reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

marti_ka, gdzieś na jakimś forum czytałam, że w zwiększeniu szans na chłopca jest lepszy Pre-Seed ale może podobno zabić jakąś tam część plemników, Conceive Plus jest dla plemników bezpieczniejszy ale też podobno nie wpływa na płeć ...nie wiem jednak czy to prawda. Optymalne pH śluzu przy planowaniu chłopca powinno wynosić 7,5-9 więc te lubrykanty mają pH na pograniczu. Podobno najszybszym sposobem na podbicie pH jest napój sodowy, podawałam gdzieś tam przepis. Ja tez większość rzeczy zamawiam przez internet :-)
dziękuje za rozwianie moich wątpliwości jak ma pozabijać częsć plemników to może nie warto ryzykować, szczególnie, że te ph na pograniczu chłopca, spróbujemy bez, co ma być to będzie ;)
 
reklama
Piranha, a może podpowiesz mi czy nie lepiej zamiast czopków kupić sobie któryś z żeli i użyć? One są podobne tylko jeden ma wyższe ph? nie bardzo mogę zczaić na ulotkach tych żeli. A nie doczytałaś czy można użyć któregoś przed starankami? Dzięki:-)
 
1126.gif
hej ciotKi....noc przespana w 100%....ja czuje sie niby lepiej ale wstalam z bolem glowy...bol jakby zatok..Boszeee juz mam dosc...dobija mnie ten stan kiedy nie czuje sie jak powinnam.
Maksio juz git...calusia noc przespal:))))))
 
czerodziejko to super ze juz czujecie sie lepiej:tak:
mama dzieki, myslalam ze zostalo troche wiecej dziewczyn do testowania. no nic- w przyszlym cyklu bedziewiecej Fasolinek:tak: a tymczasem kciuki za jutrzejsze testowanie axari:tak:


piranha ciekawi mnie czy ta slawetnej tamarze udalo sie spodzic coreczke? skad u niej taka wiedza?
 
CZARODZIEJKA super,że nocka przespana ;) a masz juz @?? na ból zatok polecam parówki z amolu-do miseczki łyżkę amolu,zalać wrzątkiem-ręcznik na głowę i wdychać powoli-ja to stosuję i tylko to mi pomaga! KOSMO juz dziś dzięki za &&&& BELLA witaj posiadaczko długich włosów;))) idę rozwieszać pranie .
 
AGULEK CZYLI JAK CI WYJDZIE NISKIE PH.TO NIE STOSUJESZ SYLKU? TYLKO SAME GLOBULKI?
a jakie masz cykle długie bo ten suwaczek idzie,idzie i dojść nie moze?

Agata ale ci fajnie moj jeszcze nie przespał całej nocki nie nie :no:

a ja mam 20dc.ph.oczywiscie 4,5 :cool2: hym.ciekawe ?
a zdziwiło mnie,ze pojawił sie u mnie sluz biały co to ma byc ?
nigdy po owu juz nic nie było ,susza az do @?
 
reklama
dzien dobry :-)
wiecie co te testy z sody to chyba troche sciema;p bo zrobilam dzis w dwuch szklankach z porannego moczu w jednym sie pienilo a w drugim nie ;/ sobie mysle
2.gif

czytałam ze lepiej wziąć i sprawdzić jakie ma się ph moczu ....
image013.gif
 
Do góry