reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wszystkie Panie

Axarai trzymam kciuki za jutrzejszy test będzie pozytwy zobaczysz. Dopinguje też wszystkim starającym się.
U mnie dzisiaj drugi dzień @ więc staranka zbliżają się małymi kroczkami.

Pirania mam prośbę, mogłabyś zerknąć na specyfiki, które codziennie od 5 tygodni zażywa i mogłabyś powiedzieć czy to wystarczy?
:confused:
Magnez 500 mg - 1 raz dziennie
Wit. C 500 mg - 2 razy dziennie
Wapń 1220 mg - 1 raz dziennie
Wit. B6 50 mg - 2 razy dziennie
Witaminum B compositum (Wit B1 3mg, Wit B2 5 mg, Wit B6 5mg, Wit PP 40 mg) 1 raz dziennie

Czy powinnam jeszcze coś stosować. Dodam, że jeszcze nie mierzyłam PH bo dopiero zamawiam paski mam nadzieję, że zdążą przyjść. Po raz pierwszy od bardzo dawna mie mam tak bardzo mocnych bóli brzucha przy@ i wygląda ona lepiej, bez początkowych plamień, czy możliwe, że Witamina B6 już działa?
Jaką żurawinę powinnam jeść normalną czy w tabletkach, bo też wyczytałam w Waszych wskazówkach na poprzednich stronach, że wskazana jest aby zakwasić bardziej. Zastanawiam się jeszcze nas tym SYLKIEM ale nie wiem czy zdąży już dojść jak zamówię. Z tymi żelami pozostałymi boję się aby nie uszkodziły plemnniczków.
Proszę o rady, z góry dziękuję, Bozia Wam w Córeczkach wynagrodzi. ;-)
 
reklama
mój ostatni cykl wyglądał tak:
14-18.12 @
3.01, 4.01 ból jajników, podbrzusza
no i dziś 12.01 dostałam @

ten ból był poowulacyjny? jak myślicie?

i cykl miałam 29dniowy, 30 dnia dostałam @ więc to już jest początek nowego cyklu, tak?

księżniczka
na specyfiki Piranha musi zajrzeć ;) a żurawina ponoć lepsza w tabletkach-jeśli chodzi o sprawy dziewczynkowe ;)
 
NO NIE MOGEEEE


JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
e035.gif
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
axari!!!!! nie bylam przygotowana na taka podniete juz dzisiaj :szok::-D GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak sie ciesze!!!! zycze zdrowej ciazy! pieknej zdrowej coreczki!!!!!!!!!
jejku tak sie ciesze ze nie moge sie ogarnac:-D
 
Axarai super, serdecznie gratuluję :-)
My się na początek zdecydowaliśmy na replens, bo już dziś go pewnie będziemy mieć, bo niestety jeśli chodzi o sylk, to sprzedawca z allegro i z tej strony planowanie coś tam odpisali, że najwcześniej za 10 dni. Zatem po zastosowaniu napiszę jak działa ;-) na ph, bo z tego co nas poinformowano nie zabija plemników i ph ma niskie, by zmniejszyć podwyższone, a rephresh podobno zależy. Ale to wszystko informacje sprzedawców, więc nie wiadomo, czy sprawdzone :-)
Serdecznie pozdrawiam!
 
AXARAI- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale piekne krechy kurka siwa!!!! a ja nawet nie moge pogrubionej czcionki zrobić !! :)) śliczne krechy,jak marzenie ;)) córci zyczę ,o fluidki proszę i zdrowej ciąży życzę. mega gratki:):):):):)
a122.gif
a122.gif
a122.gif
a122.gif
a122.gif
c014.gif
c014.gif
c014.gif
c014.gif
c014.gif
 
reklama
Axarai żebyś Ty widziała moje gały :szok: jak przed nimi ukazało mi się Twoje zdjęcie testu . Wiedziałam, czułam że tak będzie ale nie sądziłam że dziś :-) GRATULACJE KOCHANA :-):-D:tak: Córeczki laleczki życzę z całego serducha :-)

JUPIIIIII Super Super Super :-)
 
Do góry