reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama przytulam kochana , dla Ciebie tez w koncu zaswieci sloneczko zobaczysz:tak:
Czarodziejko zdrowka zycze dla synka i Ciebie. Co do ostatniego zdania to moze stres ,antybiotyk itd?
No chyba sie zepne i pojade do sklepu szukac stanika do karmienia. Chcialam na allegro kupic taki jak mialam przy synkach ale chyba cyc mi urosl i nie wiem czy nie wiekszy potrzebny:confused:
 
kosmopolitan jestem, jestem :-) siedzie w pracy i non stop mam bb na pulpicie, czytam Was cały czas.


Ale jestem ciekawa tego piątkowego, zbiorowego testowania. Czekam na II każdej z Was :-D

Oj AneczkoK jak by się przydało żeby mi conieco urosło bo płaska jestem jak deska. mam nadzieję, że jak zafasolkuję to biust mi się w końcu choć troszkę powiększy :tak:

Dziewczyny, które jesteście w ciąży, od kiedy poszłyście na zwolnienie z pracy? Tak sobie myslę, że ja poszłbym odrazu jak ginekolog stwierdziłby ciążę...marzę o tak długim wolnym.
 
Ostatnia edycja:
witam i ja :-)
Piranha ja jeszcze co do tego śluzu, zauważyłam że ta dietka i suplementy chyba zaczynają działać bo mam niby 2 faze cyklu ale zawsze miałam też wtedy śluz a teraz od owulacj sucho ia jak już coś na papierze się pojawi to gęsty i lepiące , wieć dzieki dobra kobieto za namiary na te specyfiki:-) i jeszcze jedno jak śluz będe miała odpowiedni po @ to jest sens mierzenia tego ph/ te paski czytałam na forach że różnie ale za bardzo ich nie chwalą? Przepraszam że cię ciągle tak napastuje pytaniami.:confused:
Mama. axarai i jak sytuacja na froncie?
I iczywiście dobrego dzionka !!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
23_9_10.gif
No heja babeczKi:)
Noc przespana w miare spokojnie, Maksio po antybiotyKu juz spokojniej spal niz noc wczesniej.
Ja tez ciut lepiej ale jeszcze poty mnie zalewaja i kaszel meczy...na szczescie juz nie mam, zawrotow glowy.
Wechu nadal nie mam ...nie jestem wstanie nic ugotowac bo nie czuje smakow....wczoraj zrobilam sos...pojeciA NIE mam jak smakuje ale maz mowi ze git
016.gif


Co do okresu spozniajacego sie,,,mysle ze to przez chorobe....mam nadzieje:)
030.gif
 
Truskawko wielkie dzięki za sprawdzenie, moja beta wynosiła ponad 12tys ale robiona była tydzień po terminie miesiączki (35dzień cyklu). Czy Ty jestes w stanie sprawdzić w którym dniu robiłaś tą betę?
Mama05 dopóki nie ma @ nie przejmuj się temp, już tu pisałam, że moja temp, która w dwóch poprzednich ciąża była podwyższona teraz wynosi 36, 4 a wciąży niewątpliwie jestem
A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim i miłego dnia życzę
 
Witam się

Czarodziejko, to super, że lepiej, to najważniejsze, że antybiotyk trafiony i działa..

Mama05, przytulam, mnie też już możesz....

Wklejam swój wykresik, wiem, już co się święci...

Piranha, dziękuję, dziękuję, dziękuję....:tak:, Może to coś dla mnie ? Później zaglądnę, bo teraz mam trochę zajęć. Pa kochane

g.png
 
Czarodziejko to dobrze że Maksio lepiej, nie ma nic gorszego jak te choróbska dzieci atakują, ja to wtedy zaczynam nawet tęsknić za ich wściekaniem i szaleństwami, :-D
a i nie chcę nic mówić ale robienie dużych oczu i zapiranie się
030.gif
to już nie pomoże ale kciuki żeby @ uregulowała i przylazła zacisnęłam &&&&&&:-)
 
reklama
Do góry