reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tusia26 ja mam 17 dc i tez biały, kremowy śluz identyczny jak dzień przed owu i w owu. Poźniej jakby go nie było i znowu sie pojawił. Nie wiem dlaczego :confused:

Do tego dzisiejsze pikanie jajnika rano dosyć długą chwilę aż się wystaszyłam co się dzieje :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tusiu- moj mlodszy juz od jakiegos czasu przesypia nam cale noce tylko teraz przez chorobe sie budzil. teraz juz wszystko dobrze. No ale kochanie moj maks ma juz 2 latka a Twoj nie wiele ponad roczek...jeszcze troszke musisz zaczekac na przespane nocki. Ja rok temu jeszcze butla karmilam w nocy:)))) Przyznam ze ciesze sie ze ten okres mam juz za soba:)))

Mama05- tak dostalam @ wczoraj:)))ufff
 
no mój tez pije mleczko raz.ale po tem jeszcze ze trzy razy chce pic albo smoka :angry:
a oduczył sie sam czy jakis metody miałaś?

missbella ja to taki dziwny przypadek jestem.u mnie zawsze cos się pokicka.
 
no widzisz Czarodziejko niepotrzebnie się stresowałaś

Daria ja test z sody chce robic dopiero w przyszłym tyg, tak samo jak ten intelligender. a jak się w ogóle czujesz? Jakieś ciążowe dolegliwości miewasz? Bo ja nic i trochę mnie to martwi, bo ta ciąża przypomina te poprzednie- z chłopakami. A tak myslę, że gdybym nosiła dziewczynkę to byłoby trochę inaczej?

Witam wszystkie dziewczynki, ja właśnie poranną kawke spożywam.
 
Tusia, bo ja jestem przed @ a cykle mam 28 -29 dni a starnka planowane od przyszłego cyklu wiec ten suwaczek się ciągnie niemiłosiernie....:-D
A ja sylku nie mam, miałam te czopki o niskim ph, ale się zastanawiam po przeczytaniu tych nowości z wczoraj, czy nie kupić tych żeli zamiast czopków skoro 3 dni utrzymują ph, i znowu jestem głupia........a myślałam, że wszystko już przemyślałam:-)
Nie chce też przesadzić z tym wszystkim, bo można przegiąć i też źle będzie. Najpierw posprawdzam to ph , tylko paski niech przyjdą. Tusia ile razy badasz i jest tam instrukcja?
 
Witam Was rannie.

Dzisiaj moja tempka niewiarygodna, bo mały w środku, nocy przyszedł do nas do łóżka i kręcił się, więc co chwilę mnie budził, niemniej jednak tak jak przypuszczałam , za chwilę przywitam się z @ ( jednak ten brak objawów w cyckach, dużo mi mówi)

g.png


Piranha, jak sądzisz, czy nie mam za mało temperatur tych wyższych?
 
Agulek nie nie ma instrukcji .
ja robie to tak jak moja ginka.wkładam do srodka na chwilkę i juz?
ale nie wiem to wszystko juz mi glowa puchnie .
Ja zawsze od kąt pamiętam miałam takie ph.teraz badam ciągle o róznych porach dnia i kazdego dnia i ciagle to samo4,5
więc czemu nie ma córki?
a jak było i jest to ph.4,5 to i pewnie jej miec nie bede bo ponoc to ph.jest najważniejsze.
a już się gubię i panikuję.:baffled:
 
reklama
Tusia, a skąd wiesz , jakie miałaś ph z chłopakami, mierzyłaś przed starankami? Może się zmieniło.
A diety nie zmieniłaś i supłów nie łykasz?
 
Do góry