reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

agulek, myślę, że ten preparat będzie w porządku (łykany 2 razy dziennie da podobne dawki jakie ja łykałam) ale w jakim związku jest wapń i czy te 333 i 133 mg to masa czystych pierwiastków czy też związków w jakich występują?
B-Complex możesz śmiało brać przez długie miesiące (jest bezpieczny), niektóre dziewczyny biorą go nadal po zajściu w ciążę ale ja wolałam odstawić i przerzucić się na witaminki ciążowe.
 
reklama
Czesc wpadlam na chwilke,przywitac sie :-)
Nadrobie Was wieczorkiem bo teraz jestem zabiegana.Rano bylam u kolezanki pomoc jej w pakowaniu, bo kupila dom i w piatek bedzie sie przeprowadzac,a musze jeszcze posprzatac i obrac ziemniaki na obiadek dla moich glodomorkow .
 
ANECZKO KIEDYS TO JA BYLAM GLUPIA W TYCH SPRAWACH :zawstydzona/y:TZN MAJAC CYKLE 26-27 DNIOWE CALY CZAS GLUPIA MYSLALAM ZE KSIAZKOWO MAM OWOLACJE NA 14DC A JA MAM OWOLACJE NA 12 D WG TESTOW OWU A BARDZIEJ WG POMIARU TEMPKI A WSZYSTKICH SWOICH SYNOW MAM Z 11 DC :-) TERAZ TO WYGLADA TAK PONIEWAZ JESTEM UCZULONA NA MAGNEZ BIORE TYLKO WAPNO ZAKWASZAM SIE NO I STARANKA KONCZE NA 9DC CZYLI 3 DNI PRZED OWU I TO TYLE LICZE NA MALY CUD ZAWIELE CZASU NA PLANOWANIE NIE MAM LATKA LECA A NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO ZE MAM JUZ IMIE DLA SYNKA JAKBY CO ;-);-);-)
 
wiesz tez dobrze nie znam niemieckiego tylko tu pisze ze on jest walsnie z kiwi i wlasnie ze on jest dla osob co maja sucho ze nawilza ima lekko kwaśny odczyn ale nie wiem sama czy sie czyms roznia czy nie :)
 
agulek, z tego co czytałam to są to czyste pierwiastki, tylko szkoda, że nie podają w jakim związku jest Ca (zazwyczaj jest on w węglanie wapnia a ten podnosi pH). A nie chcesz zakupić ten preparat z cytrynianem, który ja łykałam?
 
witam po pracy;))
d
zięki kochane za pamięć o mnie-Aneczka,Pirania,Paula i reszta ;***
co do tempki to niestety w dół...
było 37,15
potem 37.05
wczoraj 37.05
dziś 36,95..
sprawa jasna....dobrze,że Sylk już jedzie....


MAMA05 powiadasz, że Zuzki to charakterne dziewczynki:cool:, jeszcze troche czasu mam wiec może zmienię imię:-), ale to od 3 lat ta NASZA Zuzia:-)

Monico charakterne ;))) ale to dobrze-poradza sobie w życiu:))
u mnie Zuza była odkąd pamiętam ;)
jak się okazało ,że córka to nie było opcji o innym imieniu:)
także jak Ci się podoba to nic nie zmieniaj ;))


Noemi witam i ja :)



może mi się uda to wstawię na chwilę swoją fotkę ,żebyście widziały z kim piszecie ;))

no to wstawiam na chwilę
...........
 
Ostatnia edycja:
mama-ale sliczna kobietka z Ciebie:tak::tak::tak:
A gdzie nasza Beatka???
A ja siedze jak na szpilkach i czekam na piatek.
I z kazdym dniem mam coraz wiekszego stresa.
Gorzej niz przed matura;-)
 
reklama
Dido dzieki
c033.gif
c033.gif

jeszcze wczoraj miałam jasny brązik i refleksy-teraz mam kasztan:)

no i nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za piątkowe usg:)
ja już włosy pofarbowałam bo przez Wasze usg siwych włosów dostaję ;))
 
Do góry