac.

to jak by ktos napisał opowiadanko o mnie ,bo czuję kochana to samo
 
Do góry