reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama jaka tyś ładna:tak::-)na tym zdjeciu przypominasz mi Kasie Zielinska
piranha no chodzi mi o ta diete rygorystyczna, jak 6 tyg.starczy to dobrze bo mam jeszcze czas:rofl2:

a wy dziewczyny ktore zaciazylyscie ile przed starankami stosowalyscie diete?????
 
reklama
Mama ja juz kiedys Ciebie widzialam ...no ale to zdjecie bije wczesniejsze ,jak Ty to robisz ze wygladasz coraz mlodziej ??:szok:No nie moge Twoj mezus jest szczesciarzem :tak: przykro mi ze tempka spada no ale przy nastepnym cyklu mozesz starac sie o coreczke ;-)
 
Paula dziękufka :))

Edyta hahaha-no proszę Cię ..bo się zawstydziłam:)
raz po raz robię sobie mikrodermabrazję to dobrze wpływa na cerę ;))

wiesz-32 lata ,niedługo 33 więc trzeba się konserwować ;))))

no i masz rację-nastepny cykl bedzie już z Sylkiem więc liczę ,że w kilka miesięcy stosowania go sie uda...
co tam u Ciebie dziś??
 
A na czym polega ta mikrodermabrazja ?? Cere masz tak gladka (jak pupcia niemowlaczka ) rewelka ... Ty sie nam tu nie zawstydzaj tylko napisz jakie kosmetyki uzywac aby miec taka cere :-p
 
Edyta ja od 20r.ż. używam kremów pod oczy-używa się zanim zmarszczki wyjdą a nie jak juz wyjdą.

Mikrodermabrazja to kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny, który polega na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Ta nowoczesna metoda kosmetyczna pomaga uporać się z różnymi typowymi dla skóry problemami. Chociaż jest to zabieg mechaniczny – wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia wysyłającego strumień mikrokryształów - eksperci zaliczają go do nieinwazyjnych i łagodnych metod pielęgnacyjnych.
od niedawna jest w salonach kosmetycznych bo wcześniej był tylko u dermatologów.
a że pracuję jako kosmetyczka to sobie też robię:))
polecam ;)

a poza tym nic nie robię :)
a wogóle to na tej fotce nie mam makijażu-tylko oczy pomalowane
c033.gif



tu masz coś z netu:
Mikrodermabrazja diamentowa - pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka, warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna.
Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza pory i przebarwienia. Zmiany dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej, stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry

mikro można też robić bliznę po CC i po trądziku na twarzy,można też stosować na uda-wogóle na całe ciało:)))
 
Ostatnia edycja:
Mama a to jest robione jakimis specjalnymi narzedziami czy tylko kosmetykami ?? pytam bo jestem zielona i nie wiem :-p a jaki jest koszt takiej przyjemnosci ? moze sie skusze jak bede w PL no ale to dopiero w przyszlym roku ...I do tego powiadasz ze na zdjeciu jestes bez makijazu ... no i jestem zdolowana hihi :eek:
 
Dziewczyny pomocy !! Dzisiaj mam 16 dc, cykle mam 28 dniowe, ostatni jakoś nie wiem dlaczego trwał 26 dni. Od 9 dc robię testy owu.Do 13 dc kreska kontrolna ledwo widoczna. Od 14 dc kreska testowa ciut jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj (15dc) to samo, dzisiaj testowa jasniejsza niż wczoraj i przedwczoraj ale taka sama jak kontrolna. Co się dzieje?? Jak mam to interpretować??:crazy:
 
EDYTA
no bez makijażu bo ja się nie maluję;) tylko oczy:))
a tu masz jeszcze:
Wskazania


  • peeling twarzy i ciała
  • blizny potrądzikowe i bliznowce
  • zaskórniki i prosaki
  • rozszerzone pory
  • łojotok i suchość skóry
  • przebarwienia i plamy starcze
  • uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, szyja, dłonie)
  • rozstępy
  • drobne zmarszczki
  • szorstki, nierówny, zrogowaciały naskórek
Efekty


  • poprawa kolorytu i struktury skóry
  • ujędrnienie skóry i poprawa owalu twarzy
  • zwężenie porów, zmniejszenie ilości zaskórników
  • spłycenie powierzchownych zmarszczek
  • rozjaśnienie przebarwień i plam starczych
  • zmniejszenie łojotoku
  • spłycenie i wygładzenie blizn..

no i tak-to jest urzadzenie na które nakłada się odpowiednie końcówki ścierne -diamentowe.
koszt różny...
zależy czy sama twarz czy też szyja i dekolt

od 100zł się zaczyna-po mikro jest jeszcze ampułka(skóra wtedy jest bardzo chłonna i trzeba to wykorzystać ;)))..potem maseczka i na końcu krem;)
 
reklama
Do góry