reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

pisalam ostatnio do wrozki tak z ciekawosci czy uda mi sie w tym miesiacu a ona ze nie :-(az sie odechciewa;/ oby to byla nie prawda ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
daria ja was tak podczytuje od paru miesiecy sama planuje juz 6 miesiac core a mam 4 synow i juz 39l i wiesz co ??? Przez caly ten czas zastanawiam sie co ty pomomo tych wszystkich dziewczynkowych staran urodzisz synka co ty zrobisz???????????widze to czarno :-(zycze ci z calego serduszka coreczki ale boje sie ze bedzie ci ciezko
 
mi to tam bez roznicy czy bedzie syn czy corka bo wiem ze i tak moze byc z 3 dni albo dalej syn imie mam dla tego i dal tego wybrane:) ale chcialabym corke ze wzgledu na nadie wiem ze sie lepiej dogada corka i corka niz syn i corka zwłaszcza jak sa mali pozniej nie ma takiego problemu:) w pierwszej ciazy caly czas mowilam bez imiennie do dziecka dopoki nie wiedzialam co jest nawet jak wiedzialam ze bedzie corka to nie kupowalam rzeczy rozowych dopiero jak sie urodziło .. za kazdym razme przyblizam sie coraz bardziej do owulacji zeby tylko byc w ciazy bo jak widze ze moja Nadia ma juz 2 lata a tu zero rodzenstwa to jestm zla;/a wspomóc mogę i chce spróbować na córkę:)po to to wszystko jest aby probowac po to ktos to odkryl:) ze mozna tak a nie inaczej:)
 
UFFFF to dobrze ze tam myslisz:tak: ja tez planuje a jak sie nie uda i bedzie synek to i tak bedzie to dla mnie blogoslawienstwo

trzymam kciuki goraco a swoja droga mi kiedys wrozka powiedziala ze nie bede miala corki bo sa kobiety co corek nie rodza jak dotad miala racje ale ja sie i tak nie poddaje :-)
 
mojej mamie wrozka powiedziala ze będzie miała parkę a ma 3 córy to mi sie tezwydaje ze jak sie ktorej uda to raz trafi a raz nie z odpowiedzią:)ja bynajmiej bym chciała 2 corki i syna :) co bedzie sie zobaczy:)
 
Daria, jeśli to jest ten sam Sylk (ma inne opakowanie ale pewnie ten sam skład :-)) to faktycznie się opłaca. Widziałam ten Sylk robiąc zakupy dla siebie ale kompletnie nie znam niemieckiego wiec nie mogłam o nim poczytać i wolałam nie ryzykować :-)

Paula, 6 tygodni będzie w sam raz, to nawet zalecany okres ...nie można tej diety (mówię o takiej rygorystycznej) stosować zbyt długo gdyż to niezdrowe dla serca.
 
reklama
Piranha to ja mam jeszcze pytanko, te wit. B-complex to jak długo brać?
znalazłam coś takiego: Wallmark wapno-magnez-cynk
Wapno 333mg
magnez 133 mg
cynk 8,3 mg
jak myślisz?

Mama właśnie jak tam sytuacyjka?

A tak wogóle to piękny dziś dzionek, prawie przedwiośnie:-)
 
Do góry