reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Piranha, dzisiaj Krzysiu dał pospać?

Agulek- ja się ciągle waham co wybrać, dziś mam 6dc, a Ty który? Wczoraj wieczorem zaaplikowałam sobie, vitagyn c. I może już dzisiaj nie będę brać, tylko lacibios feminę doustnie.
Muszę wypróbować, te specyfiki. Boję sie trochę rephresu, ze względu na trochę chemiczny skład, a ja z tych bardzo pezezornych, ale tez przede wszystkim, że jest on gęsty i boję się, że plemniki mogą utknąć, a chyba mojego nie są w zadobrej formie.

Piranha- poradź coś, bo jestem w kropce...:tak:
 
reklama
aneczko a ile one maja dlugosci bo nie widze. u mnie wysokosc od karniszy do ziemi 2,5m wiec potrzebuje dluzsze zeby kladly sie na ziemie.

dobra idziemy na spacer:tak:
 
Gal, ja bym na Twoim miejscu spróbowała z Replensem, odrobinę na palcu według podanych wcześniej wskazówek (no i Sylk tuż przed staraniami ale posprawdzaj najpierw jak zmienia Ci się pH po tych preparatach). No i zbliżyłabym się mocniej do owulki w tym cyklu - mniej dni na pilnowanie niskiego pH (a podobno plemniki męskie żyją tak samo długo a nawet przy in vitro wykazano, że są wytrzymalsze :-)). A Krzysiu zasnął wczoraj dopiero koło 23, za to w nocy nie stękał i nie popłakiwał, obudził się o 9:20 :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za komplementy odnosnie brzucha:)))) stare dzieje..mozna by rzec:)
Jednak te ciazowe brzuszki maja w sobie jakas magie...wiele ludzi zwraca uwage na kobiety w ciazy..nie wspominajac juz ze duzo osob wyciąga tez łapska zeby dotknac..:-D

piranha- teraz sie dopiero kapnęlam ze Ty i Kosmo macie identyczny wiek ciazy a jednak wielkosciowo brzuszki inne. Moze u Ciebie to faKtycznie dziedziczne ze macica w ciazy bardzo sie rozciaga i stad taki bebzolek:)
 
Gal, mam pierwszy dzień @ więc jeszcze troche. Mam rephresh użyje sprawdze ph , a te globulki też mają skład nie naturalny. Używałam wcześniej vitagyn c. W końcu Piranha pisała że dziewczyny używały tego żelu przy starankach więc mam dobre nastawienie. O tym replensie czytałam na polskiej stronie i jest tam taki wykresik, jak wpływa na ph i było napisane, że przy ph startowym 5,7 po 6 dniach obniża do 5,1 więc to mnie trochę do niego zraziło.:-) Ile masz dniowe cykle i do jakiego maksymalnie się starasz? A i mierzyłaś pg po tych globulkach?
 
Piranha, dzięki za dpowiedź, też się raczej przychylałam, do tego co napisałaś, ale teraz Agulek mi namieszał:-)

Agulek- a na jakiej stronie to czytałaś, daj linka...

A, dziewczynki, czy teraz mogę wypróbować replens, czy rephresh, czy sylk, czy dopiero na noc, jak się nie chodzi? Proszę podpowiedźcie....

Aha, mierzyłam teraz ph i niestety koło 5, zaraz coś mnie trafi z tym ph...
 
hej
Obiecane zdjecia;-)

100_6550.jpg100_6544.jpg100_6554.jpg
Moj brzusio 23t+5d.

Bylam dzis u lekarza na test glukozy.
Do tej pory mi niedobrze.....
Ale wszystko ok.
Niespodziewanie zrobil mi Usg.:-)
I dzis moja nunia sie rozkroczyla.
I potwierdzila,ze jest dziewczynka.
 
ale macie zamieszanie z tym ph.co zastosować :confused:
ja bym chyba trzy dni po @ brała ten vitagyn,doustnie lacibios i ewentualnie jeszcze sylk.
Agulek jak sie starasz od ktorego do którego dnia cyklu?
DIDO_PIĘKNOŚCI<A W ŚRODKU JESZCZE PIĘKNIEJSZA PIĘKNOŚĆ>:tak:
 
reklama
Gal ja weszłam na strone replens, w googlach wpisałam replens i się pojawiła ich strona i była taka zakładka z lewej strony badania kliniczne i takie wykresiki o ph tam był, tak przypadkiem mi się to rzuciło w oczy.:-)też chciałam zakupić i się teraz waham
 
Do góry