reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

aaxari gratulacje wiedzialam ze to jest to gratulacje kochana
yes2.gif
 
reklama
a dla zainteresowanych ulotka po polsku:
www.replens.pl/files/Ulotka_dla_pacjentki[1][1].pdf
i info po ang -
In addition, the polymer, polycarbophil, has a low pH of 2.8 and has the ability to keep the pH of the vagina stable. It maintains vaginal pH in the physiologically normal range (4.5 to 5.5, or fairly acid) thereby making it less susceptible to bacterial infection.
Na mój gust ma niskie ph, ale ma doprowadzić do naturalnego 4.5-5.5
 
Księżniczko, wszystko wygląda super, jednak zamiast witaminy B6 brałabym B-Complex B-50 lub B-100 (witaminy z grupy B powinny być ze sobą w równowadze, a już zwłaszcza witamina B6 i witamina B12, nadmiar jednych może powodować złe wchłanianie innych a np. niedobór witaminy B12 może być powodem poronień). Brakuje mi tu też kwasu foliowego 800 mcg dziennie (B-50 i B-100 zawierają po 400 mcg kwasu foliowego, łykałabym zatem 2 razy dziennie B-50 co da 800 mcg kwasu i mniejsze straty witaminy B6). A ten wapń to w postaci cytrynianu czy węglanu jest? Bardzo prawdopodobne, że dzięki witaminie B6 zniknęły plamienia przed @, ona naprawdę potrafi szybko działać, oznacza to, że masz coraz ładniejszy progesteron i coraz niższą prolaktynę. Co do żurawiny to może być sok żurawinowy a mogą być tabletki z żurawiną, gdzieś kiedyś czytałam jednak o badaniach, w których wykazano, że lepszy efekt w zakwaszaniu dawały tabletki.

truskafffka
, albo był to ból poowulacyjny (ja czasem w fazie lutealnej miewałam w różnych dniach cyklu bóle podbrzusza) albo jednak miałaś tak późno owulkę i krótką fazę lutealną. Pierwszy dzień @ (ale musi to być krwawienie a nie plamienia, te drugie wliczają się do poprzedniego cyklu) to pierwszy dzień nowego cyklu.

axarai, WOW, GRATULACJE kochana!!!!!!!! Jaka gruba ta krecha, czyżby dziewczynka się szykowała (wysokie HCG)?
t2712.gif
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o żurawinę to ja biore w tabletkach i czasami podjadam suszoną :-) Mniam uwielbiam

Nasunęło mi sie jeszcze takie pytanie - możliwe że było juz o tym ale mi umknęło. Czy te wszystkie tabletki - wit.C, Calcium Citrate, B-Complex mam brać aż do pozytywnego testu??? A potem odstawić? Czy do owulki a potem juz nie??
 
Moje Kochane!! dziękuję! Ręce mi się tak trzęsą, że aż pisać normalnie nie mogę:-D I wyszedł mi test z trzech kropelek normalnie, bo mi się siusiu nawet nie chciała:-D I mówię kochać się, kochać codziennie, a nie co dwa dni!!! Od @ zacząć i najlepiej skończyć przed testem pozytywnym!!!!
I przesyłam świeżutkie fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-D
 
Axarai, no wiesz, tak z zaskoczenia? Super, bardzo się cieszę, że się udało
jump2.gif


Gratuluję!!!! A tak wogóle, to Cię podziwiam, za Twoje podejście :tak:

Jesteś fajna babka! Oby spełniły się Twoje marzenia, życzę Ci tego z całego serca!
 
Axarai dzięki za ~~~~~~~~~~ u nas tak leje i wieje,że nie mamy prądu-siedzimy przy świeczkach..dzeci spią-gdyby nie @ to mielibysmy zajęcie a tak..... pewnie zaraz mnie rozłaczy...do jutra kochane . PIRANIA dla Ciebie szczególne tulaski:***
 
byłam po syna i w piekarni.. TRUSKAFFKA ja właśnie rtęciowym mierzę bo te elektroniczne to mnie doprowadzały do...!!mam 3 i 3 do bani a klasyczny rtęciowy niezawodny:)choc niektóre babeczki sie boją urzywać...ja nie :) AXARAI- na pewno coś jest na rzeczy:) PATRYSIA a Ty się długo starałaś o 3cią ciążę?? BELLA no to czas &&&& pozaciskać za Ciebie :)) teraz to oczekiwanie będzie się ciągnęło ,że hoho...
Nie wiem czy chodzi o mnie czy o Patrysie, bo jesteśmy to dwie:-) ja zaliczyłam wpadkę, przytulanki 5 i 8 dnień cyklu
 
piranha a czy to regula ze przy dziewczynkach ta kreska testowa jest ciemna? u mnie w pierwszej ciazy jeden dzien po terminie kreseczka byla bardzo ciemna, a teraz to nie pamietam czy robilam po terminie spodziewanej @, ale jak zrobilam pierwszy test chyba 4-3dni przed teminem to wyszla druga kreseczka ledwie zauwazlana, a na kolejnym tescie zrobionym chyba po 2 czy 3 dniach druga kreseczka nie byla nadal bardzo ciemna:-( no wiem co to znaczy.....
 
reklama
Piranha, bardzo Ci dziękuję za wszystko! Trochę jestem przerażona tym aplikowaniem tych replensów i rephreshów, muszę to trochę przetrawić. A pewno później będę pytać, ok?

Tusia, wracająć do ph, to ja sobie sprawdzałam przed przytulankami i miało ph 4,7, a po z orgazmem było aż 7, nic dodać, nic ująć:tak:

Kosmo, w nic się nie wkręcaj, ok?
Pocieszę Cię, ja w obu ciążach miałam dwie mocne krechy, w terminie @. Zadowolona? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry