reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Aneczka robiłam te badania..na prl,na tarczycie,całą morfologię,LH i FSH tyle,że juz około roku minęło...

ja juz utłukłam kotlety,do tego ziemniaczki i duszona marchewka z groszkiem +masełko:))
własnie zasiadamy:)))

Kinga ja tez od poniedziałku do srody mało jestem bo pracuje..wlatuje kiedy mogę..
 
pierogatko

u mnie oki, boli mnie oczywiscie ale pupcia z rwy i kregosłup jak wezmę się za grubszą robotę
dzis w nocy myśłałam że krzyż mi odpadnie, a brzuszek mięciutki, Zuza spała :-D

mama a jakie endo masz w okresie okołoowulacyjnym???
a hormony tarczycy badałaś?? ja mam niedoczynność, dopiero wykryta w 7tc z Zuzą,a wczesniej poronienie :(
coś musi być nie tak skoro tyle starań,

Kinga ja też czasami nie nadążam stąd moje rzadkie wpisy, ale czasami napisz co u Ciebie
 
Monico teraz jak była w 9d.c. to miałam 8mm a pęcherzyk miał już 21mm więc byłam tuż przed owu...
tarczycę badałam wszystko jest si!!
 
Ostatnia edycja:
cos nie mogę edytować swojej wiadomości...

mykamy na zakupy..wlecę do Was wieczorkiem;)


Gal kochana ,nie załamuj sie -damy radę !!!
wy ciągnęłyście moją tempkę w górę a ja ciągnę Twoją prl w dół!!
jestem z Tobą !!
 
Mama05- jesteś cudowna, wiesz?:tak: Baaaaaardzo Ci dziękuję, że mnie tak pocieszasz! Wiem, że Ty na pewno się doczekasz swojej kruszynki już niedługo, zobaczysz...
Ja jednak naprawdę mam coraz więcej myśli o zaprzestaniu starań niestety...
Jakby ten bromek nie miał skutków ubocznych, a czytam , ze ma, ja już wiekowa jestem, ja to też przede wszystkim się boję, żeby nie miał negatywnego wpływu na dzidzię. A ten inny lek to jak właściwie się nazywa, bo jak szukam no prolak, to mi nie wyszukuje w google.

Piranha- bardzo Ci dziękuję za wszystko, tak się starasz, odpisujesz, pomagasz, a tu dooooopa z tego.... Ja nie wydolę jeszcze kilka cykli na tych supłach, a z tego co wiem, to nawet dłużej jak pół roku diety i supłów , to raczej nie mozna stosować, prawda?
Piranha czy Ty słyszałaś o tym no prolac, bo juz nie pamiętam i na jakich to forach opisują, jak bys mogła mi podać.
Przepraszam, że Cię tak zamęczam, ale naprawdę jestem w strasznej kropce...

Innym dziewczynkom też dziekuję, jak np. Aneczce za kciuki, kochane jesteście....
 
hej dziewczyny
Wpadam na chwilke....
Mamy maly remont w domu i nie mam czasu pisac.
Podczytuje Was ale nie umiem nadazyc.:zawstydzona/y:

U mnie ok.
Mala szaleje.
A ja mam coraz mniej sil.
Byle do kwietnia:tak:
Beatko-Hania jest sliczniutka.
Niech rosnie zdrowo.
A tobie zycze duzo sily i lawine szczescia:-)

Za wszystkie trzymam mocne kciuki &&&&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam was goroco;-)
 
Piranha,gratuluję teraz już oficjalnie :tak: cieszę się bardzo że coraz większej ilości dziewczyn udaje się zaplanować płeć a Ty posiadasz na ten temat niesamowitą wiedzę!! :-)
Najważniejsze jednak że dzidzia zdrowa,pogłaskaj koniecznie brzusio...wiecie,ja coraz częściej się zastanawiam że chyba chciałabym jeszcze rodzeństwo dla Laury,najlepiej siostrę :sorry: ale musze męża urobić,no i najpierw "poukładać" się w Norwegii :tak: na pewno wtedy skorzystam z kompendium wiedzy jakie tutaj zostawiłaś :tak:

Dziewczyny,ja chciałam Was przeprosić że nie odnoszę się do wszystkich ale na te tematy..śluzu,temperatury,testów owulacyjnych itp niewiele podpowiem...jak tak przeanalizuję to chyba miałam po prostu szczęście bo oprócz odstępu od owulacji i diety przed poczęciem-nie zrobiłam nic :sorry:
Pozwolicie jednak że czasem sobie wpadnę i coś od siebie skrobnę..mam sentyment do tego topiku :tak:
 
Jagienko myśle dokładnie tak jak Ty !!!

zaglądam czytam, ale niestety nie posiadam takiej wiedzy jak Wy odnośnie planowania, suplementów, zakwaszaczy i tak jak Jagienka, oprócz odstępów, diety , przyjmowania magnezu, osłabiania plemniczkow nie zrobilam nic wiecej

wszystkim Wam kibicujemy, ale nie jest to już nasz temat...

Jagienko mój mąż ostatnio stwierdził, że nie ma jak chłopcy i może 4 synek??? ale co on moze wiedziec ze nie ma jak chłopcy skoro jeszcze nie wie jak to jest mieć córke :cool2: mówi, że będzie musiał jej pilnowac przed chłopcami :cool2:
 
reklama
Monico ,Jagienko no co wy dziewczyny jesteście częścia tego wątku i nigdzie nam tu nie znikać
zaraz pewnie inne kobitki tez to potwierdza.\a moge spytac czy wasze staranka były z orgazem????
i czy ta dieta była pilnowana czy po prostu wiecej nabiału i tyle????????
Ja swojemu m też mówie ,że zobaczy jak fajnie będzie miec coreczkę ale on mi nie wierzy w te metody planowania:(((
i tak sobie myslę,ze potem usłysze "a nie mówiłem"
 
Do góry