reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zostawiam slad ;) zeby potem dwa razy nie nadrabiac... tak sobie mysle, ze Piranha to taki aniol tyle razy, to samo tlumaczy, zawsze odpowie na nurtujace pytanie, zawsze poda pomocna dlon :) dziekuje w swoim imieniu i mysle, ze nie tylko swoim :) jestem pelna podziwu na prawde :)

axarai ale ty masz nerwy mocne kobieto :) ja bym juz pewnie nie jeden test zrobila :) jestem pelna podziwu :)
 
reklama
my po obiadku, młody jeszcze dojada naleśniki-prawdziwy z niego naleśnikożerca :-D

Martika no baa ja się podpisuje pod Twoim postem na temat Piranhy obiema rękami i nogami
e025.gif


Czarna wiesz ja lece po kolei i też drukuję :-D
 
dziewczynki jestescie takie kochane!
icon29.gif
z ta moja wiara i pewnoscia to byl tylko zarcik ale dzieki Wam chociaz jeszcze przez 2 tygodnie moje serce sie raduje jak czytam Wasze mile slowa
icon29.gif
i chociaz chwilo czuje sie jakbym naprawde nosila coreczke pod serduszkiem
icon29.gif

no dobra ,tylko pamietajcie zeby przyszykowac sie na jakies sensowne skuteczne pocieszenia jak sie okaze ze to synek
biggrin.gif


a wiecie ze moj maz jest zazdrosny o to forum:-D ciagle mi zarzuca ze jestem tak przywiazana od jakiegos czasu do kompa ze zaczyna sie martwic :-D
 
agulek, od groma takich dziewczyn na in-gender, tu jest dział Swaying Attempts & Outcomes - In-Gender.com (571 postów) gdzie dziewczyny opisują swoje udane zaplanowania płci (w szczegółach opisują co robiły, jakie suplementy brały, czym zakwaszały, olbrzymia część z nich stosowała Replens i inne zakwaszające specyfiki). Nie bardzo zrozumiałam o co chodziło z tymi kroplami :-)

czarna
, Pre-Seed czy Conceive Plus (lubrykanty) podnoszą pH tylko do około 7,5, podobno najszybciej podnosi pH napój sodowy:

Należy dodać 1/2 łyżeczki od herbaty sody (takiej do pieczenia) do 1/2 szklanki wody i wypijać to co 2 godziny. Należy sodę całkowicie rozpuścić w wodzie przed wypiciem. Nie należy przekraczać w ciągu 24 godzin:
- 7 porcji po 1/2 łyżeczki
- 3 porcji po 1/2 łyżeczki jeśli ma się powyżej 60 lat
Nie należy używać maksymalnej dawki przez więcej jak 2 tygodnie.

Tutaj są też przepisy na zasadowe irygacje: Planowanie plci

marti_ka, strasznie to było miłe, dziękuję kochana!
b0223.gif


truskafffka, dzięki kochana!!!

Kosmo, mój Krzysiu właśnie znów histeryzuje ...nie zgadniesz o co, nie mógł sam złożyć klocków Duplo i dostał szału :-(
 
Ostatnia edycja:
Piranha dzięki to mnie pocieszyłaś, bałam się że jak godz przed zastosuje to może uszkodzę je nieumyślnie :-)czyli zakupie i będę stosowała tak jak wcześniej napisałaś :-)
A z tymi kroplami to chodziło mi o to że jak otworze aplikator i zużyję tylko ociupinkę to ciekawe czy może być przechowywany otwarty np przez dobę czy nie. A i już koleżanka mi napisała sms że pytała i rephresh jest w aptece i kosztuje 24 zł, także jutro śmigam. Jeden miesiąc popróbuje, a w drugim będę już mistrzem :-D
A twój Krzyś wie czego chce, my też tak będziemy jak się nie uda;-)
 
Ostatnia edycja:
Agulek tak ja zakupiłam Rephresh na www.doz.pl (odbieram jutro osobiście w aptece oddalonej 5 km ode mnie :-) ). Teraz myślę sobie czy tego drugiego nie powinnam też kupić ;-)

Aaaaaa dostałam też info że dziś wysłali mi paski MERCK do pomiaru Ph (ciekawe czy bede umiała je używać :szok: i co bedą pokazywały)

Dziewczyny czy ten Rephresh używać też w czasie @ czy dopiero po niej?? Bo gdzies wyczytałam że podczas @ podnosi sie Ph, ale nie wiem ile w tym prawdy.

I przeczytałam gdzieś że ten drugi preparat Replens jest bezpieczny i nie niszczy plemników natomiast o tym Rephresh nic nie znalazłam

Agulek mi sie wydaje że jak bierze sie krople to nie trzeba reszty wywalać, bo ile tego trzeba byłoby zakupić :szok:
 
Ostatnia edycja:
Nullka też chciałam poczytać ale nic nie ma o plemnikach w tym, a na ulotce tego drugiego jest, ale ja nie nie bardzo rozumiem celowość tego drugiego skoro tam nie ma mowy nic o ph. Wyżej piranha napisała że podobno niema wpływu na plemniki. Nie chcę też ześwirować z tym wszystkim i przesadzać więc zakupie chyba ten pierwszy co ty.
 
dziewczynki jestescie takie kochane!
icon29.gif
z ta moja wiara i pewnoscia to byl tylko zarcik ale dzieki Wam chociaz jeszcze przez 2 tygodnie moje serce sie raduje jak czytam Wasze mile slowa
icon29.gif
i chociaz chwilo czuje sie jakbym naprawde nosila coreczke pod serduszkiem
icon29.gif
no dobra ,tylko pamietajcie zeby przyszykowac sie na jakies sensowne skuteczne pocieszenia jak sie okaze ze to synek
biggrin.gif
KOSMO- zawsze do usług kochana ;)) my tu życzliwe Tobie jesteśmy i szczerze &&& trzymamy :) bedzie si -zobaczysz.. PIRANIA kochana,dzieci w tym wieku nie umieją sobie radzić z emocjami ani ich nazwać,dlatego jedyną "obroną" jest niekontrolowany nerw-przerabiałam to-nie ma bata trzeba przetrwać więc cierpliwości życzę ..
 
agulek, aaaaa, już zajarzyłam :-D, a ja sobie wyobrażałam, że ten aplikator to coś w rodzaju strzykawki, czyli nabieram do niego tyle ile chcę preparatu i nie muszę potem nic wyrzucać.

nullka, z tego co cytowałam z in-gender to wynika, że lepiej przetestować oba preparaty i wiele dziewczyn używa ich jednocześnie podczas staranek - Rephresh przed i Replens po ...podobno ten Rephresh jest dość gęsty więc może po przytulankach lepiej używać Replens by plemniki nie utknęły? :-) No i ciekawe jak jest z tym olejem Canola, też go polecają by zwiększyć szanse na ciąże w niekorzystnych dziewczynkowych warunkach. Rephresh należy używać po @, wysokie pH w czasie @ w niczym nie zaszkodzi, ważne by było niskie przed staraniami i potem aż do owulki. Na aukcji eBay, na której sprzedawany jest Rephresh jest napisane, że jest bezpieczny dla plemników oraz w ciąży.

mama05, no właśnie siostra mi coś takiego też mówiła, dzięki kochana, naprawdę lepiej mi się zrobiło i zaraz wycałuje tego mojego małego złośnika :-)
 
reklama
Do góry