reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gal o matko ta po obciążeniu jak wzrosła!! ale Pirania tez pisałam,ze u Niej wzrosła 15 krotnie a poeinna od 3 do 5 razy wzrosnąć ...
czyli pewnie bedziesz łykać b kompleks...Jej pomogła..

a napisz mi kochana ile płaciłaś za prl +prl z obciążeniem???
 
Mama05- ano mi wzrosła chyba 30 krotnie! Zajebiście.....:wściekła/y:

A ceny zależą od laboratorium - pierwsze wyniki robiłam w małym labo i każy hormon kosztuje ok. 25 zł, a teraz chciaałam gdzie indzeij i zrobiłam w luxmedzie, a tam ceny niestety ceny wyższe, tam po zniżce 10 %( mam abonament ) prolaktyna -40, prolaktyna po obciązeniu- 36, progesteron -31,50, razem kulka wodna- 108:wściekła/y:, ale przynajmniej wiem w czym rzecz!

No ale Piranha- mówiła, że jej siostrze też wzrosła 30 krotnie i brała bromergon!
 
Ostatnia edycja:
Gal no u mnie w labo każdy hormon 20zł a ja w tym cyklu tez chcę pobadać hormony...

no kurcze masakra jak Ci wzrosło!!!
jeśli spoczynkowa prl jest podwyzszona to lekarz przepisuje bromergon lub no prolak....ale Ty masz spoczynkowa ok!!
a po obciążeniu to fakt masakra!! Pirania na pewno coś doradzi ..tylko kurcze..nawet jak bedziesz łykać b kompleks to i tak kilka cykli bedzie potrzebne ,żeby sie wszystko unormowało...aż się boję ,że u mnie tez to wyjdzie...........................
 
Czarodziejko, wizytę miałam na 10:30 ale weszłam wcześniej, nie było w ogóle kolejki :-)

Dzięki kochane za wszystkie Wasze kciuki, zawsze mi niesamowite szczęście przynoszą! Dzidzia faktycznie sporo podrosła, nie mieści się już w całości na ekranie USG, od ciemienia do pupy ma 15 cm ...i ma śliczny zadarty nosek :-) Batonik pomógł gdyż bardzo się ruszała, ssała paluszka a potem łapała się cały czas za nosek. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku, wymiary idealne (idealnie zgadzają się z wiekiem ciąży, komputer na podstawie wymiarów wyliczył wiek ciąży identyczny jak na moim suwaczku). No i córa na 100%, nie mam już cienia wątpliwości :-) - sama doskonale widziałam, że między nóżkami było płasko (nawet nic nie było opuchnięte) i było widać te słynne 3 białe kreski :-D

Mama, mi na śluz najbardziej pomagał Guajazyl (rozrzedza go), piłam też olej lniany ale syropek był najskuteczniejszy :-) Pięknie i trafnie napisałaś o tych telewizorach i witaminach!

agulek, a robisz wykresy temperaturowe? Dziś masz 19 dc a mi w szczęśliwym cyklu owulka przesunęła się z 12-14 dc na 18 dc ...tak więc głowa do góry kochana i testuj dalej!

natusia, raczej owu jeszcze nie było ...no chyba, że trafiły Ci się uszkodzone testy jak u Gal (albo to cykl bezowulacyjny ale raczej nie). A przesunięciem nie przejmuj się, czasem się zdarza (zwłaszcza gdy zmieniamy naszą dietę i "chemię" organizmu) ...czasem nawet przynosi szczęście! :-)

patrysiu, faktycznie Wasza rocznica przyniosła mi szczęście! Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i miłości Wam życzę! ...no i oczywiście ślicznej, zdrowej córeczki!

Noemi, super przygotowania, będzie córeczka jak nic!!!

Gal, czy ja dobrze widzę, że PRL wzrosła az 30 razy? Jeśli tak to może idź kochana do gina i przepisze Ci Bromergon (też jest przepisywany gdy PRL spoczynkowa jest w normie ale po obciążeniu sporo rośnie)? ...nie wiem czy witamina B6 sobie z tym poradzi. U siostry rosła właśnie 30 razy i dostała Bromergon. Oczywiście nic się kochana nie martw, Bromergon szybko działa i dzięki niemu dziewczyny zachodzą w ciążę. To zapewne ta PRL tak strasznie zaniża Ci progesteron, najważniejsze kochana, że znasz już prawdopodobnie przyczynę i teraz szybko uda się to naprawić i zobaczyć nareszcie 2 piękne krechy na teście!
 
Ostatnia edycja:
Mama05- ano masakra jakaś, spodziewałam się, że może coś wyjść, ale żeby aż tak! Kurcze, a ja nie mam czasu, żeby kilka cykli czekać, nie ten wiek, ja już powoli zaczynam rozważać zaniechanie staranek niestety, ze względu na wiek.
Myślałam ostatniom, żeby w następnym cyklu przyblizyć się ok.1, lub 1,5 dnia przed owu, żeby zwiększyć szansę na ciążę, bo ostatnio zauważyłam, że nie mam wtedy już tego ciągnącego się śluzu. Ale jak jest taka prolaktyna , to chyba nie mam szans na ciąże.

Mama05, Piranha- napiszcie mi, czy ten naturalny progestero , to należy brać cały cykl, czy dopiero od owu?

Natusia- dziekuję za kciuki, ale niestety wyniki wskazują, że nici z cyklu. A napisz jakie testy używałaś?
 
Pirania no to teraz myślcie nad imieniem dla córy:)))
cieszę sie ,że batonik poskutkował ;),że Malutka zdrowa i ma piękny nosek:))))

a powiedz mi kochana czy ja ta prl moge robić w każdym dniu cykl???
zrobię w przyszłym tygodniu w czwartek -zawiozę dzieci i pojadę do labo...
 
Piranha fajnie że z dzidzią wszystko ok, no i że między nóżkami nic nie dyndało :-D teraz możesz brać się za wyprawkę.
Ja temp. nie mierze testy mi się skończyły ale czuję że dziś coś się dzieje od niedawna, jak będzie ból znaczy że owulka przyszła później, i tak w tym cyklu nici ze staranek.
Nawet jakby owulacja była dziś- jutro to we wtorek pełnia księżyca a to nie sprzyja poczęciu dziewczynki więc 0+12 odpada.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha- no to szybciej to załatwiłaś, super wieści! Musisz być bardzo szczęśliwa:-D Pięknie, ale zasłuzyłaś sobie na to w 100%!

A ten bromergon to kiedy się bierze, przed owulką, po i jak szybko działa, a i jeszcze dopytam o ten progesteron naturalny, czy bierze sie go przez cały cykl?
 
Do góry