reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

MissBella ja też już zaczełam się tak czuć, jak by @ miała zaraz przyjść w 18dc, chociaż w poprzednim cyklu też mnie tak brzuch bolał, to dla mnie akurat taki miarodajny objaw:baffled:
Patrysiak hmmm to może jednak cos jest:-D
 
reklama
byłam po syna i w piekarni.. TRUSKAFFKA ja właśnie rtęciowym mierzę bo te elektroniczne to mnie doprowadzały do...!!mam 3 i 3 do bani a klasyczny rtęciowy niezawodny:)choc niektóre babeczki sie boją urzywać...ja nie :) AXARAI- na pewno coś jest na rzeczy:) PATRYSIA a Ty się długo starałaś o 3cią ciążę?? BELLA no to czas &&&& pozaciskać za Ciebie :)) teraz to oczekiwanie będzie się ciągnęło ,że hoho...
 
agulek, mam już wizję jak to ma wyglądać jak starania są w okolicach owulki ale dalej nie wiem jak to jest gdy np. chcesz zastosować 3 dni odstępu, przecież ciężko aż do owulacji przez 3 dni sprawdzać pH co pół godziny i korygować Replensem :-D

O mierzeniu pH z książki Tamary:
Należy sięgnąć palcem do szyjki macicy i "nabrać" na palec trochę śluzu. Śluz najbliżej szyjki jest najbardziej zasadowy. Należy nałożyć śluz z palca na pasek pH i poczekać do 10 minut (nie trzeba czekać w przypadku testów cyfrowych) w zależności od tego ile wody znajduje się w śluzie (pasek musi nim nasiąknąć). Jeśli kolor na pasku nie zmienia się a próbowało się kilka, kilkanaście razy to znaczy, że w naszym śluzie mamy "low ionic strength" - oznacza to, że potrzebujemy testów cyfrowych a te paskowe nie będą działać.

Mama05, no z FM musi się udać!
t8313.gif
Liczę też na to, że B-100 Wam pomoże! We Wrocku na szczęście nie wieje :-) Ja znów nie mogę uśpić Krzysia pomimo iż strasznie ziewa, chyba dziś znów dzień bez drzemki.

patrysiu, ja w okolicach implantacji czułam kilka razy krótkotrwałe ukłucie w okolicach macicy delikatnie po lewej jej stronie, być może to zarodek wgryzał się w endometrium :-)

MissBella, je też przez kilka lat wstawałam rano do pracy o 5:20, jakoś człowiek z czasem się przyzwyczaił, o 15 kończyłam i miałam jeszcze pół dnia dla siebie ...za to o 22 byłam już najczęściej nieprzytomna :-)

axarai, ale emocjonujący poranek się szykuje, z naszymi kciukami musi się udać!
t8301.gif
 
Jeszcze trochę, i polecę po teściora, i się boję jak smok!!! Bo nie wiem czy jestem jednak taka silna i nie zawaham się go użyć, ta myśl tak po mnie chodzi, tak chodzi o RANY!!! Jednak jak się wpadnie jest o wiele lepiej
Patrysiak czy ty widzisz ile stresów Cię ominęło!!!!!:-D
Piranha!!! ten bociek od Ciebie niesie bliźniaki!!!! Nie nie tak dobrze to aż nie musi być!!:-D
 
Ostatnia edycja:
Pirania dzięki ;****wiesz co -wczoraj pytałas o b kompleks czy biorę?przez to ,że w tamtym cylku wydałam ponad 400zł na wit.dla mnie i Toma to nie kupiłam -zamówił mi wczoraj tą b100 i calcium-to co podałaś link. AXARAI- no to mam pomysła;)))))))))))kup 2 testy-jeden zrób dziś a drugi jutro z rańca-matko i córko jak ja nogami przebieram;)a niedługo będziemy nogami przebierać jak KOSMO pójdzie na usg:)))
 
Piranha, ja sobie wyliczyłam że mogę zastosować 2 razy pełną dawkę REphresh i następnego dnia po drugim użyciu będa staranka więc troche na palec i na drugi dzień tak samo, a potem nie wiem właśnie czy stosować przed samą owulacją bo to będą ok 3 dni do owulacji od ostatnich staranek , niby tam któraś pisała że do owulacji stsowała co 3 dni więc może użyć dzień po strankach jeszcze mam ten lacibios i nie wiem bo jest takie powiedzenie "co za dużo to nie zdrowo". Jak ci dobrze, że nie musisz kombinować ze sobą:-D Myślę ze warto go kupić chyba lepiej jak globulki, jak myślisz?
 
Ceśka witam :)

marti_ka super, dzięki za wyszukanie składu Sylka

Piranha mam pytanie a porpos tego co pisałaś " Z tego co czytałam na in-gender to należy go użyć na około godzinę przed staraniami i tylko tyle ile się zmieści na koniuszku palca, jeśli użyje się więcej bądź bardziej zbliży do staranek to może zabić cześć plemników, zmniejszając szanse na ciążę. Trzeba jednak uważać gdyż u niektórych kobiet te preparaty mogą zadziałać odwrotnie i podwyższyć pH, trzeba je najpierw przetestować (niektórzy z tego powodu bardziej polecają Replens a inni Rephresh, zależy co komu obniżyło a co podniosło pH)."
Czy sylk też trzeba wcześniej wypróbować i może różnie działać na ph?

DZIEWCZYNY trzymam kciuki aby ten nowy cykl zakończył się II kreseczkami, trzymajcie się

Daria hehe to niezłe zamieszanie z tym testem...no nic, trzeba czekać na usg ;-)

Patrysiak ty sobie nic nie wkręcaj, różnie jest z ciążami, moja koleżanka miała jedną i drugą ciążę taką samą i ma synka i corkę :tak:
patrzyłam na tą moja betę z ciąży. Na karcie ciążowej mam wpisaną ostatnią @ 26.12 a wyniki bete -4264 dostałam 01.02 (niestety nie pamiętam ile czekałam na wynik, kiedy dokładnie robiłam tą betę)

Agulek
oj ciągnie się ciągnie...mnie się to dopiero ciągnie, byle do kwietnia
a za ciebie trzymam kciuki już teraz;-)

Tusia nie wiem jak to przy chłopakach było ale teraz ph wzorowe na córe
no i co...zaciskać zęby żeby orgazmu nie było..i jazda:cool2:
mary-beth przykro mi:-(

Axarai &&&& byle do piatku :biggrin2:

Czarodziejko zdrowiejcie i wracajcie do formy szybciutko :biggrin2:

Mamo05 dzięki wielkie, własnie też chce rtęciowego używać

napiszcie proszę jak to jest z tymi płynami do higieny intymnej, mogą być szkodliwe?

i jeszcze pytanie-kiedy mam zacząć mierzyć temperaturę? zaraz po okresie?
 
reklama
mama nie tylko bedziecie przebierac nogami ale i paciorkami na rozancu bo bedzie potrzeba mi modlitwa o CUD:tak:;-) ale ja tam wierze w Wasze fluidki, dobre slowa, szczere zyczenia i w swoje modlitwe wiec luzik- bedzie baba jak nic;-):-D
 
Do góry