reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania no leci tempka ..dzis jeszcze @ nie przyjdzie-raczj jutro bo u mnie zawsze przychodzi jak tempk jest na poziomie 36.5...chyba ,że jutro spadnie na 36,6 to poczekam na @ do poniedziałku...ale to,że przyjdzie jak widac jest pewne...

leć kochana a potem wracaj i opowiadaj:)))


a z Madzią brak słów..słoneczko malutkie...........:(:((
 
reklama
mama a probowalas wiesiolka mi bardzo sluz poprawil i jak go zaczelam brac to drugimm razem udalo mi sie zajsc wiec moze cos w nim jest . bralam go od pierwszego dnia miesiaczki do owulacji .
 
Mama oj szkoda. No widac ,ze @ jednak nadchodzi. Przytulam w takim razie raz jeszcze i jeszcze mocniej :*
Piranha no to zaciskamy &&&&&&&
Gal a co Ty takie nastawienie? czy ja czegos nie doczytalam :zawstydzona/y:? bo wykres piekny
Zaraz zmykamy na duze sanki bo dzis -10 i lekko pruszy sniezek.
 
czesc CioteczkI:)
Dopiero sie zwleklam z wyrka...dzis malz w domu wiec on sie zajal chlopcami...a ja moglam jeszcze pospac:)))
Mezus robi sniadanko a ja kawusie dopijm:) Potem zakupy bo w lodówce tylko światło:))))

Mama - glówka do gory zobaczysz ze Ci sie powiedzie....masz wokol siebie tyle przychylnych osob ktore dobrze Ci zycza ze musi sie udac!!!!!!!
A powiedz jak corcia? przeszly te wysokie temp?

Piranha - jak tam? na ktora smigasz na wizyte? na 14 jakos? dobrze kojarze?:) Czekam na wiesci...pewnie niezle urosla Twoja panienka od ostatniej wizyty?:)

Kosmo-
melduj sie? Jak samopoczucie...?
No i gdzie nasze wieksze kuleczki..? Aneczka, dido, Monica???
Dziewczynki Buziak ogromniak na ten dzien
t118026.gif


______________________________
Dziewczyny jeszcze poruszajac temat malej Madzi...
Naprawde mi brak slow...
mam nadzieje ze prawda wyjdzie na jaw...
nie chce nikogo oceniac ale naprawde nie wiem co jest w glowie czlowieka ktory tak postepuje
jesli nawet byl to wypadek to porzucenie ciala dziecka gdzies pod gruzami jest dla mnie straszne...

Boze swiec nad Dusza tej malej dziewczynki
 
Daria oczywiście,że jadłam wiesiołka ,piłam siemię lniane (unosiło mi sie bo to takie glutki ,ale piłam) nie pomogło....

Aneczka no juz podoszę głowę ..co mi zostało...szykować tampony na @ a potem działać...

Czarodziejka z Zuza już od wczoraj oki..dawałam Jej heviran ten przeciwwirusowy i pomogło...
dzisiejsza nocka cała przespana..
 
Boże ta matka to prawdziwa wiedźma , szok ale ma jakiś obłęd w oczach i na bank ten mąż wiedział , słyszałyście jak on na tvn opowiadał że pomagał znosić ją i podwoził je do skrzyżowania szok a ona już nie żyła , no niby jakim cudem nie zauważył ? jak można nie zauważyć że z własnym dzieckiem jest coś nie tak
 
Dawno mnie nie było ale dziś nadrobiłam;-) Po pierwsze Beatko malutka cudna, sama słodycz. Mama, Kinga głowa do góry na pewno ujrzycie wkrótce 2 kreseczki.
Nie pisałam bo miałam doła i nie chciałam nikogo tym męczyć. Powiem krótko mój cykl zwariował i oby następny był normalny. Swoją drogą to wkurzające że zawsze był regularnie co 28-29 dni a teraz zrobił mi psikusa jak ja chciałam się starać. Owulka miała być 15 dc i nie ma jej do dziś, nie ma śluzu wręcz susza, no może dziś lekkie pobolewanie i trochę wodnistego na papierze więc same widzicie w tym cyklu się nie piszę na testowanie.:zawstydzona/y:
Wyżaliłam się i od razu mi lepiej:-D
Pozdrawiam was dziewczynki. Jesteście kochane;-)
A co do tej Madziuni to gadaliśmy z mężem że tam pewnie jakaś jeszcze gorsza historia jest ukryta. Straszne rzeczy się dzieją.
 
Ostatnia edycja:
Boże ta matka to prawdziwa wiedźma , szok ale ma jakiś obłęd w oczach i na bank ten mąż wiedział , słyszałyście jak on na tvn opowiadał że pomagał znosić ją i podwoził je do skrzyżowania szok a ona już nie żyła , no niby jakim cudem nie zauważył ? jak można nie zauważyć że z własnym dzieckiem jest coś nie tak


oni w gole cos kreca bo pierwsze bylo mowione ze byla sama w domu i sama znosila wozek a pozniej ze jednak nie to co maz w domu byl i nie slyszal ze dziecko upadlo;/ masakra... pewnie razem to zrobila jak mowi ten jasnowidz... zeby ja tak kamieniami poprzyrywac i zostawic na takim mrozie !!!
 
Matik cześć ..

Kate jak tam u Ciebie ??

Agulek no trochę Cie nie było ,już Cię tu dziewczyny nawoływały...
no czasem się takie cykle zdarzają...juz &&&& zaciskam za nastepny cykl i owocne starania...


a co do Madzi-to niech sprawę wyjaśnieją...ale najważniejsze,że malutka bedzie godnie pochowana.......
żal i niedowierzanie....
 
reklama
witam się sobotnio

mama05 bidulko...ale ja tam wierzę że w końcu Ci się uda i Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona

Piranha trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i przesyłam dziewczynkowe fluidki....a jestem ku temu upoważniona bo będę podwójną dziewczynkową mamusią
 
Do góry