reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

losiczka, podobno odsunięcie od owulki nie ma znaczenia jeśli ktoś ma wysokie pH na kilka dni przed owulacją albo niskie w okolicy owulacji. Dodatkowo stosunek powyżej 8 godzin od owulki to już bardzo duże szanse na poczęcie dziewczynki :-) Trzymam kciuki za Twój cykl, na razie wykresik temperaturowy prezentuje się dosłownie książkowo :-)
 
reklama
Pewnie masz racje Piranha,jeśli chodzi ci o taki bezpośredni kontakt z plemnikiem to ja też bym się bała tak od razu, ale myślę ze jak zastosuje globulki tak 6-7 dnia cyklu a staranka od 9 zacznę to chyba ok? Tak chyba dziewczynki z tego forum robiły, a ewentualnie od pierwszego dnia miesiączki będe brała lacibios femine. Czy myślisz, że nie ok? Kurde juz sama się pogubiłam, muszę te paski kupić.
Piranha kobieto ty to lepiej jak encyklopedia zdrowia, albo Pani Dobra Rada dla każdego:-D
losiczka to jaki odstęp zachowałaś? Obnizałaś ph? Tak to jest plany planami a w praniu wychodzi różnie...Ach żeby to planowanie było prostsze.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
MissBella to co kupiłaś to nie tylko wapno ale od razy masz tam magnez, nie ma potrzeby żebyś brała jeszcze magnez z apteki. Bierz 2 te tabletki i 2 witc. My też takie sobie zakupiłyśmy, ale ja jeszcze czekam na przesyłkę. Dobrej nocki wszystkim.
 
agulek, pewnie że wystarczy, plemniki na pewno będą bezpieczne :-) Co do planowania to ja codziennie (od 9-10 dnia cyklu) robiłam test owulacyjny i jak kreski nie były identyczne to były staranka, przy takim systemie można się zbliżyć do owulki najbliżej na 2 dni co nadal jest "dziewczynkowym" odsunięciem :-) ...ale jak już wiecie złamałam zasady, w udanym cyklu zaszalałam i staranka były też w dniu pozytywnego testu :-D Dzięki za miłe słowa, aż mi głupio jak się takich pochlebstw nasłucham :-)

MissBella, agulek ma rację, łykając 2 tabletki dziennie tego Calcium Citrate zażyjesz 300 mg magnezu a to w zupełności wystarczy, więcej nie potrzebujesz.

Dobrej nocki i kolorowych snów wszystkim życzę!
 
Tak poczytalam do rylu ja na katar polecam olbas ;) dobrze inhaluje dziecko i lepiej mu sie oddycha u nas z vickiem daje swietnei sobie rade ;)
matko jak to sie kobieta nakombinuje, nalyka witamin, suplementow ;) a potem czeka i czeka nie wiedzac czy sie udalo ... yhh ja sie smialam po przeczytaniu tego linku, ze ja i maz codziennie razu dostaniemy prawie taki talerzyk tabletek jak moi dziadkowie ;) milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim :-D

Już siedzę w pracy. Wyobraźcie sobie, że w nocy spadł śnieg !! Jak rano wyjżałam przez okno to aż miło na serduchu sie zrobiło jak zobaczyłam, że wszędzie biało. Odrazu atmosfera świąteczna w pełni:-)

Dzięki dziweczyny za rady z tym Calcium, będę brała po 2 tabl. dziennie+ 2 tabl. wit C+ żurawinę w tabletkach + kwas foliowy. Z Sylkiem narazie odję spokój, nie kupuję, mam nadzieję, że te wszystkie witaminki wystarczą .

Miłego dnia wszystkim życzę :-)
 
reklama
28992.gif
Hej dziewczyny:))))
JejKu ale Wy duzo produKujecie Tych postow:) Z drugiej strony dobrze...bo to oznacza ze Forum zyje:))))

Daria- te testy na pH to w jakim celu???? Kurcze jak patrze na Wasze starania....stwierdzam ze ja wiedzy zadnej nie mialam:)))))
 
Do góry