reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
piranha a czy to regula ze przy dziewczynkach ta kreska testowa jest ciemna? u mnie w pierwszej ciazy jeden dzien po terminie kreseczka byla bardzo ciemna, a teraz to nie pamietam czy robilam po terminie spodziewanej @, ale jak zrobilam pierwszy test chyba 4-3dni przed teminem to wyszla druga kreseczka ledwie zauwazlana, a na kolejnym tescie zrobionym chyba po 2 czy 3 dniach druga kreseczka nie byla nadal bardzo ciemna:-( no wiem co to znaczy.....

to nie prawda mi z nadia test dopiero pozytywny wyszedl w 7-8 tc i to bladziucha ;p a dziewczynka 100% :))
 
axarai, a może mój bociek się nie mylił i Ci jednak dostarczył podwójną paczuszkę (stąd tak wysokie HCG)? :-D

nullka, bierz do pozytywnego testu, B-Complex odstaw jednak stopniowo, zmniejsz dawkę np. do 1 tabletki (jeśli łykasz 2x1) albo do połowy tabletki (jeśli łykasz 1x1), potem co 2 dni i następnie odstaw zupełnie.

Mama05
, mam nadzieję, że teraz Wam się uda z takim zapleczem witaminek!
t2709.gif
A co do świeczek, no przynajmniej romantyczny nastrój macie, szkoda tylko, że przez @ nie może być jeszcze bardziej romantycznie! :-D

Kosmo, nic się nie martw, przecież jedna kobieta może mieć zagnieżdżenie zarodka w 5-6 dniu po owulce a druga w 12 dniu, hormon HCG zaczyna być produkowany dopiero po implantacji zarodka, stąd w terminie @ jednej wyjdzie ledwie widoczna kreska a u drugiej grubiutka. Ja robiłam test w 12 dpo i kreska była ledwie widoczna (cień cienia dosłownie i to tylko widoczny pod światło :-)) ...a mam dziewczynkę :-), z mojego wykresu temperaturowego wynika jednak, że implantacja była dość późno. A może u axarai jest po prostu podwójna kinderniespodzianka :-D, wtedy HCG jest dużo wyższe niż w ciąży pojedynczej
t8301.gif
 
Ło, Matko Boska, a do mnie właśnie @ przylazła, co prawda jeszcze nie właściwe, ale plamienia różowe.
Jakiś krótszy był ten cykl, 24 dni i teraz myślę, czy nie za krótka ta moja faza lutealna?

Piranha, jak byś mogła na mój wykresik jeszcze raz spojrzeć, wkleję go jeszcze raz, abyś nie musiała już szukać, dobrze?

g.png
 
reklama
Kosmo:-D nie zaczynaj! Z Kacem też miałam taką krechę, więc to nic nie znaczy!!!!
Piranha nie przeginaj!!!:-D Tym bardziej, że wczoraj mi się śniło, że byłam u lekarza, i stwierdził bliźniaki:szok: Zawsze chciałam bliźniaki, ale nie jako4 i 5 bobas:-D i zostałabym wdową, bo mój M na pewno zszedłby na zawał:-D
 
Do góry