reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga, ja bym zrobiła teścik właśnie we wtorek - to będzie 12 dpo a więc test 10 mIU/ml powinien już coś wykazać ...u mnie pokazał cień cienia widoczny pod światło ;-) ale implantacja była dość późno.
 
reklama
u mnie 10 nic nie pokazywały a 25 tylko cień a hcg było dużo więcej ,nie lubię 10 :) denerwowały mnie :) zrób dzień przed okresem bo wcześniej nie zawsze pokaże a ty będziesz się stresować
 
Hej dziewczynki,

Jejku, ile Wy piszecie, od jakiegoś czasu próbuję przeczytać ile naskrobałyście i trochę mi to zajęło, chyba za wolno czytam:-D
U mnie dzisiaj rodzinka była, wie nie bardzo miałam jak zajrzeć.

Piranha- dzięki za odpowiedź, odpuszczę sobie niestety met. 0+12, bo nie ma sensu teraz, trudno. A co to znaczy, że plemnik zamrożone, unieruchomione na stałe?

Kosmo- nieustanne kciuki za jutrzejsza wizytę&&&&&&&&&&&&&&

Czarodziejko-zaimponowałaś mi, uwielbiam takie poczucie humoru, super babka jesteś, a ten tekst o pięknej i mądrej duszy dziecka, przepiękny, sama bym tego tak trafnie nie ujęła, ale zgadzam się w 100%. Brawo
brawa.gif


patrysiak- dzięki za kciuki:tak:

mama05- pamiętam o Tobie, zaciskam kciuki, udało się, udało się, udało się:-D

Kinga85- pięknie rośnie tempka

Kate- witaj wśród nas:-)

Nie wiem czy dzisiaj jeszcze coś napiszę, bo jestem padnięta, po tych starankach i postaram się położyć wcześniej, oczywiście wcześniej walcząc z synkiem o jego spanie.:-)
W każdym bądź razie na razie i pamiętam o Was cały czas:tak:
 
Matik, bettsie, a to były testy tych samych firm (te 10 i 25 mIU/ml)? Ja kupowałam One Step Pregnacy Test, bardzo szybko wykryły zarówno pierwszą jak i drugą ciążę :-)

kate, dzięki kochana, nie czuję się jakbym miała jakąś dużą wiedzę ale zawsze to miłe usłyszeć coś takiego :-)

Gal, plemniki Y podobno w niskim pH tracą zdolność do poruszania się gdyż "unieruchomione" zostają ich "ogonki". Podobno te irygacje unieruchamiają tylko plemniki z chromosomem Y a na te z chromosomem X nie mają wpływu ...dopiero jak pH spadnie poniżej 4 to zaczynają ginąć wszystkie plemniki. Robiłaś jeszcze wieczorem ten test z Allegro?
 
nie pamiętam ale na sam widok tej firmy mnie skręcało :) zrobiłam ich 4-5 :) szło ta byłam nie cierpliwa a tu zonk : wystarczyło hcg zbadać i było by wszystko jasne :)))

10 była innej firmy niż 25
 
jestem na chwilę ,ale padam...nagotowałam sie ,nasprzątałam...
no ,ale siostra wyjechała z domu przed 18.oo wiec jeszcze jej nie ma..
gdybym dziś nie była w pracy byłoby mi łatwiej wszystko ogarnąć a tak...no ,ale -dzieci śpią..mąż poszedł na siatkę a ja czekam z kolacją na rodzinkę...

Gal kochana masz jeszcze siłe za mnie trzymać &&&& ;)) dziękuję Ci Ty utrudzona staraniami...ale wiem jak sie czujesz bo ja po naszym maratonie 4dniowym tez padałam...

Pirania jak tam u Was wieczorkiem-Krzys dokazuje czy powoli sie wycisza?

Kosmo do piatku już rzut beretem więc nieustannie &&&&&&&&&&

Juliana a Ty gdzie kochana??

Nulka jak synek??

Truskawka -a Ty co wieczorkiem porabiasz skoro sie nie starasz a Cię nie ma;))??:))


dziś w pracy zrobiłam sobie manicure hybrydowy,kolor fiolet + zdobienie ;)
koleżanka kosmetyczka zrobiła mi mikrodermabrazję i woskowanie pach:)
fryzjerka pofarbowała włosy-odświeżyłam kolor:)
tak wiec porobiłam sobie i popracowałam ;))a
le teraz masaż by sie przydał-plecy siadają;/
 
ja 10 miałam z allegro takie w różowych plastikowych opakowaniach a 25 innej firmy
-----------------
Piranha - mądra z ciebie babeczka i już - masz wiedzę bo widać ją na każdym kroku ...

mam dwa pytania do Ciebie -)

1. Wójcik w swojej książce pisał coś na temat śluzu ale ja nie zabardzo zakumałam o co chodzi bo on nie rozwinął tematu - pisał o tym że niektóre kobiety mają długo śluz płodny a zawdzięczają to spermie mężczyzny, że niby coś w tej spermie jest u niektórych mężczyzn czy co ?? u mnie dni ze śluzem bj trwają nawet 10 dni .... :(

2. chodzi mi o badania nasienia
chyba przy morfologi wypisane są plemniki typu A i B oraz C

i czy ten typ plemników A to nie są te szybkie chłopczykowe a Bi C powolne dziewczynkowe ??
 
reklama
Piranha ja jeszcze wracam to Jonasa , jak sprawdzisz sobie swoją datę urodzenia w kalendarzu księżycowym to zobaczysz że urodziłaś się 3 dni po pełni i wtedy co miesiąc przypada twoja owulacja księżycowa, i jak jest znak męski w danym miesiącu to chłopak, jak żeński - dziewczynka.JA urodziłam się trzy dni po nowiu i co m-c mam tam kolorki zaznaczone.
Mi dziś ph wzrosło także rephresh 3 dni u mnie nie trzyma, ale dziś całą dawkę wwale wieczorem. Do tych irygacji zwykła cytryna?
Mama ale ci fajnie, też bym chciała.....
A mnie chyba jakiś dół dopadł, tylko kurcze nie bardzo mam powód chyba się upije z rozpaczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry