reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wita.
Piranha czyli jak te paski pokazuja cały czas to samo to znaczy,ze są złe dla mnie i błednie pokazują ????

Czrodziejko piekna wiadomość i wielkie szczęście.
 
reklama
witajcie w tej piatkowy nie-pechowy;-) dzien:-) w dodatku wietrzny:szok:

axari aaaa to wszystko jasne dlaczego Twoj mezus tak szybko dal sie namowic na kolejne dziecko;-) i chwala mu za to, przynajmniej przekonacie sie jak to miec w rodzinie rodzynka, a raczej rodzyneczke:tak: trzymam kciuki za rodzyneczke:tak: a powiedz czy dzisiaj spalas? pewnie z wrazenia usnac nie moglas , co?;-)

czarodziejko co za cudowna wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matko jakie to przeogromne szczescie, az normalnie nie moge sobie tego wyobrazic....
Ja tez wierze w anioly:tak: i wlasnie kiedys do mnie napisas co o aniolach i mialam Ciebie juz dawno o to zapytac, ale zawsze zapominalam. potrzebuje do domu bialego wysokiego, strzelistego aniola, w prostej formie, najlepiej ceramicznego-generalnie takiego co by pasowal do nowoczesnego wnetrza. przewalilam pol netu, bylam w kazdym skepie w ktorym maja anioly, alllegro przeszlam w szerz i wzdloz i nic:-( moze Ty znasz jakas fajna strone z aniolami gdzie jest szeroki wybor? bylabym bardzo wdzieczna:tak:
 
Axarai ale psikusa zrobiłaś, ja w nerwach z samego rana kompa odpalam a tu.... ja na ostatku się dowaiaduje, ale wybaczam i przeoooogromniaste gratulacje, kochana , spokojnych 9 miesięcy i niech w końcu córa z tego będzie, należy się to mamuni trzech synków :-)
Czarodziejko, aż w serduszku ciepło się robi jak czyta się takie wiadomości. Swoją drogą jak często nie doceniamy tego co mamy.
Oczywiście miłego dzionka:-) u nas całą noc wiało jak diabli i teraz też nie za ciekawie, ale mówią żę zima przyjdzie.
 
Witajcie !

Mały jeszcze śpi, więc mogę coś skrobnąć.

Axarai, jak tam szczęściaro :-D? Ale emocje!

A ja chciałam poszukać tego oleju canola do kupienia i natknęłam się na coś takiego
Ostrożnie z Olejami Spożywczymi - "Olej Canola" | Christian Assemblies International

i już mi trochę mina zrzedła... :-( Niby wiadomo, że piszą o tym oleju, w kontekście brania go wewnętrznie, ale ziarenko niepokoju zasiane... co o tym sądzicie?
Trochę się zdziwiłam co piszą też o oleju rzepakowym, niby wcześniej było wiadomo, że nie taki zdrowy, ale jednak ostatnio myślałam, że się wycofano z tego. Przecież polecają dla małych dzieci i ja zaczęłam też dawać, ale tłoczony na zimno. Czy Wy dajecie olej rzepakowy swoim dzieciom?
 
witajcie ;)) ja prądu nie miałam a Wy tu skrobiecie ;)) nadrobiłam ,ale już nie wiem co komu.......... AXARAI- Ktos tu dziś 17 lat kończy;)) przybij 5 synowi ode mnie :)) no i oczywiście pokaż dzisiejszego rannego testa;)) PIRANIA- co do zagnieżdżenia to moja kumpela usłyszała od gina po IUI ,żeby brać albo Aspiryne(firmy Bayer) albo Acard-że też rozrzedza krew i ułatwia zagnieżdżenie...dlatego też ja stosuję acard. CZARODZIEJKA- cudne wieści u Was w rodzinie! ja właśnie zrobiłam sobie na sniadanko łososia w piekarniku -zaraz będę szamać-chętne zapraszam ;))
 
mama05 mmmm... ale pychości wcinasz od rana :-) Aż się głona zrobiłam...

Czarodziejko wspaniała wiadomość, w życiu jednak zdarzają się cuda i ludzie wygrywaja z tą straszną chorobą.

Piranho czy ja mam brać jedna tabletkę Calcium dziennie czy dwie bo już zgłupiałam. Łykam jedną Calcium + 2 tab. wit. C + żurawinę w tabletkach + kwas foliowy + wita-miner. ??

A dziś dla odmiany zamiast bólu jajników mam obolałe piersi a to już zupełnie coś nowego bo cycoliny zaczynają mnie boleć tydzień przed @ ale nigdy w 18 dc :confused2:
 
Ostatnia edycja:
BELLA- niby ryby i orzechy dobrze,na endo wpływają to zakupuję i wcinam...a że dobre przy okazji:))) smacznej kawusi Ci życzę w pracy:):) EDYTA no i jak tam u kosmetyczki-była mikro??? KOSMO-jak dziś nastawianie ???:) zaraz będę pranie rozwieszać a poźniej muszę śmigać na zakupy..ale czekam narazie ,może wicher będzie mniejszy...
 
mama moje nastawieie dzisiaj spoko bo zaraz jade do kosmetyczki;-)jade na jakis zabieg z witamina c, ktora ma rozjasnic cere;-) a tak naprawde jade sie rozerwac i zrelaksowac. te panie ktore maja ten salon sa super fajne, zawsze wracam pozytywnie naladowana:tak: pozatym one tez maja trzymac kciuki za moja coreczke wiec kazde kciuki sa na wage zlota haahha

mama a jak robisz tego lososia? mam na mysli jakies sekretna recepture;-)
 
reklama
Do góry