reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, masz duże szanse na ciążę i w żadnym wypadku nie odpuszczaj kochana! Prolaktynemia czynnościowa to nic strasznego (w przeciwieństwie np. do endometriozy) i można ją szybko zaleczyć, najważniejsze, że znasz już przyczynę bo najgorsze jest jak coś jest nie tak a człowiek bladego pojęcia nie ma co. Kremik stosujesz po owulacji tak do 2 dni przed terminem @. Załatw sobie koniecznie Duphaston/Luteinę i Bromergon - rezultaty będą szybkie i zobaczysz, że szybko ujrzysz 2 tłuściutkie krechy na teście ...nie udawało się na pewno przez ten niski progesteron, był dużo za niski by utrzymać ciążę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki mama05, Piranha- za odpowiedź!

Piranha- czy mozliwa jest ciąża już w nastepnym cyklu, po wzięciu tego bromergonu, bo powiem szczerze, że już mnie żoładek boli od tych supłow, a głownie to mi chyba zaszkodziły, te wcześniejsze suplemnty , bo brałam wapno chelatowe i mnie już wcześniej bolał i czuję, że dłuej na tym nie pojadę.

A i czy ten ten bromergon to kiedy się bierze, przed owulką, czy po?
 
hej babeczki

pierogatka jak samopoczucie ?????

Mama05 ja na Twoim miejscu odpuściłabym mierzenie tempki w kolejnym cyklu, wszystkie zakwaszacze (o ile stosujesz, ewentualnie suplementy na śluz), poszła na monitoring okołoowulacyjny, sprawdziła czy jest owu i czy endo prawidłowe i współżycie tez okołoowulacyjne, (mniej wiecej wiesz kiedy wypada), chyba że bardzo zależy Ci na córci, ale wydaje mi się ze w Twoim przypadku płeć nie jest tak ważna jak zdrowa ciąża. Naprawdę życzę Ci abyś w końcu ujrzała te upragnione II kreseczki, powodzenia


Czarodziejko jestem jestem ale jakoś weny brak na pisanie, chociaż podczytuję, piszesz że kominek to super sprawa, u nas też sprawdza się i to w 200% i jest to główne źródło ogrzewania, chociaż mamy dodatkowo ogrzewanie gazowe to te ciepełko z kominka jest takie naturalne i przyjemne

gal - ja nie pomogę

pirania - czekam na imię dla córci- jak trzy kreski to babeczka pełną parą, gratulacje
 
Mama, prolaktynę najlepiej sprawdzić w 2 fazie cyklu gdyż jest wtedy wyższa (a jeszcze lepiej wraz z progesteronem w 7 dpo ...coś mi się obiło o uszy by nie sprawdzać w okolicy miesiączki i owulacji ale muszę doczytać). Myślę jednak, że samą ocenę wzrostu po MTC można wykonać w dowolnym dniu cyklu. Ano faktycznie mogę już zacząć rozmyślać nad imieniem :-)

Gal
, Bromergon łyka się cały cykl (chyba 2 razy dziennie), co do jego skuteczności to nigdy go nie łykałam ale czytałam na forach, że dziewczynom bardzo szybko zbijał w dół PRL. Jeszcze jak dołożysz do tego suplementację progesteronu w fazie lutealnej to musi się szybko udać!

Uciekam na razie gdyż wyjeżdżamy z M do teściów w góry, będę późnym wieczorkiem, raz jeszcze dzięki kochane za Wasze kciuki i wsparcie!
 
monico u mnie można powiedzieć ok...brzuszek nawet nie twardnieje
skurczy też nie mam, we wtorek mam wizytę to się zobaczy
a Ty jak się miewasz??

Piranhawielkie wielkie gratulacje...tak się cieszę że dzidzia zdrowa no i że dziewuszka....na Twoim przykładzie widać że coś jest w tym naszym planowaniu....mi przynajmniej dajesz nadzieje na przyszłość
 
czarodziejo - jak kawusia ?? ale mi smaka narobiłaś chyba też myknę

mama - nowy cykl nowa nadzieja :)

patrysia - wszystkiego najlepszego w zdrowiu szcześciu i milości

piranha - trzymam kciuki za piękne widoki i wspaniałe wieści :)
 
Tusia cześć babeczko;))

Gal bromka się bierze cały cykl i jak są II to ginek zmniejsza dawkę ,aż w końcu odstawia się całkowicie..
wiem od kumpeli ,że głowa po nim boli i są mdłości dlatego najczęściej zapisuje się go na noc..
no prolak ma mniej skutków ubocznych ,ale jest drogi..

ale głowa do góry-poznałaś wroga !! to najważniejsze-ginek na pewno coś zaradzi!!!


Pirania miłego wyjazdu;))
szerokiej drogi!


Monico kochana ja już tak miałam wiele razy....nic nie brałam tylko monit i działania...ale jak u mnie endo cienkie to muszę łykać ..
też myślę ,że sobie 1 cykl daruję tempkę bo musze psychicznie odsapnąć;))
dziękuję Ci za wsparcie ;)))))
pogłaszcz Zuzię :):):***

Bettsie no tak ,nowy cykl ...tylko u mnie juz chyba 30ty :(( ...ale tak-nowe nadzieje..zgadza sie :)
 
No dziewczyny chyba się pożegnam.
Piszecie tak dużo że nie ma szanas nadrobić. Ja zarobiona w firmie. Nie mam tak czasu aby z wami popisać tu na bb. Czasami pewnie wlecę ale bez szaleństw. Chyba już nie pasuje tu do was:( Nie zapomnijcie o mnie, ja czasami tu jestem czytam ale nie mogę pisać bo nie mam zwyczanie chwili na to lub jestem zmeczona po robocie i chce sie nacieszyć chłopakami w domu.

Pozdrawiam was
miłego weekendu.

LISTA https://www.babyboom.pl/forum/blogs/kinga85/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej!
Piranha ale sie ciesze:-) Fajnie ,ze mala zdrowa i ma 3 kreseczki miedzy nogami.Chyba Ci ktos z gory wynagradza to ,ze tak tu dziewczynom pomagasz:tak:
Gal no kurka siwa to widac teraz czemu sie nie udawalo. Dobrze ,ze zrobilas te badania, teraz to juz z gorki pojdzie i bedzie dzidzia.
Mama a Ty wczesniej nie robilas takich badan? Moze i tez faktycznie sobie zrob.
Ciekawe ,ze tez czlowiek nic nie czuje i nie wie jak ten organizm funkcjonuje w srodku , ja rozumiem ,ze cykle sa jakies nieprawidlowe ale tak? Niby wszystko normalnie dziala a tu jakies glupie hormony nawalaja.
Trzymam kciuki za kolejne cykle w takim razie:tak:
Kinga a Ty to chyba masz ochote na lanie co? Nikt Ci nie kaze odpisywac kazdemu i nadrabiac 20stron. Wpadaj kiedy mozesz i masz ochote.
Ech ide obiadek dalej robic. Zupka juz gotowa i jeszcze za drugie sie trzeba wziac.
 
Do góry