reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, chyba teraz na koniuszku palca wezmę te replens i zobaczę co się będzie działo. Trzymajcie kciuki, bo się jakoś boję.:tak:

Ale z drugiej strony, jak teraz wezmę, a jest to 6dc i będzie działać 2 dni, to jak potem będę chciała rephresh, to on będzie działał prze 8, 9,10 cykl, a od 9 chciałam sie starać. Zgłupieję zaraz z tym. Może jednak sylk wypróbuję?
 
Ostatnia edycja:
agulek, dzięki kochana! Ja uwielbiam pomagać kochana i chciałabym byście wszystkie miały dzieciaczki upragnionej płci i poczuły tą niesamowitą radość na USG kiedy zobaczycie, że marzenia się spełniają!Kin

Kinga, ja bym jednak robiła dodatkowo testy by móc precyzyjniej określić owulację. Skok w górę mówi nam o tym, że do owulacji doszło ale niestety może on nastąpić zarówno przed owulacją, w trakcie jak i do 3 dni po niej (ja np. miałam cykle, w których tempka rosła mi dopiero po 2 dniach od owu, najczęściej rosła po około 24 godzinach ale np. w ostatnim szczęśliwym cyklu zaczęła mi już rosnąć jeszcze przed owulacją). Testy zawsze to bardziej doprecyzują gdyż po pozytywie owulka jest najczęściej w ciągu 24-36h, u mnie było to zawsze około 24h.

Gal, wypróbuj koniecznie jak najszybciej żeby wiedzieć jak na Ciebie działają te specyfiki. A jeśli zastosujesz pełną dawkę Rephresh 8 dc a staranka zaczną się 9 dc to w tych moich opisach było chyba zaznaczone by w przypadku zastosowania pełnej dawki dzień przed staraniami użyć tylko 1/4 aplikatora 12h przed ...ale już dokładnie nie pamiętam :-)
 
Ostatnia edycja:
rozumiem.. w tym cyklu (mam nadzieje że szczęśliwym) już nie warto abym kupowała testy owulacyjne teraz wiec daruję sobie. sex jest co dziennie wiec owulacji nie przegapię na pewno. a Mysle że do czwartku wszystko bedzie jasne już. w końcu mam cykle 30dniowe:) i nawet teraz czuję bardzo że jajniczki bolą wiec sie cos dzieje.
dziekuje za doradzenie mi:)
 
Dziewczynki, zaaplikowałam sobie sylk i zobaczę co się będzie działo, trzymajcie kciuki za niskie ph, :tak:

Teraz idę z synkiem na zakupy i sanki, to zdam relację. Pa kochane
 


matko...jaki obciach:-p
no jasne że śluzu...i przecież wiem jak je stosować, dzis paski przyszły i mąż mi jakoś tak nagadał o tym moczu że zaćmy dostałam, nieźle na mnie działa ten mój mąż
 
czesc dziewczyny

Piranha dzieki za odpowiedz. mam jeszcze jednopytanko. skoro biore b complex to sprobowac jeszcze ten Vitex? a tak przy okazji to ta moja kolezanka ma dwie corki ;-) jak sie z nia spotkam to podpytam czy cos jeszcze brala.
 
reklama
Piranha i widzisz już się przydało to co wydrukowałam i już zaglądam do notateczek i...... i jest ,że jak poprzedniego dnia dawka cała rephresh to w dniu staranek 12 godz przed 1/4 aplikatora a w innym wypadki 1/2.
O jak się przydałam:-D
 
Do góry