reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny jestescie kochane. juz czuje sie troche lepiej. chociaz moj maz mial dla mnie dzisiaj newsa z pracy. jego kolega zostal dzis tatusiem. i zgadnijcie co ma ?????????????????????????????????????????????????????
oczywiscie coreczke :-D no nie moglo byc inaczej bo ja ostatnio tylko to slysze :confused2:
 
reklama
Mama, nonono, bosko muszą wyglądać takie rzęsy!

No to jeszcze ode mnie dziewczyny nałapcie :-):
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A teraz czekam na super wieści od Darii i patrysiak :-)
 
witam i ja po pracy w końcu

daria
i patrysiak i ja czekam na wieści wasze:) poczytam na pewno jak bedzie to mozliwe! 3majcie się tam dziewczynki kochane.

marzycielka
nie dołuj się kochana, czasami tak jest wiem bo każda z nas tak pewnie ma że sie płakać chce ale musimy wierzyć że sie uda czy to zaplanować płeć czy wogóle zajść w kolejną ciążę. Uda się uda. wiara czyni cuda.nie smuc sie. i wygadać zawsze sie mozna po to tu jestesmy :)

mama udanej imprezki wiec życzę!
 
Hej Dziewczyny;-)

Dzisiaj chyba jakiś dołowy dzień bo mnie też złapało jak jechałam do pracy myślalam jak zresztą codziennie o córeczce o staraniach i układałam sobie w glowie i powiem Wam, że naszło mnie takie dziwne uczucie a jak się nie uda to co? Przecież tak bardzo Ci zależy....dziwnie sie trochę z tym czuję, kocham mojego synka i ucieszyłam się że chłopak, ale teraz czekam na dziewczynkę....i boję się, że poprostu się nie ucieszę jak usłyszę chłopak...

Z drugiej strony jak czytam wpisy Piranhi, że na pewno się uda spełniając wszystkie warunki, najważniejsze bo z jonami to ttylko mam zamiar kupić branzoletkę:-p to na pewno będzie córa to mi zlżej:-p aha a co do TAJEMNEJ WIEDZY to faktycznie czuję się jakoby taka to była;-) cieszę się, że trafiłam tu do Was Babeczki;-)


Piranha pomęczę Cię przy okazji. Jeżeli chodzi o Saw Palmetto to może na in gender pisały dziewczyny coś o nim? Jak ja znajduję to jest on polecany dla mężczyzn a nie kobiet, możesz mi wytłumaczyć jego działanie i dlaczego on jest dla mężczyzn? Z now foods jest ale dawka 450mg może taki być?

Gal udało mi się zamówić licorice root:-) napisałam na allegro do osób które mają produkty z now foods i mi zamówią:-)
 
Mama szczęściara z Ciebie co chwile coś w tej pracy masz fajnego zrobionego i co raz to piękniejsza do męża wracasz:-) zazdroszczę Ci!!!!!!!Tak pozytywnie oczywiśćie;-)
 
Missbella wykresik masz super:) jak tempka ładnie się pnie w górę!!! :-) wow! Ty 14 testujesz a ja od 14 zaczynam kolejne boboseksy :tak:;-)
Gal a jak u Ciebie? pisz słońce

Dziewczynki mam pytanie jeżeli poprawiam sobie w tym miesiącu jakość śluzu to kiedy najlepiej zacząć staranka? Wystarczy od 13dc co drugi dzień? hm?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mama Ty jak zawsze skromna :rofl2: a cykl tak jak widać na suwaczku niżej. 31



ja to musze się do fryca wybrać w końcu ale kobieta biznesu jestem ostatnio i nie mam czasu! hy:sorry:
 
Do góry